
Varnsdorfská skupina sparťanských fans ve spolupráci s fan-clubem Rumburk zve všechny věrné fanoušky AC SPARTA PRAHA ke společnému povzbuzování rezervního týmu dne 7.11.2010 v utkání druhé ligy se Slovanem Varnsdorf. Sraz ve 13.00hod na náměstí u kostela, šály, dresy, vlajky s sebou, hromadný odchod na stadion ve 13.15hod do sektoru hostů.
01.11.2010 | Co se děje | Redakce, jarinvdf | komentáře(8)
Dlouho jsme přemýšleli, zda se máme pouštět do takového článku, ale protože je nyní OPĚT aktuální, jsme nuceni to udělat. Jeho smyslem je jediné, varovat ostatní sparťany, že vsázet na neosvědčené nebo "osvědčené" dopravce inzerující různé formy výjezdů za Spartou se nevyplácí. Může být sice věcí každého z nás, zda hodláme v lepším případě se těšit na Spartičku a pak jí nevidět, v tom horším se těšit na Spartičku a pak ji nejen nevidět ale ani nevidět své zaplacené peníze. Naším cílem je však, aby co nejvíce sparťanů vidělo svou Spartu a na zápas se dostali. O čem je řeč? O pořádání různých autobusových, automobilových a autokarových výjezdů na zápasy do zahraničí na zápasy Sparty.
01.11.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(19)
Před nedávnem jsme přinesli informaci o tom, že bylo vyrobeno DĚTSKÉ tričko DVANÁCTÝM HRÁČEM SPARTY JSME MY. V tomto článku jsme také sdělili, že brzy přineseme údaje o tom, kolik financí se prodejem suvenýrů DVANÁCTÝM HRÁČEM SPARTY JSME MY přes oficiální fanshop Sparty získalo a na jaké aktivity budou tyto finance použity. Podobné informování - pokud bude tedy spolupráce na této bázi pokračovat - budeme provádět přibližně jednou za čtvrt roku. Tak tedy je k dispozici pěkné číslo na měsíce červen, červenec a srpen a je to čistá částka 42.315,21 Kč, z čehož 29.091,70 Kč bude převedeno na 2. CELOSTADIONOVÉ CHOREO a 13.223,51 Kč do regulerního choreofondu SF. Ano, pokud by jste se chtěli zeptat proč výsledná částka není dělitelná avizovanými 35,- Kč z jednoho trička, pak k tomu máme vysvětlení, že částka 35,- Kč je částkou hrubou, tedy včetně všech odvodů, které je nutné z výsledné částky odečíst.
27.10.2010 | Co se děje | Redakce
Web Sparta Forever přichází s dalším (už čtvrtým) dílem soutěže „Poznej se, přihlas se!“. O co jde? Jedinec, který bude vybrán (vyfotografován), pozná se ve výzvě na webu SF a dostaví se v určeném čase na určené místo, se může těšit na velmi pěknou cenu z produkce SF (XII.hráč aj.). Tentokrát jsme fotolovili v chladném Liberci, kde dlouho mrzl našim výjezdníkům úsměv na rtech, aby se nakonec všichni mohli přece jen radovat z tříbodového importu do Prahy. Objektiv redakce ulpěl na mladíkovi se sparťanskou šálou ve slušně zaplněném sektoru hostí.
27.10.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(1)
Další ročník oblíbené soutěže MISS SPARTA FOREVER má svou první fázi za sebou. Během letních prázdnin a měsíce září jsme vám postupně představovali fotky jednotlivých kandidátek na zisk korunky pro tu nejkrásnější fanynku naší Spartičky. Nyní nastává čas na hlasování, na samotnou volbu sparťanské MISS! Věříme, že další primát bude dosažen jasným, slušným a poctivým hlasováním soutěžících. Jakékoli pokusy o zmanipulování soutěže budou pochopitelně odhaleny a takto odevzdané hlasy nebudou započítány. Všechny podrobnosti o tom jak hlasovat se dozvíte uvnitř tohoto článku. Přejeme všem soutežícím dívkám, které nám svou krásnou fotku poslaly, hodně štěstí do této závěrečné fáze soutěže. Pokud by jste snad nedosáhly na titul nejvyšší, nevadí, už tím, že jste poslaly fotku jste ukázaly, že nádherných sparťanek najdeme na stadionu naší Spartičky hodně a jejich studnice je doufáme nevyčerpatelná!
04.10.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(225)

Takže Ludvo, já ti něco řeknu, jestli si ten fotbal ve čtvrtek neprosadíš, tak si u mě mrtvej Homolka! A to platí pro VŠECHNY sparťany. Nemastné neslané výkony našeho A týmu nemůžou být překážkou, aby XII.HRÁČ SPARTY na tomto zápase chyběl v hojném počtu. Pokud se podíváme na rezervační systém vstupenek, je nám jasná, že to zatím s návštěvou nevypadá nijak růžově. Jenže to je ostuda, ostuda nás fanoušků, že v tomto důležitém zápase nelačníme po SPARTĚ, ale na poslední chvíli necháváme rozhodnutí zda jít nebo ne. Takže koukejte přijít na Spartu a pořádně fandit, Sparta nás potřebuje. K ulehčení tohoto pro někoho těžkého úkolu a rozhodnutí jsme pro vás připravili soutěž o 20 lístků na tento zápas. Na zápas se tak můžete dostat úplně zadarmo, takže výmluvy na peníze nechte stranou. Ani na studené počasí se vymlouvat nemůžete, protože se hraje od 21:05 a tedy se po práci stihnete zahřát nějakým tím rumíkem v početných osvěžovnách blízko Letné.
19.10.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(12)

V minulé podzimní sezóně jsme pro vás přinesli možnost ZDARMA se dostat na zápas Spartičky do Mariboru. Byl vylosován jeden výherce, kterému jsme zaplatili nejen cestu, ale i lístek a obdarovali ho i sparťanským suvenýrem ..a proč? No protože měl narozeniny! Podrobnosti k této akci je možné se dočíst zde: www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=1488 Blíží se další výjezd do zahraniční ve sparťanských pohárech a to do švýcarského Lausanne. Sparta by tam měla získat 3 body jestli chcemyslet na postup ze základní skupiny Evrospké ligy a tak bude potřebovat naší podporu. Rozhodli jsme se tedy i nyní jednoho štastlivce zdarma poslat na zápas Evropské ligy FC Lausanne-sport vs. AC SPARTA PRAHA, a to dne 4.11.2010. Všechny podrobnosti o tom jak získat zcela ZDARMA návštěvu tohoto zápasu se dozvíte uvnitř v článku.
19.10.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(7)
Dne 6. 11. 2010 se stala tragická autonehoda při které zahynul náš dlouholetý kamarád a věrný fanoušek Sparty. Odpočívej v pokoji, Čendo. Fanoušci z Chotěboře.
09.11.2010 | Co se děje | Redakce

Ani jsme nestihli oslavit výhru Sparty v dalším zápase Evropské ligy proti týmu FC Lausanne - sport a máme tady opět dění ligové. Tentokráte k nám na Letnou zavítá nováček z Ústí nad Labem. Přestože soupeř nepatří rozhodně k atraktivním, je důležité přijít podpořit naše hráče v hojném počtu. Jdeme přece na SPARTU! Hraje se v pondělí 8.11. od 18:00 hodin na Letné a DVANÁCTÝ HRÁČ by se měl pokusit o nemožné, tedy v podobném zápase se vyhecovat alespoň k nadprůměrnému výkonu, zkrátka aby tam nebylo mrtvo jako v kostele!! Máme to snazší než naši hráči, kteří rozhodně nesmějí soupeře podcenit a splnění této povinnosti pravděpodobně bude cesta k vítězství. V Lausanne jsme trochu zapnuli až ve druhém poločase stejně jako hráči ve žlutých dresech, nenechme Ústí vsítit gól a pojďme do toho od začátku!
06.11.2010 | Co se děje | Redakce | komentáře(5)