DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! - choreo na zápase s FC Kodaň - 16.12.2009

Na zápase s FC Kodaň dne 16.12.2009 chystáme větší choreo, a to na celé podlouhlé tribuně naproti hlavní, nahoře i dole. Co přesně bude z kartonů o velikosti A2 (tedy o stejné velikosti jako bylo realizováno celostadionové choreo na zápase s Eindhovenem na Letné) vyobrazeno, to se nechte překvapit. Tento článek má pouze jediný účel a sice informovat o této akci s dostatečným předstihem co nejvíce z vás. Ti co máte permanentku na uvedenou tribunu, prosíme přijďte určitě včas. Pokud si na tento zápas budete teprve kupovat lístek, kupte si ho právě na podlouhlou tribunu, ať je zcela zaplněná. A samozřejmě také přijďte včas. Informujte všechny Sparťany, vaše kamarády, pokud třeba nemají pravidelný přístup k internetu nebo podobné akce ne zas tolik sledují. Choreo bude realizováno při nástupu hráčů na plochu, kdy se všichni společně postavíme a zdvihneme na nějakou tu minutku, dvě papír nad hlavu. Pouze pokud se všichni budeme účastnit, výsledný efekt bude stát za to. Proto i ve svém sektoru poučte méně znalé okolosedící návštěvníky, kteří by chtěli papír využít třeba jako sedák nebo vlaštovku:). Papíry jsou nakoupeny právě a výlučně z prostředků vydělaných prodejem Sparta Forever produktů, tedy z vašich peněženek, tak ať nejsou tyto nemalé finance vyhozeny oknem!

28.11.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(13)

Hody u Mr. Sushi - soutěž o večeři pro dva

Již více než před rokem jsme na těchto stránkách realizovali první soutěž o veřeři pro dva. Jednalo se o restauraci U Císaře a večeře v hodnotě 1.000,- Kč výherce určitě potešila. Nyní v předvánočním čase jsme se rozhodli obdobnou soutěž zopakovat a jako partnera se nám podařilo domluvit sushi restauraci Mr. Sushi, která se nachází v historickém centru Prahy v ulici Malá Štupartská 3, Praha 1. V této netradiční restauraci si bude moci jeden z vás, který se účastní následující soutěže, pochutnat se svou drahou polovičkou, kamarádem, učitelkou, babičkou... zkrátka koho bude chtít pozvat, a to za hodnotnou poukázku 1.500,- Kč. Tento vánoční dárek vám redakce SF přináší právě proto, aby jste v uklidňujícím prostředí mohli nabrat spousty psychických sil na hektické vánoční svátky, příp. i na další jarní boje Spartičky. Pokud náhodou nejste vyznacačem sushi, v nabídce naleznete i jídla z grilu, převážně pak rybí speciality. O pravidlech celé soutěže se dočtete více v článku.

29.11.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(8)

MISS SPARTA FOREVER 2009 - VYHLÁŠENÍ !!

Nechali jsme všechny návštěvníky tohoto webu a především účastnice soutěže o MISS SPARTA FOREVER 2009 aneb nej sparťanskou fanynku, trošku napínat před tím, než se právě dnes všichni dozvíte výsledky. Další ročník této stále populárnější soutěže přilákal rekordních 30 !! zájemkyň, které se chtěly stát letošní MISS SPARTA FOREVER! Všem zůčastněným tímto děkujeme za to, že svými krásnými fotkami potěšily mnoho návětěvníků tohoto webu. Letos se účastnilo opět několik velmi zajímavých a originálních fotek, což je důkazem toho, že stále je možnost na tomto fotografickém poli najít něco sparťansky nového. To i přes to, že se jednalo o jubilejní 5. ročník této soutěže, když nepočítáme startovní nultý ročník v roce 2004. Věříme, že předem před hlasováním avizovanými cenami ty nejlepší potěšíme a snad už tady bude brzy léto 2010, abychom se mohli pokochat v novém ročníku dalšími kráskami ve sparťanském.

12.11.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(42)

DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY ! - kalendáříky 2010

Přicházíme s dalším produktem pod hlavičkou DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! jehož prostřednictvím můžete přispět na choreo sparťanských fanoušků za dobrovolný příspěvek 30,- Kč. Blíží se domácí zápas s Kodaní na kterém bychom chtěli realizovat takové "polocelostadionové" choreo:) z normálního Choreofondu SF a tak se bude každá korunka hodit. Nechali jsme tedy ve spolupráci s Ultras Sparta vyrobit kalendáříky na příští rok, protože ten současný se bohužel už také chýlí ke svému konci. Připraveno je celkem 5 pěkných motivů a v každém balíčku bude 10 kalendáříků (tedy 5 motivů po dvou a jeden kalendářík tím pádem vychází na 3,- Kč:) Věříme, že se kalendáříky budou líbit a o tom, jak se k nim dostat se dozvíte v článku.

10.11.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(1)

Aktuální informace o dopravě do Eindhovenu se Sparta Forever

První autobus Sparta Forever do Eindhovenu byl zaplněn! To je příznivá zpráva po zápase s Libercem. Všichni kdo jste si stihli všas zaplatit cestu se tak již můžete těšit a do mailu jste dostali i rozšířené informace. Vzhledem k poměrně cenově vyšší nabídce Sparty jsme se rozhodli pokusit se opravdu VŠEM fanouškům zprostředkovat příležitost za cenu 1.200,- Kč (což je opravdu cena jen nákladů prakticky bez jakéhokoli zisku) do Eindhovenu odcestovat. Proto stále máte možnost způsoby v článku uvedenými získat cestu do Eindhovenu za cenu 1.200,- Kč. V případě, že se nám však nepodaří zaplnit druhý bus, ani zajistit dopravu jinak (tedy vašim umístěním do jiných autobusů směr zápas Sparty v Eindhovenu), bude vám platba vrácena. Možnost zakoupit si cestu máte do 28.11.2009 do 16:00 hod. Pokud do té doby nebude platba připsána na účet nebo jinak nebudeme mít cestu zaplacenu, nebudeme moci s vámi již počítat.

21.11.2009 | Co se děje | Redakce

Vychází nové číslo magazínu HATTRICK!

Fotbalový podzim se blíží ke svému konci a fotbaloví fanoušci si již brzy dají tradiční zimní odpočinek. Jednu jistotu mít ale budou, i přes zimu bude vycházet magazín HATTRICK. A právě jeho listopadové číslo je již k prodeji na novinových stáncích! Časopis, který je na stránkách Sparta Forever partnerem oblíbené soutěže Tipovačka, vám znovu přináší pestré menu zajímavých článků a fotografií. Určitě vás zaujme velký materiál o sparťanském stoperovi Romanovi HUBNÍKOVI, sparťané si jistě také rádi přečtou i rozhovor s fotbalovým trenérem reprezentace České republiky MICHALEM BÍLKEM... Další materiály vybíráme namátkou - rozhovor s Daliborem Lacinou, článek o trenéru Arsenalu Wengerovi, přečtete si o Luisi Fabianovi a nakonec se v rubrice Hitparáda časopis zaměří na Fotbalové vesnice. Nebudou chybět ani tradiční plakáty, na těch velkých naleznete Lionela Messiho a Martina Lukeše. Je toho tradičně zkrátka dost a dost na čtení, tak neváhejte a pokud si rádi počtete o fotbalových, ale i mimofotbalových sportovních tématech, tak si nový časopis zakupte ve svých trafikách.

11.11.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(0)

Ultras Sparta bus do Eindhovenu

Stejně jako v případě výjezdu do Mariboru nebo Kluže, i do Eindhovenu máte příležitost se dostat s Ultras Sparta busem. Doufáme, že na tento důležitý zápas se naplní spousta míst a do Holandska, které je kousek, se dostaneme v co největším počtu a v co největší možné síle povzbudit náš tým v boji o postupové body do jarních zápasů evropských pohárů. Sparta nás potřebuje na stadionu, tak neváhejte. Odjezd je naplánován na brzké ranní hodiny dne 3.12.2009 a bude ještě upřesněn na zápase s Libercem, cena jízdného (tedy bez vstupenky na zápas!) je 1.300,- Kč. O možnosti rezervace a zaplacení jízdného je nutné se domluvit na telefonu 605 453 657. Vstupenky na samotný zápas bude možné zakoupit prostřednictvím voucherů, které se budou prodávat na Letné v zákaznickém centru Sparty a o jejichž ceně budete včas na tomto webu informováni. Samozřejmostí je, že autobusy Ultras Sparta jsou otevřeny VŠEM fanouškům Sparty ochotným podpořit sparťanské barvy!

12.11.2009 | Co se děje | Ultras Sparta

DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! - pochod na Strahov

V sobotu se Spartička utká v malém derby s falešnou Bohemkou, tedy tou vystupující pod označením Bohemians 1905. Hraje se od 18:15 na Strahově a nikdo by jste neměl chybět! Pokud byste chtěli udělat něco pro své zdraví a správně se zároveň naladit na zápas, můžeme se společně projít od Letné na Strahov. Tuto cestu už dobře známe z nedávné doby kdy na Strahově hráli "kouzelníci z Edenu". Vycházet se bude v 16:00 od stadionu Sparty! Snad se nás tam sejde co nejvíce! Jinak Sparta jako hostující tým bude mít k dispozici tribunu blíže k Malovance, takže akorát směr Letná. Cena vstupenek by měla být 150,- Kč. Pojďme na Strahov v posledním ligovém zápase podpořit Spartu v co největším počtu! Kluci si zaslouží větší podporu než měli na zápase s pravou bohemkou ze Střížkova, hraném před nedávnem rovněž na Strahově. SPARTA FOREVER!

26.11.2009 | Co se děje | Redakce

DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! - Se Sparta Forever do Eindhovenu

Protože do této hodiny nemáme informace o tom, zda Sparta bude na 100 % autobusy pořádat nebo ne, rozhodli jsme se SF bus zorganizovat, protože již vás nechceme nechat déle čekat. Námi avizovaná cena se nemění a je 1.200,- Kč na hlavu. Je to tedy cena jízdného bez vstupenky na zápas! Výjezd bude dne 2.12.2009 ve 24:00 hod., aby byla dostatečná rezerva se na zápas včas dostat a žádná zácpa na německých dálnicích nás nemohla zaskočit. Protože si tady někteří stěžovali na minulý systém placení, uděláme tentokráte změnu. Je možná tedy uhradit cestovné pouze dvěma způsoby uvedenými níže v článku. V autobuse pochopitelně nebude panovat žádná prohibice a i vzhledem k plánovanému času výjezdu bude dost prostoru pro potřebné zastávky. Věříme, že nebude problém autobus zaplnit a v případě velkého zájmu jich samozřejmě uděláme více.

17.11.2009 | Co se děje | Redakce