DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY - shrnutí podzimu 2009

Jak si asi většina návštěvníků tohoto webu všimla, po celý podzim 2009 jsme se snažili být co nejvíce aktivní, co nejvíce rozproudit a probudit nás všechny fanoušky Sparty. Zda se nám to povedlo nebo ne, necháme na jiných, sami se rozhodně hodnotit nehodláme. Celou zvýšenou aktivitu jsme nazvali DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! a právě toto heslo mělo zaštítit všechny akce organizované všemi aktivními fanoušky. V tomto článku tedy přinášíme takové menší shrnutí aktivity DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY!, která sice vzešla od tvůrců webu www.spartaforever.cz, ale měla být aktivitou vlastní úplně všem fanouškům Sparty bez ohledu na jejich osobní individuálnost. Že těch aktivních fanoušků v současnosti není tak mnoho nevadí, snad se nám podařilo nadchnout a probudit i nějaké navíc a tak se máme ve fanouškovském sparťanském táboře na co těšit. Ač jsou vždy život a dění fanoušků odvislé od výkonů a dění na hřišti a v klubu, nenechme si těmito okolnostmi diktovat tempo na 100 %. Přestože podstatou fanouška je být součástí svého oblíbeného a milovaného klubu a právě tak trochu nechat svůj každodenní život řídit uvedenými okolnostmi, buďme svými a aktivními bez ohledu na to, co se děje na hřišti, v zákulisí, jaká zrovna přišla posila, co ten a ten hráč řekl do médií, proč to ten a ten hráč odflákl apod. Nenechme umřít tu fotbalovou kulturu co máme všichni rádi a pro kterou na stadiony také chodíme! Podporujme stále tyto fanouškovské aktivity a nenechme se porazit "popcornovou" kulturou a "moderním" pojetím fotbalu! A hlavně BAVME se fanděním! SPARTA FOREVER!

25.12.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(38)

Narozeniny Sparta Forever - 6 let

SF má naarozeninyyyyyyyyy, my máme přání jedinýýýýý...hodně štěstí, hodně zdraví, hodně SPARŤANSKÝCH TITULŮ ...a pošlete nám prachy na účet:))) Právě dnes se web Sparta Forever dožívá pěkných 6 let a protože náklady na jeho ošacení, stravu, zájmové kroužky apod. stále rostou, pokud chcete být za štědrého strýčka, hodnou tetu nebo zazobaného potomka, můžete nás obdarovat v podobě příspěvku na chod webu, a to na účet celostadionového chorea. Číslo účtu je 35-7869860287/0100 a do zprávy pro příjemce nezapomeňte uvést, že se jedná o dárek k narozeninám, nikoli o příspěvek na celostadionového choreo č.2. To nám ale SF vyrostlo do drzého spratka, že jo?:) Jinak samozřejmě budeme moc rádi za jakoukoli zdravici a přání v komentářích k tomuto článku a věříme, že se společně dočkáme ještě spousty krásných let. A hlavně, MY CHCEME TITUL, OLE, MY CHCEME TITUL, OLE!! SPARTA FOREVER!

10.02.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(18)

Na odchodu - LIBOR DOŠEK

Tak tu máme první zimní odchod. Dal se vcelku očekávat. Libor se pro naši novou koncepci stal nepotřebným a tak si mohl balit kufry. Kdo je na jednom místě „páté kolo u vozu“, je jinde vítaná posila. Teplice si mnou ruce nad tímto transferem. Trenér Plíšek o Libora hodně stál a já se mu nedivím. Získat takového hráče zadarmo, jen za převzetí smlouvy není špatné – a pro Teplice už vůbec ne. (Tuto informaci nemám potvrzenou, vycházím z údajů médií při jejich spekulacích ohledně odchodu do Slovácka, kde proběhla zpráva, že Sparta nechce odstupné, jen ať kdokoliv převezme jeho smlouvu.) Zajímavé posílení kádru soupeře v boji o titul. Ale Liborovi přestup přeju, u nás by stejně nehrál, a tak mu to v jeho kariéře jen prospěje – ostatně 31 let není nejhorší fotbalový věk. Spíš mě mrzí způsob odchodu. Ten poslední rok jeho (ne)působení v rudém dresu podle mě nebyl nutný. Naposledy si za „Áčko“ kopl v listopadu 2008, pak hostování v Řecku – Škoda Xanthi – zde se na úvod blýskl hattrickem, pak dal ještě jeden gól a už o něm nebylo ani vidu, ani slechu. A pak protrápený půlrok a trénování s rezervou. Libor měl a má na víc.

15.01.2010 | Co se děje | Canizares | komentáře(13)

Vyhlášení soutěže NEJHEZČÍ FOTBALISTKA SPARTY 2009

Rok se s rokem sešel a musíme vymyslet článek, který se bude týkat úplně stejné věci anebo jak Irena Martínková, NEJHEZČÍ FOTBALISTKA SPARTY 2008 se stala NEJHEZČÍ FOTBALISTKOU SPARTY 2009. Ani po roce nenašla tato kráska v nabité konkurenci přemožitelku a ve čtvrtém ročníku této soutěže na Sparta Forever porazila všechny své spoluhráčky z celkem 25 krasavic. Oproti roku 2008 se na druhém a třetím místě vystřídaly Lucie Martínková a Markéta Ringelová. Níže v článku uveřejňujeme deset hráček, které získaly nejvíce hlasů. S vítězkou se pokusíme přinést další rozhovor, aby nám prozradila jak se po roce ve staronové roli cítí a aby převzala tradiční ceny pro Nejhezčí fotbalistku Sparty. Děkujeme všem kdo se této soutěže jako hlasující zúčastnili. Holkám můžeme tak akorát děkovat, že oblékly ten nejkrásnější dres na světě, který je sám o sobě vstupenkou do hlasování a že nás svou krásou a fotbalovým uměním v úspěšném roce 2009 těšily. Věříme, že v roce 2010 to bude minimálně identická radost a opět za rok budeme moci v zimní přestávce hlasovat o další půvabnou MISSku fotbalistek Sparty.

14.01.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(15)

Soutěž o šály XII. HRÁČEM JSME MY - HOMOLKA BOYS - UKONČENO:)

Když jsme na tomto webu uveřejnili nové šály XII. hráčem Sparty jsme my! ani jsme nevěděli kolik žádostí o šálu Homolka Boys, která ale není volně prodejná, nám bude na mail zasláno. Šály Sparta Forever se poměrně rychle vyprodaly a na jaře se dočkáte nových kousků. Šálu Homolka Boys ale nedostane každý, musíte mít opravdu štěstí aby jste na ní narazili:)) Máme pro vás jednu možnost jak se k ní dostat. Protože se plánuje nová série samolepek Sparta Forever, odměníme všechny s dobrým nápadem! Posílejte své originální návrhy na sparťanské samolepky na e-mail fanousci@spartaforever.cz . Nejlépe takové návrhy, které ještě nebyly realizovány nebo jsou čímkoli zajímavé, vtipné, Sparťanské...nejlépe samozřejmě hotové grafické zpracování, postačí ale i obyčejný slovní popis jak by měla samolepka vypadat. Vybereme 3 nejlepší návrhy, jejichž tvůrci obdrží šálu s motivem DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! na jedné straně a HOMOLKA BOYS na straně druhé. Tak se snažte, snad přijde hodně dobrých nápadů a bude z čeho vybírat! SPARTA FOREVER!

14.01.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(12)

Představujeme posilu - MILOŠ LAČNÝ

První ze zimních posil Sparty se po zhruba týdenním čekání na nabídku Celticu Glasgow stal slovenský reprezentant do 21 let Miloš Lačný. Miloš začínal svou kariéru ve Spišské Nové Vsi jako stoper, V Ružomberoku se posunul do zálohy a posléze i do útoku, na tento post byl angažován i Spartou. V AC Sparta Praha tento talentovaný hráč podepsal tříletou smlouvu a setká se zde se svými bývalými spoluhráči v Ružomberoku Jurajem Kuckou a Igorem Žofčákem. Po Romanu Hubníkovi „zdědil“ číslo 6, doufejme, že s číslem naváže i na Romanovy výkony v našem dresu. Miloš Lačný na sebe upozornil především v jarní části loňské sezóny, kdy ve slovenské lize nastřílel jedenáct branek a v posledním kole svým hattlickem sestřelil mistrovský Slovan Bratislava. V letošní sezóně stihl talentovaný útočník dát gólů dalších pět, doufejme, že hromadu dalších přidá již na jaře za Spartu.

13.01.2010 | Co se děje | lucifer.pekelny | komentáře(9)

TURNAJ ŠAMPIONŮ - LOVOSICE 2010 - 9. ročník

Na tento klasický turnaj v halovém fotbálku se pochopitelně těšili všichni tradiční účastníci a přidalo se i několik nováčků. Počet týmů se tak na turnaji šampionů (nebo šampónů?:) v Lovosicich vyšplhal na sedm. Klání organizované již po 9. v řadě zastínil ve sparťanské obci i Fortunou pořádaný turnaj šampionů v Praze a tak zájem sparťanů byl v Lovosicích o poznání větší než v O2 Aréně. Po dvou prvních místech, jednom třetím a jednom druhém místě jsme byli zvědaví, jak se v Lovosice Aréna představí tým Sparta Forever. Ještě před začátkem turnaje nastaly komplikace v podobě sněhového počasí, které nedovolilo všem účastníkům dorazit včas. Tým SF byl na turnaji samozřejmě na vteřinu přesně:)

10.01.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(10)

Vyhlášení výsledků podzimní části TIPOVAČKY 2009

Dostali jsme se k vyhlášení podzimní části TIPOVAČKY v roce 2009. Souboje byly mezi 403 (což je o rovnou stovku více než na jaře) soutěžícími kruté. Jedno je však jisté a sice že Tipovačka má přímo krále za rok 2009, kterým se stal soutěžící vystupující pod nickem cobra3, který na podzim dokázal zopakovat své vítězství z jara 2009. Tento unikátní výkon je opravdu úctyhodný a snad v roce 2010 nechá vyhrát také někoho jiného:) V roce 2010 pochopitelně budeme v Tipovačce pokračovat a věříme, že opětovný vzestup prestiže bude pokračovat. K tomu snad přispějí i hodnotné ceny, které jsme si pro vás jako tradičně připravili. Děkujeme všem za účast v Tipovačce podzim 2009 a gratulujeme těm nejlepším! Celkem 10 výherců se může těšit z cen, o jejichž podobě se blíže dočtete v článku.

26.12.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(7)

PF 2010

PF 2010 uvnitř v článku!

31.12.2009 | Co se děje | Bruska | komentáře(25)