Rozhovor s Miss Sparta Forever 2010 - Mardža

Již v roce 2009 místo nejvyšší mezi krásnými fanynkami Sparty okupovala smyslná a věrná Sparťanka z fanclubu Sparta Lovosice - Mardža. V zajímavém rozhovoru jsme se dozvěděli mnoho podrobností o této fanatičce a pro připomenutí si ho můžete opět přečíst zde: Rozhovor s Miss Sparta Forever 2009 Rok se s rokem sešel a i v dalším pokračování populární souteže na těchto stránkách - MISS SPARTA FOREVER - kdy se volí nejhezčí fanynka Sparty pro příslušný rok, jste mohli dát hlas právě Mardže. A protože vás byla většina, tak se s největším počtem hlasů Markétka opět dostala na první stupínek a může se honosit titulem MISS SPARTA FOREVER o rok déle. Je to zároveň první kráska, která měla tolik sebevědomí jít do toho dvakrát a dokonce se jí podařilo dvakrát vyhrát, proto všichni doufáme, že se přihlásí i na potřetí s třeba zkompletuje zlatý hattrick. Mardže od nás putuje velká gratulace!! Co nám odpověděla na všetečné otázky a jak se po zisku dalšího titulu cítí si můžete přečíst v článku. Sparta Forever!

13.03.2011 | Co se děje | Redakce | komentáře(8)

Hlasujte o MISSÁKA SPARTA FOREVER 2011

Druhý díl „soutěže“ MISSÁK SPARTA FOREVER, tentokrát s letopočtem 2011 má svou první fázi za sebou. 16. Února, den před prvním utkáním s Liverpoolem jsme vás vyzvali, abyste nejen vzali poctivě výzvu Pepka Námořníka a přišli na zápasy vyřazovací části EL s tímto týmem řádně vyzbrojení různými knírky, ale abyste zároveň vzali do rukou fotoaparáty a zvěčnili své podnosní ozdoby a ty posléze zaslali do redakce, jež se rozhodla oživit díky tomu rubriku MISSÁK SF, tentokrát s leitmotivem knírku. (zde). Nyní nastává čas na hlasování, na samotnou volbu MISSÁKA SF 2011. Věříme, že další primát bude dosažen jasným, slušným a poctivým hlasováním soutěžících.. Jakékoli pokusy o zmanipulování soutěže budou pochopitelně odhaleny a takto odevzdané hlasy nebudou započítány. Všechny podrobnosti o tom jak hlasovat se dozvíte uvnitř tohoto článku.

16.03.2011 | Co se děje | Redakce | komentáře(43)

Vychází ULTRAS č. 58 - k dostání již na zápase s Brnem

Již od víkendového utkání Sparty s Brnem bude na všech tradičních místech k dostání nové číslo, tentokráte již 58. populárního zinu sparťanských fanoušků - ULTRASu. Jeho obsah mapuje uplynulé měsíce, ve kterých Sparta sehrála řadu úspěšných zápasů, ale i některé smolné prohry. Ve fanouškém prostředí se jednalo o poměrně klidné období, ale ne tak, aby nebylo o čem psát. Všechny články jsou pochopitelně originální psané na míru ULTRASu a tak se nestane, že by jste nějaký text snad už četli někde na netu nebo třeba na těchto stránkách. Tradičně je věnován prostor pravidelným rubrikám a jedná se o celobarevné provedení na kvalitním papíře. Jak bylo již řečeno, zin bude k dostání u tradičních prodejců, tzn. v kotli Sparty, před stadionem při příchodu na Letnou, v obchodě STYLSPORT (Havanská 12, Praha 7) a na stánku E-shopu 1893, který je umístěn na ochozu podlouhlé tribuny naproti hlavní. Cena byla udržena na 70,- Kč, takže za víc ULTRAS nikde nekupujte:) XII. HRÁČEM SPARTY JSME MY!

16.03.2011 | Co se děje | Redakce | komentáře(7)

Autobusem 12. HRÁČE do Jablonce

Zápas v Jablonci bude dalším těžkým oříškem Sparty v cestě za titulem a 12. HRÁČ pochopitelně nebude chybět. Protože oprávněně vyvstaly debaty o tom, že dopravní spojení do tohoto města nění ideální nemáte-li auto, rozhodli jsme se uspořádat autobusový výjezd. Samozřejmě pohodlí autobusu skýtá i možným řidičům aut příležitost okusit nějaké to pivečko a naladit správně hlasivky na dokonalé povzbuzování v průběhu zápasu. Zápas v Jalonci se hraje dne 2.4.2011 od 18:20 hodin a výjezd autobusů 12. HRÁČE bude od stadionu Sparty v cca 16:00 hodin. Cena zpáteční jízdenky bude 200,- Kč, což je prostě za náklady bez jakéhokoli zisku na choreo, ale zase ušité na míru méně majetným sparťanům. Pojeďte společně podpořit SPARTU do Jablonce, info o možnosti získání výjezdu uvnitř v článku.

18.03.2011 | Co se děje | 12. HRÁČ | komentáře(9)

Autogramiáda MANUELA PAMIČE ve čtvrtek 17. března 2011

Dne 17. března 2011 mezi 17:00 - 18:00 hod proběhne v prostorách Fan Shopu Sparty v Perlové ulici 8 (FootballMania) v centru Prahy autogramiáda krajního obránce Sparty Praha, MANUELA PAMIČE. Zveme všechny fanoušky Sparty, přijďte si pro podpis, vyfotografujte se s Manuelem, prohoďte pár slov s jedním z nejoblíbenějších hráčů současného týmu a odneste si domů hezký zážitek.

15.03.2011 | Co se děje | Redakce

Poděkování všem 12. HRÁČŮM - půllitr na Plzeň a pozvánka na zápas!

Stejně jako všichni věříme, že si naši hráči vychutnají o víkendu Plzeň, vychutnejme si Plzeň všichni 12. HRÁČI, kteří dorazíme podpořit naší Spartičku přímo do města piva. Jak? Připravili jsme pro vás speciální akci, kdy vám dáme 50 korun na pivo prostřednictvím možnosti koupit si půllitr 12. HRÁČE za pouhých 98,- Kč, přičemž běžná cena ja 148,- Kč. Akce bude probíhat přesně do příštího domácího zápasu SPARTY, tedy do 19.3.2011 do zápasu s Brnem. Půllitr 12. HRÁČE za tuto speciální cenu získáte po předložení vstupenky z utkání FC VIKTORIA PLZEŇ - AC SPARTA PRAHA v oficiálním fanshopu Sparty na Letné, případně v obchodě Footballmania na adrese Perlová 1020/8, 110 00 Praha 1. Tak ať vám chutná.

08.03.2011 | Co se děje | 12. HRÁČ | komentáře(19)

SPARTA vs Příbram - XII. HRÁČEM SPARTY JSME MY - v kotli s jakoukoli permicí! Neděle v 17:00!

Po výjezdu v Ostravě kam se nás moc nevypravilo a dvojzápasu s Liverpoolem, o který byl naopak velký zájem, nás čekají další "obyčejné" zápasy Sparty v lize. Do výjezdu do Plzně ještě nějaká doba zbývá, nadcházející dny Sparťana budou tedy vyplněny pro někoho nudným a neatraktivním zápasem doma s Příbramí, ale podle nás je to výborný zápas pro ladění formy všech 12. HRÁČŮ v hledišti! Berme to tak, že zápasy s Liverpoolem byly tvrdé předsezonní soustředění a proto by nebylo od věci formu dále rozvíjet. Fandící sektor na Anfieldu čítal cca 2500 hlav, PROČ by tomu tak nemohlo být i doma LETNÉ každý zápas? A PROTO ZVEME VŠECHNY SPARŤANY CO DO KOTLE CHODÍ PRAVIDELNĚ I TY CO VYSEDÁVAJÍ NA PROTILEHLÉ, TY CO BYLI V LIVERPOOLU I TY CO TAM NEBYLI, TY CO SE CHYSTAJÍ DO PLZNĚ… NO PROSTÉ VŠECKYYY, ABY NA ZÁPAS S PŘÍBRAMÍ PŘIŠLI DO KOTLE, UDĚLĚJME I Z TOHOTO PRŮMĚRNÉHO ZÁPASU OSLAVU A DŮSTOJNÝ ZÁŽITEK VŠEM HRÁČŮM NA HŘIŠTI!!!

03.03.2011 | Co se děje | Redakce | komentáře(38)

VÝZVA - ztracena vlajka Supporters Forever ACS

Dovolte mi prosím abych prostřednictvím SF mohl na webu www.spartaforever.cz umístit vyzvu týkající se ztráty vlajky Supporters Forever ACS v Liverpoolu. Byla rozložena na srazu před Goodison Parkem a šla v cele průvodu na Anfield, kde byla viděna naposledy. Po utkáni už jsme našli pouze prázdný batoh. Kdyby ji náhodou někdo mel u sebe či by poskytl informace vedoucí k získání této legendární vlajky, dejte prosím vědět na kontakt uvedený v článku.

02.03.2011 | Co se děje | piskyn | komentáře(20)

MISSÁK SPARTA FOREVER 2011

Tak jsme se konečně dočkali ! Již zítra nastoupí rudí koně proti nějakým reds či co. Pepek Námořník nedávno vyzval ve svém článku Vstávej semínko holalá, bude z tebe....... knírek! k následování příkladu našich hráčů z posledního zápasu Evropské Ligy proti CSKA Moskva, kde si hráči na oslavu postupu do další fáze nechali narůst knírky. Už zítra uvidíme, jak se výzva ujala. V návaznosti na tuto akci jsme se rozhodli dát ještě jednu šanci rubrice Missák Sparta Forever. Tentokrát bude předmětem soutěže nečekaně váš knír! Proto neváhejte a posílejte fotky vašich knírů nejlépe přímo ze stadionu ( ať už na Letný, či Anfield road) na náš email fanousci@spartaforever.cz a zúčastněte se tak soutěže o Missáka SF 2011.Vystřídejte již určitě unavené a zpuchlé krále Pata a Mata na stupínku nejhezčích sparťanů!

16.02.2011 | Co se děje | Redakce | komentáře(0)