
Pro nadcházející zápasy se slavií jsme pro Vás připravili speciální serii ANTISLÁVISTICKÝCH nálepek. Dokažme soupeři, že vládneme Praze i v ulicích v tomto směru a náležitě je vyzdobme!! Nálepky se budou distribuovat na třech po sobě jdoucích derby (1., 8., a 12. 4.) vždy v okolí stadionu/pochodu a na tribunách. Veškerý zisk z prodeje bude použit na kortonovou choreografii na ligovém derby. Cena jednoho balíčku je tradičních 30,- Kč a jde o výběr 9 povedených samolepek s protislávistickým motivem z produkce Sparta Forever a Ultras Sparta s tím, že je přidán ještě jeden úplně nový motiv. Tímto děkujeme autorovi za zaslání. Celkem tedy najdete 10 ks v jednom balíčku, přičemž se jedná o větší formát samolepky o velikosti 7x7 cm. Jak už bylo řečeno, jde o speciální společnou sérii Sparta Forever a Ultras Sparta, protože všichni opravdu nemáme rádi slavii! :)
29.03.2010 | Co se děje | Redakce/US

Tak máme trojderby za sebou, ale sezóna ještě zdaleka nekončí. Sparta v ligovém derby vyhrála a udržela se na čele tabulky. Aby tam byla až do konce ligy, což všichni chceme, nemůže ztrácet body ani se soupeři z ostatních částí tabulky. Již v neděli, dne 18.4.2010 se utká v Českých Budějovicích s místním Dynamem. Po početně dobrém výjezdu do Plzně se nenechme zahanbit ani nyní a pojeďme vyrazit v co největším počtu. Sraz na vlakový výjezd do Českých Budějovic je ve 12:40 na Hlavním nádraží v Praze. Vlak vyjíždí ve 13:16 hod. Je to nedělní výjezd, tak pojeďme v co největší počtu podpořit naše miláčky v boji o titul. Sparta nás potřebuje. Cesta zpět do Prahy vlakem je bez problémů. V Praze budeme zpět ve 22:40. Pokud neholdujete Českým drahám, vyražte alespoň autem, cesta trvá z Prahy slabou hodinku a půl, z ostatních sparťanských měst dle libosti:)
16.04.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(1)

Ačkoli vetšina fandů bere pohár jako druhořadý, u nás sparťanů tomu tak není! My chceme nejen titul, ale i DOUBLE! Chceme ho skutečně nebo je to jen představa nás v Redakci SF? To se dozvíme již zítra, kdy Spartička hostí v domácím zápase od ideálních 20:00 hodin sešívanou slavii. Pro šašky z Edenu je to existenční zápas, protože je to jediná cesta do pohárů. Jistě tedy přijdou v hojném počtu, na Letné ale doufejme budou malou menšinou stejně jako tomu bylo v pondělí na derby ligovém. Krásná atmosféra a perfektní výsledek z pondělí vás přece musí nalákat!! U toho zápasu nemůžete nikdo chybět. Permanentkáři mají navíc vstup zdarma!:) Ve čtvrtek se zkrátka uvidíme na Letné!
14.04.2010 | Co se děje | Redakce

…..to se zpívá v jedné slavné písničce, v jedné ještě slavnější pohádce o hrozně moc smutné princezně. Přesně tak to vypadalo i v sobotu na Letné. Přesněji tedy na a v okolí stadionu naší Spartičky. Láska k milovaném klubu nás přivedla na její veledůležitý zápas s Olomoucí. A malování? Toho tam bylo také požehnaně. Malovala se sparťanská srdce, znaky Sparty, větší i menší ACS trikolóry, zdobily se celé obličeje či jejich části, své tváře nastavovali mladí, starší, menší i vyšší, kreslilo se romanticky a hlavně i bojovně– obrázky a trikolóry vznikaly v milovaných barvách a díky šikovným ručkám krásných a milých Sparťanek v rámci akce Společně do boje fanouškovské iniciativy Dvanáctým hráčem Sparty jsme my!
21.03.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(13)

Tak přišel zápas jara, DERBY pražských S je tady. Snad se nám zejména podaří vyprodat stadion, aby u nás nebylo poloprázdno jako za tratí kde se roděj potrati:) Aktivita XII. hráčem jsme my pochopitelně nemůže tento zápas zahálet a tak jsme si pro vás k tomuto utkání připravili hned několik akcí, které jak doufáme pomohou vytvořit skvělou atmosféru! Jedná se zejména o choreografii na tribuně naproti hlavní, tedy na horním i dolním ochozu jako v zápase s Kodaní. Další věcí je trochu utajovaná záležitost, kterou nyní již můžeme prozradit a sice novinka v podobě 6 obřích vlajek různých fanouškovských skupin, které budou na ploše před zápasem ukazovat soupeřovým fanouškům a hráčům, že tady jsme doma prostě my! Před stadionem a na ochozu o přestávce budeme nabízet speciální antislávistickou sérii samolepek jako dárek těm kdo jsou ochotni přispět do choreofondu Sparta Forever! Podrobnosti se dočtete uvnitř v článku.
03.04.2010 | Co se děje | Redakce

Vzhledem k tomu, že se poměrně daří tmelit fanouškovskou obec Sparty, pojďme tento proces v rámci iniciativy XII. HRÁČEM SPARTY JSME MY ještě zintenzivnit během výjezdu do Plzně! Tento zápas bude velmi těžký a všechny body z tohoto města piva a značky Škoda se budou do konečné tabulky ohromně hodit! Je třeba, aby tedy Sparta měla tu největší možnou fanouškovskou podporu! Zápas se hraje dne 5.4.2010, tedy o volné sváteční pondělí. Pokud tedy jste Sparťani, čas si skutečně můžete udělat! Ráno si stihnete ještě odpracovat povinnosti:) a potom hurá všichni společně VLAKEM do Plzně. Na tento výjezd si velké množství lidí zvyklo jezdit autem, je to rychlé a pohodlné, ale nemůžeme tak jet všichni najednou! Pojďme společně překonat pohodlnost a výjezd si užít ve vlaku všichni sparťani. Nepochybně i příjemná cena cesty všechny potěší a tak zbude více peněz na pěnivý mok v Plzni.
27.03.2010 | Co se děje | Redakce

Na Velikonoční pondělí se sparťané chystají do Plzně. Ve srovnání s mediálně vděčným seriálem “derby na pokračování“ se zápas na západě Čech může zdát jako nevýznamný, opak je ale pravdou. Plzeňští viktoriáni v této sezoně předvádějí až na občasné výpadky kvalitní výkony, takže sparťany tak jistě nečeká snadné utkání a budou potřebovat naši co největší podporu. Proto by žádný z rudých bojovníků neměl v pondělí ve městě piva chybět. Pokud jste stále na vážkách, zda se do západočeské metropole vydat nebo ne, máme právě pro vás 5 důvodů, proč byste neměli v Plzni chybět.
04.04.2010 | Co se děje | Redakce

Blíží se utkání jara – derby se Slavií, tedy to ligové na Letné. Ultras Sparta a Sparta Forever společně připravují velkou kartoniádu, která by měla napomoci k vytvoření vynikající atmosféry na tomto zápase. Její tvorba si vyžádá nejen aktivní zapojení fans (o srazu na roznos papírů budete včas informováni na tomto webu), ale také hlavně nemalé finanční náklady. Pro dva nadcházející domácí zápasy – tedy ten s Olomoucí a pak s Brnem, jsme proto připravili speciální akci zaměřenou na prodej nálepek! Právě jejich prodejem bychom chtěli kartoniádu zaplatit. Klasický balíček nálepek (Ultras Sparta nebo Sparta Forever) a kalendáříků se běžně prodává za 30,- Kč a tak tomu bude i nadále. POUZE v této speciální akci, tedy JEN na domácích zápasech s Olomoucí a s Brnem se bude prodávat 5 balíčků nálepek naráz za cenu 100,- Kč. V případě, že budete chtít méně než 5 balíčků je toto samozřejmě možné, ale cena zůstává stále 30,- Kč. Věříme, že Vás tato zvýhodněná cena se speciální akcí na tyto dva domácí zápasy zaujme, a že touto formou rádi přispějete na chystanou choreografii. Nálepky budou k dostání před stadionem (s Olomoucí v čase 14:45 do 15:30, s Brnem v čase od 16:00 do 16:45), na ochozech stadionu a v obchodě Netvor, Havanská ulice na Letné. O množství vybraných prostředků pomocí prodeje samolepek Sparta Forever Vás budeme informovat na těchto stránkách v rubrice Choreofond SF. Předem děkujeme za podporu a pamatujte, že XII. hráčem SPARTY jsme MY!
18.03.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(17)

Naší srdeční záležitostí je a vždy jednoznačně bude pouze Spartička. Řada z nás však přeci jen chce více, či méně často potěšit své oko i něco zahraničním fotbalem. Máme tak v záloze nějaký ten tým, který můžeme označit za oblíbený.Sledovat fotbal bez nějakých preferencí je přeci trochu nuda. A nyní můžeme být oblíbeným týmům blíže. Novým partnerem tohoto webu se stal jeden z největších československých fotbalových e-shopů, FAN-FOTBAL.cz. Ten nabízí doslova stovky suvenýrů a oblečení se znaky těch neslavnějších evropských klubů. Kromě zajímavé nabídky, se kterou se seznámíte níže, vám všem přinášíme i soutěž o ceny v hodnotě 2 500,- korun. Na stránkách FAN-FOTBAL.cz můžete v současnosti využít řadu zajímavých nabídek, díky nimž si můžete zajistit vysněné fotbalové zboží jednotlivých evropských klubů za exkluzivní ceny. Pojďte si dát malou ochutnávku, kterou pro nás FAN-FOTBAL.cz připravil…Více informací v článku.
13.03.2010 | Co se děje | Redakce