Někteří z vás se asi podivovali proč nebylo na zápase s Baníkem avizované větší choreo na tribuně naproti hlavní dole i nahoře. Důvod je jednoduchý, a sice že v den pracovního volna a v období prázdnin se sešlo na roznos všehovšudy 10 lidí!!, což je nedostatečný počet na roznesení, když máte jen omezený časový prostor pro tuto činnost do pyrotecnické prohlídky stadionu, která před každým zápasem probíhá. Je to poměrně ostuda, ale tak alespoň že samotný zápas a atmosféra na něm byla chvályhodná. Zejména prezentace kotle byla zase po ultras stránce hodná jména SPARTY! Těšíme se tak na zápas Spartičky s Žilinou, na který se úmysl realizace většího chorea přesunul. Snad se nás na rozdávání sejde více než v neděli! Sraz na rozdávání chorea na zápase s Žilinou bude od 15:00 hodin dne 17.8.2010 u Zákaznického centra Sparty!
09.08.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(25)

Jeden z nás Sparťanů otevřel nedávno obchod se sedacími pytli. Kamennou prodejnu má sice až v Jihlavě, ale v jeho nabídce jsou značky FATBOY a BAG4U, což jsou pravděpodobně pro mnohé zavedení výrobci. FATBOY pro svůj celosvětový věhlas, BAG4U pro nejlepší český výrobek mezi sedacími pytli a vaky. Na stránkách www.lospytlos.cz se podívejte na sedací pytle, taburety, pelíšky pro psy a kočky, houpací sítě. Samozřejmě bychom vás neobtěžovali s reklamou na sedací pytle, když by v ní nebylo něco sparťanského a sice pro SPARŤANY jsou připraveny SLEVY o kterých se dozvíte níže a zejména je možné vyrobit SPARŤANSKÉ KŘESLO na zakázku, jak je vidět na fotkách k tomuto článku. Křesla BAG4U si můžete navíc navrhnout, co se týče barev, podle sebe. Dokonce je možné vyrobit toto křesílko i s potiskem, například znakem Sparta Forever:) Tato křesla na zakázku ovšem nejsou k dodání do 24 hodin od objednání, ale do 14 dní. Pro jakékoli informace se obraťte na e-mail honza@lospytlos.cz
07.08.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(14)

Od zápasu s Baníkem bude k dostání nové číslo zinu Ultras. Obsah řeší aktuální fanouškovské dění na Spartě a zejména popisuje radostný závěr jarní sezóny. Naleznete v něm reportáže ze všech důležitých zápasů Sparty. Dále pak ankety, přestavení fanclubu, nových sparťanských vlajek a samozřejmě nechybí ani populární "Stupidity". Stejně jako minulé číslo, je i toto celobarevné na křídovém papíře. Cena se oproti minulému snižuje na 70,- Kč. Z prodeje minulého čísla byla pořízena vlajka - XII. HRÁČEM SPARTY JSME MY. Přijmy z prodeje tohoto čísla půjdou na výrobu nové verze vlajky Ultras Sparta.
06.08.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(4)
Web Sparta Forever přichází s dalším (už třetím) dílem soutěže, která měla nad očekávání úspěšnou premiéru. O co jde? „Poznej se, přihlas se!“. Jedinec, který bude vybrán (vyfotografován), pozná se ve výzvě na webu SF a dostaví se v určeném čase na určené místo, se může těšit na velmi pěknou cenu z produkce SF (XII.hráč aj.).
06.08.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(7)

Již tuto neděli pokračuje kolotoč první ligy a na Spartu zavítá jeden z největších rivalů z jižního Polska, tým Baníku. S ním lze očekávat i početnou výpravu fanoušků a tak není možné, aby si snad TY zůstal doma, jel na chatu okopávat záhonky, s milenkou k bazénu nebo tak něco. V neděli 8.8.2010 od 19:00 nesmíš chybět na Letné!! Spartička sice nevstoupila do této sezóny nejlépe, což nám sice může být nemilé, ale rozhodně nás to nesmí odradit od návštěvy zápasů, kde si musíme stále bez ohledu na výsledky užívat fotbalovou atmosféru, která dokáže být jen na Letné. Jenže sama se nevytvoří a proto v tomto článku přinášíme několik možností a podnětů, jak tuto atmosféru zlepšit. Někteří z vás sice tyto možnosti znáte, opakování ale je matkou moudrosti.
03.08.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(22)
Web Sparta Forever přichází s pokračováním soutěže, která měla nad očekávání úspěšnou premiéru. O co jde? „Poznej se, přihlas se!“. Jedinec, který bude vybrán (vyfotografován), pozná se ve výzvě na webu SF a dostaví se v určeném čase na určené místo, se může těšit na velmi pěknou cenu z produkce SF (XII.hráč aj.).
02.08.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(0)

Cesta k braně vysněné Ligy mistrů se blíží do své poloviny. Dvojzápas s Lechem Poznaň je těžkou zkouškou, zda jsme vůbec hodni bojovat o klíč k této zlaté bráně ve 4. předkole. Zároveň nás v této sezóně čeká první velká zkouška naší fanouškovské připravenosti a formy. Dvanáctým hráčem naší Spartičky musíme být v tuto chvíli opravdu všichni do jednoho. Jen tak máme naději na úspěch na hřišti i v hledišti. Všichni v úterý na Letnou, Sparta nás opravdu potřebuje! Zápas se Slováckem skončil radostným vítězstvím, ale přesto nelze zavírat oči nad tím, že náš výkon v hledišti byl velmi malátný. Proto se pojďme trochu nahecovat k lepšímu představení, výraznějšímu supportu a pořádnému zničení našich hlasivek, které zahálely celou letní pauzu :-)
25.07.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(34)
Konečně jsme se v nabitém programu dostali také k vyhlášení NÁLEPKOVÉ SOUTĚŽE 2010. Celkem 30 soutěžních snímků se utkalo o dopředu známé ceny a vy jste mohli vybrat 3 dle vašeho hodnocení nejlepší a dát jim od tří do jednoho bodu. Po sečtení nám vyšel absolutní vítěz, který neměl konkurenci. Které byly nejlepší snímky, jejichž autoři získali ocenění se dočtetě uvnitř v článku. Děkujeme všem za účast nebo alespoň za hlasování a máte opět rok na to, aby jste pomocí několika sérií sparťanských samolepek, které jsou aktuálně k dostání, opět vyzdobyli nějaká ta zajímavá místa a bylo se tak opět na co koukat. A nezapomeňte, koupí samolepek Sparta Forever, případně samolepek 12. hráče přispíváte na choreo sparťanských fanoušků na Letné. Věříme, že se opět nějakého pěkného chorea v nějakém vyprodaném zápase dočkáme. SPARTA FOREVER!
01.08.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(5)

Nejen fotbalem žije tento skvělý fanouškovský web. Je naší milou povinností oznámit vám, že v těchto dnech vstoupil do stavu manželského jeden z nejvěrnějších a nejoblíbenějších sparťanských fanoušků, vystupující zde pod nickem Ondra. Jménem redakce SpartaForever přejeme novomanželům Ondrovi a Gábině do dalších dnů společného života mnoho zdraví, štěstí a lásky.
31.07.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(23)