Tak a je to tady. Po nepříjemném, ale co si budeme povídat, spravedlivém to vyřazení z play – off Ligy mistrů od slovenské Žiliny čekají Spartu, stejně jak v loňském roce, boje v základní skupině Evropské ligy. Jako JEDINÉHO ze zástupců českých klubů tudíž úřadujícího mistra zajímalo dění v Grimaldi foru v Monaku, kde se v pátek 27. srpna losovaly základní skupiny této druhé nejvýznamnější evropské pohárové soutěže. V osudí bylo sousta zajímavých potenciálních mužstev, které mohl los přisoudit jako soupeře našemu klubu, namátkou třeba FC Liverpool, Juventus Turín, Manchester City, nebo naopak mužstva z destiancí, kam by se jednomu moc hrát nechtělo. Vše měli v rukou Giuseppe Bergomi a Uruguajec Diego Forlán. Jak to dopadlo už všichni víme. Do skupiny F jsme byli nalosováni spolu s CSKA Moskva, US Palermo a Lausanne Sport. Skupina nijak extrémně atraktivní, avšak i potenciálně hratelná. Bohužel však pro milovníky výjezdů za Spartou po Evropě těžké zklamání, ale co se dá dělat.
07.09.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(12)

Od utkání s Jabloncem je k dostání fanouškovské tričko SPARTA TOUR 2010, tedy tour po evropských pohárových destinacích v tomto roce. Sparťanská jízda za miliony z evropských pohárů a nás fanoušků za poznáváním cizokrajných končin začala v Liepaji kam nás dorazila jen hrstka, do Poznaně už jsme vyjeli ve slušném počtu a i v Žilině byl sektor pro hosty velmi dobře zaplněn, v Moskvě nás byla jen hrstka a ve větším počtu vyrážíme do Lausanne. Tričko je tedy především určeno pro všechny výjezďáky, ale pochopitelně i gaučáci mohou projet sparťanskou evropskou tour prstem po mapě svého trička:) K nákupu trička teda nepotřebujete žádný pas nebo vstupenky z venkovních zápasů, postačí vám 350,- Kč a najít na obvyklých místech prodejce. Výtěžek z prodeje půjde jako vždy na choreoprodukci v kotli Sparty. Trička bude možné zakoupit na výjezdu do Lausanne u autobusů.
10.09.2010 | Co se děje | Ultras Sparta | komentáře(7)

Mnozí z vás si stěžují v různých komentářích a článcích zde na webu, že kotel je dobrý a naplněn jen na atraktivních zápasech a na venkovních výjezdech, že jinak se málo fandí. KOTEL je motorem fandění na Letné, když kotel málo fandí, v přímé úměře pak fandí málo i zbytek stadionu a je pak větší nuda!:) Na derby se poměrně dobře fandilo, byli jsme semknutí a jako jeden hlas...jo, chtělo by to více fanatismu, ale ten nepřijde sám od sebe, musí se tý naší český mentalitě trochu pomoci:) Patříte taky do té skupiny, co kritizuje kotel za to, že na některých méně atraktivních domácích zápasech je málo početný a málo fandící? Pak zejména vám je určen tento článek. Blíží se méně atraktivní soupeř z Mladé Boleslavi, už tuto sobotu, a připravili jsme si pro vás akci VŠICHNI DO KOTLE!
22.09.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(19)

Již toto pondělí 20.9.2010 zde máme další derby pražských S, největší zápas, který lze v české lize vidět. Sparta v něm rozhodně bude chtít zvítězit a proto bychom jí měli k tomu dopomoci naplněným sektorem pro hosty, který bude celý zápas FANDIT! Po několika zápasech kdy jsme se vydávali na DERBY společně pochodem z Náměstí Míru uděláme nyní změnu a protože je znovuotevřená Hradčanská u naší Spartičky, vydáme se na zápas SPOLEČNĚ od stadionu SPARTY!! Sraz u stadionu Sparty je tedy v 15:30 a v 16:00 vyjdeme směr Eden, a to metrem přes Hradčanskou až na Strašnickou a proto se nemusíte obávat, že bychom to snad nestihli. Praktické je místo srazu i z pohledu dvou věcí, a to možnosti zakoupit vstupenku na zápas do 14:00 na stadionu Sparty v Zákaznickém centru. Více informací zde: www.sparta.cz/srv/www/content/pub/novinky/zpravodajstvi/a-tym/predprodej-vstupenek-na-derby-11997.html Dalším plusem je pak možnost obléci se přímo ve fanshopu do rudého trička DVANÁCTÝM HRÁČEM SPARTY JSME MY. Na tento zápas totiž vyhlašujeme JEDNOTNÝ SEKTOR, všichni v tričku DVANÁCTÝM HRÁČEM SPARTY JSME MY! Pokud samozřejmě nechcete si toto tričko obléci nebo na něj momentálně nemáte, nikdo vás nutit nebude a vezměte si na sebe cokoli rudého nebo červeného, ať je SEKTOR JEDNOTNÝ!
13.09.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(41)

V sobotu 11.9.2010 od 15:30 přivítá na Letné v dalším zápase první ligy Spartička soupeře z Jablonce. Severočeši jsou v tabulce jen o jeden stupínek níže než Sparta a ačkoli jejich výkony nejsou zdaleka tak přesvědčivé jako v minulé sezóně a podepsalo se na nich jistě ostudné vyřazení od kyperské Nicosie, bude na Spartu čekat těžký protivník. Z venku má v této sezoně zatím jen 1 bod z Liberce a tak věříme, že tomu tak zůstane i po nadcházejícícm kole. Hraje se v brzkém odpoledni a dle předpovědi počasí má být ještě přijatelné letní počasí k tomu, abychom mohli zavzpomínat na akci, která proběhla více jak před rokem a odstartovala celou sezónu pod taktovkou aktivity DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY!
08.09.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(30)

Tak po vypadnutí z play - off Ligy mistrů a vylosování protivníků v základní skupině Evropské ligy jsme si střihli pětigólovou kanonádu v Brně a na řadě je další díl letošního sparťanského putování po různých fotbalových soutěžích. Tentokrát je v itineráři naplánován sobotní výjezd do středočeských Votic, na 2. kolo Ondrášovka Cupu, jak zní pojmenování pro Český pohár, pro mnohé a zejména některé starší ročníky, té úplně nej – nejprestižnější fotbalové soutěže v celém vesmíru :-). Je reprezentační přestávka, tudíž ideální čas, pro klání v této soutěži, která bývá také jednou z jednodušších cest do pohárů evropských a pro mužstva z nižších soutěží zajímavou možností, jak konfrontovat své síly s celky prvoligovými.
31.08.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(18)
Ve spolupráci se společností Teamstore jsme pro vás připravili soutěž o poukaz na nákup zboží právě v obchodě Teamstore v hodnotě 2.000,- Kč. Až do konce srpna zde budeme KAŽDÝ DEN přidávat do TOHOTO ČLÁNKU jednu jednoduchou otázku. Vaším úkolem pak bude správně na ní odpovědět na e-mail fanousci@spartaforever.cz Mezi těmi, kdo odpoví na nejvíce otázek správně, bude vylosován jeden šťastný výherce. Na otázky je nutné odpověďět ještě ten samý den po uveřejnění, tedy nepočítají se odpovědi na otázku např. z pondělí zaslané až ve středu. Otázky budou zveřejňovány časově nepravidelně a tak je třeba sledovat tento web opravdu neustále!:)
22.08.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(10)

Děkujeme všem, kdo se v hojném počtu dostavili na rozdávání chorea před zápasem se Žilinou! Jaká příjemná změna oproti zápasu s Baníkem. Snad vám chutnal přinesený rum!:) Věříme, že se podaří obdržet nějakou zajímavou fotku celkového pohledu na choreo. Pokud nějakou takovou máte, prosíme o její zaslání v nejlepším rozlišení na e-mail fanousci@spartaforever.cz Ne že bychom si nedokázali obvykle domluvit fotografy, ale stadion byl nesmyslně "řízen" poskoky z UEFA a tak prostory vyhrazené fotografům byly velmi omezené. To se týká také druhé věci na kterou musíme upozornit. Přibližně před týdnem bylo ze strany delegáta UEFA povoleno choreo (kdo by si myslel, že toto snad bude automatické, je na omylu), proto jsme sehnali potřebné propriety, svolali sraz na rozdávání a mohlo se začít.
18.08.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(22)

Společnost TEAMSTORE s.r.o. , která je oficiálním distributorem týmových produktů NIKE, připravila jedinečnou nabídku pro všechny Sparťany. Uzká spolupráce se světovou jedničkou ve výrobě sportovního zboží nám umožňuje nabídnout zájemcům z řad jednotlivců, týmů, sportovních klubů a svazů nejlepší výrobky za nejnižší ceny na trhu. Každý Sparťan, který se prokáže v naší nově otevřené kamenné prodejně permanentkou na Spartu nebo vstupenkou z domácího či venkovního zápasu naší Spartičky, obdrží slevu 25 % na veškeré námi nabízené produkty. Přijďte si vybrat z více než 300 párů nejnovějších či starších modelů kopaček NIKE se slevou až 50 %. Přijďte si vybrat nové dresy (včetně potisku) pro Váš fotbalový, futsalový, hanspaulský či jiný klub se slevou až 40%. Nebo si jen před novou sezonou potřebujete dokoupit dvoje štulpny, trenýrky a mikinu na trénink? Není problém, vážíme si každého zákazníka.
13.08.2010 | Co se děje | TEAMSTORE | komentáře(2)