Náš web oslavil 10. února 2012 své 8. narozeniny. To už je pěkně velkej klučík, co? Přichází do svých nejrošťáčtějších let, roste jako z vody, je stále chytřejší, hezčí, rozumnější, no prostě nám dělá všem radost. Když se podíváme co nám uplynulý rok zde všechno přinesl, kolik zajímavého jsme se tu dočetli, co všechno se zorganizovalo, kde všude jsme byli, co soutěží se tady událo, kolik aktivních lidí s námi spolupracovalo, prostě jak mnoho jsme díky Sparta Forever prožili (a nejde jen o samotný web, ale i o věci, které se díky lidem kolem něj sdružených podařilo uskutečnit jak přímo na Letné, na venkovních zápasech či v ostatních fanouškovských aktivitách), vydalo by to na několik rozsáhlých článků, možná i románů :-)
21.02.2012 | Co se děje | Redakce | komentáře(2)

Zimní přestávka je již konečně minulostí a my se můžeme po hooodně dlouhé době společně potkat na Letné na ligovém fotbale, a spolu s hráči budeme bojovat o další veledůležité 3 body. Výsledky v přípravě ani nějak důležité nejsou, o body se začíná hrát až teď!!! Počasí má být lepší, mrazy už jsou snad minulostí, a naší povinností je být u toho. Pojďme všichni, ale úplně všichni, na Letnou, pojďme si znovu a opět užít fotbal ve společnosti Spartičky a dalších sparťanů. V zimní pauze se toho událo opravdu hodně a je na každém z nás, aby si z toho vybral to pro něj pozitivní a tuto dobrou atmésféru převedl na Letnou, kde musíme být jako jeden muž! Někomu určitě chybí atmosféra, jinéhu samotný fotbal, hráči, někdo je zvědav na herní projev pod novým vedením, někdo chce zase potkat kamarády a někdo si chce udělat nové... každý si může najít své, ale všichni se potkáme na Letný, že jo?:)
16.02.2012 | Co se děje | Redakce | komentáře(8)
Dlouhé čekání na mistrovský zápas naší Spartičky končí. Radost ze začátku jarní sezóny je však pryč. Všechny v klubu i nás zasáhla tragická událost. Minulý čtvrtek zemřel Lukáš Přibyl, místopředseda představenstva Sparty, ale především skvělý člověk, pohodář a velký fotbalový fanoušek. V sobotu před ligovým zápasem proto proběhne uctění jeho památky, jehož součástí bude po domluvě klubu a fanoušků i úprava předzápasového programu. Rádi bychom proto i všechny ostatní fanoušky informovali o několika věcech.
16.02.2012 | Co se děje | Redakce

Před novou sezónou opět po roce budou k dostání nové série nálepek Sparta Forever a Ultras Sparta. Návrhy na nálepky jste si vytvořili vy, fanoušci Sparty a tak je snad zaručeno, že se vám budou líbit. Nejlepší autoři již byli odměněni šálami Homolka Boys a dalšími sparťanskými suvenýry, vy všichni se pak díky nim můžete těšit práve na nové série čítající vždy 10 motivů v klasickém rozměru 7,5 x 7,5 cm. Jeden balíček vyjde na tradičních 30,- Kč, přičemž věříme, že se právě díky oblíbeným nálepkám podaří opět realizovat nějaká pěkná chorea. Co se týká tématiky, tak celých 16 motivů z 20 je PROSPARŤANSKÝCH a jen 4 motivy jsou "ANTI" a tak se snad zavděčíme i těm, kdo věčně kritizují ty škládlivější návrhy proti slavii, baníku atd., kterých nám v návrzích chodí nejvíce.
04.02.2012 | Co se děje | Redakce | komentáře(9)

Se začátkem sezony spatřilo světlo světa nové číslo občasníku ULTRAS. Již šedesáté vydání se věnuje uplynulému podzimu a nahlíží i do měsíců budoucích. Nechybí originální reportáže ze všech zajímavých zápasů Sparty, dále pak anketa, rozhovor nebo představení fanklubu. Vše je doplněno řadou fotek - tak jak znáte z minulých celobarevných čísel. Oproti minulosti se obsah rozšířil na 32 stran, celobarevný formát i cena 70,- Kč zůstávají však zachovány! Věříme, že se tento tradiční časopis dostane k co nejvíce z vás a bude skvělým vyplněním chvilek, kdy zrovna nemáte co dělat, tzn. např. v hospodě když místní ožrala plácá blbosti nebo místní nasypanec mlátí nějakého slávistu, po cestě na Spartu ve vlaku nebo autobuse (doporučujeme nečíst za jízdy autem na místě řidiče!) nebo třeba doma, když vám stará nedovolí se dívat na přenos třeba z II. německé ligy a pustí si nějakou telenovelu. Ultras je možné získat v obchodě Stylsport, Havanská 12, Praha 7, na stadionu Sparty od tradičních prodejců nebo přes e-shop.
15.02.2012 | Co se děje | Redakce | komentáře(4)

Máme tady poslední zápas podzimní části sezóny, v němž Spartička zavítá na sever do Jablonce. Ideální sobotní termín dne 3.12. od 19:20, kvalitní soupeř po fotbalové stránce a zejména tradičně dobré fandění na tomto ministadionku (který i přes to nebývá ani zdaleka vyprodán ani na Spartu) jsou snad zárukou i početné účasti nás, dvanáctých hráčů Sparty! Na tento zápas je připravena akce "JAKO JEDEN MUŽ" a v tomto článku se dozvíte v čem akce spočívá a co zajímavého jsme pro vás na Sparta Forever a Občanském sdružení DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! přichystali. Věříme, že se v Jablonci sejdeme v hojném počtu a že přispějeme vrchovatou měrou k dalšímu venkovnímu vítězství naší Spartičky!
23.11.2011 | Co se děje | Redakce | komentáře(13)
Vážené a milé virtuální hazardérky, hazardéři a hazardérčata, jsme tu znova a pokud umím dobře počítat, tak už po osmnácté, abychom si to na jaře na férovku rozdali! Začínáme sice brzy, ale myslím, že dost netradičně. Na rozdíl od minulých ročníků nebudeme tipovat, kdo získá titul, ale po kterém kole si budeme moci zapálit vítězný doutník! Snad tím neurazíme fotbalového pána Boha
05.02.2012 | Co se děje | Fotr | komentáře(5)
Dnes zemřel Lukáš Přibyl, místopředseda představenstva Sparty a především velký fotbalový fanoušek, nadšenec a pohodář. Tato tragická událost nás všechny citelně zasáhla. Není třeba dodávat další slova. Upřímnou soustrast jeho rodině a blízkým.
09.02.2012 | Co se děje | Redakce
Zimní příprava nabrala plných obrátek, stále se něco děje, jak v samotné Spartě, tak v celém fotbalovém prostředí, okurka už se dobrala pomalu do své poloviny, za chvíli se rozběhnou ostré přípravné zápasy na jarní část Gambrinus ligy, fanoušci už se nemůžou dočkat, kdy to vše zase vypukne. Ještě předtím vám ale na Sparta Forever dlužíme rozhovory a pěkné fotky s laureátkami Miss Sparta Forever pro rok 2011. Jako první jsme vám přinesli povídání s II. vicemiss SF 2011 Péťou (rozhovor ZDE) a nyní máte možnost trošku více poznat druhou nejkrásnější sparťanku loňského roku Domču a nebudou samozřejmě chybět ani pěkné fotky tohoto děvčete. Přejeme příjemné počtení!
13.01.2012 | Co se děje | Redakce | komentáře(9)