
Áčko se nám vrátilo na první místo, zatímco béčko už má skoro jistej sestup. Proto chci říct, pojďme všichni v sobotu podpořit béčko proti Mostu. Pojďme dokázat, že budem se Spartou kdykoliv a kdekoliv. Možná si říkáte proč jít na bečko když už stejně sestoupí. Proč ? PROTOŽE SPARTA!!!. Pojďte se podívat jak hrají mladí kluci ten náš„nový styl „.
12.04.2012 | Co se děje | Lukáš

Spartička po zpackaném zápase s Příbramí spadla na druhé místo tabulky, a to právě za nadcházejícího soupeře z Liberce. Pokud chceme pomýšlet vážně na titul, v Liberci musíme vyhrát a vrátit se zpět na první místo! Sparta nás potřebuje a proto nás stovky musí jet přímo na sever do Liberce povzbudit naše hochy. Vzpomeňme na poslední mistrovskou sezónu, celá tribuna za brankou nám patřila a bylo to super! Pojeďme to zopakovat i letos!! Lístky do sektoru Sparty budou ještě k dostání přímo v Liberci na místě...stojí pouhých 100,- Kč, takže oproti jiným vydřiduchům našeho venkova celkem lidová cena.
03.04.2012 | Co se děje | Redakce

O sobotním večeru půjde mužskému A teamu o hodně. A konec základní části sezóny se blíží i Sparťanským hráčkám, které se na velikonoční pondělí ve 14:00 představí v tréninkovém centru na Strahově. Soupeřkami budou „Baňky“ z Ostravy, se kterými na zápasy cestují fanoušci. Vůbec poprvé tak může na ženském fotbale dojít k souboji hlasivek, a vy si zápas rozhodně nenechte ujít.
04.04.2012 | Co se děje | káně | komentáře(0)

Zápas Spartičky v Liberci se odehraje už tuto sobotu na severu Čech. Je to důležitý zápas a proto si myslíme, že je třeba atmosféru trochu odlehčit a pousmát se nad příhodou, která se také v Liberci může stát. Respektive se odehrála v uvedeném znění a ani jedna z uvedených policejních perliček není smyšlená:) Pokud i vy jste zažili podobnou historku a máte jí takhle pěkně zaznemenanou nebo i ji máte pouze v paměti, pošlete nám ji na e-mail fanousci@spartaforever.cz a my jí jistě uveřejníme. Zároveň ale doufáme, že takových příhod se šťastným koncem zažijeme spolu ještě mnoho, aby i mladší fanoušci si měli stále o čem číst a vyprávět.
04.04.2012 | Co se děje | Sektor | komentáře(19)

Další víkend a další ligové kolo, ve kterém se Sparta střetne s Příbramí. Naštěstí zůstal náš stadion nedotčen po rozhodnutí disciplinární komise FAČR po dělobuchové mánii s Baníkem a tak se můžeme těšit a doufat, že se také dobře zaplní. Záleží to ale pouze na nás všech, zda přijdeme! My věříme, že se nás na Letné sejde dobrý počet, protože má být mizerné počasí a to je jednodušší se vyvléknout z různých výletů na Karlštejny, rodinných oslav apod. a je snazší si ten fotbal prosadit:) Navážeme na fanouškovsky úspěšné derby nebo naopak na pohárový propadák? To se dozvíme už tuto neděli od 17:00 hodin na Letné. Několik zajímavých tipů k zápasu najdete v článku.
30.03.2012 | Co se děje | Redakce

Máme je! Zvolalo několik desítek sparťanů pár minut po čtvrté hodině! V tu dobu pro nás díky našemu reprezentantovi vítězně skončila aukce mistrovských kopaček našeho bývalého kapitána Tomáše Řepky na esports.cz a byla tak završena spontánní akce nás fanoušků. Za 6 099 korun, které poputují Nadaci Rakovina věc veřejná a pomohou v boji proti rakovině, jsme se stali majiteli kopaček, ve kterých Tomáš Řepka vyhrál dva mistrovské tituly a dva poháry navrch. Toto nejpoužívanější fotbalové náčiní jsme získali pro sparťanskou Síň slávy v útrobách stadionu, jelikož jsme přesvědčeni, že tato relikvie tam v žádném případě nesmí chybět a neměla by končit v nějaké soukromé sbírce.
20.03.2012 | Co se děje | Redakce | komentáře(23)

Čas dalšího velkého DERBY se naplnil. Už v sobotu zavítá Sparta do pronájmu slátanců Edenu, aby se ho pokusila opět vyloupit, tzn. odvést si 3 body za výhru! Dělobuchová mánie některých jedinců v minulém kole na nás nevrhla příliš dobré světlo, ačkoli zápas s Baníkem by se ze strany fanoušků Sparty jistě dal hodnotit jako jeden z těch povedenějších. Pojďme se předvést do Edenu v dobrém světle, jako fanatický jeden muž, pojďme fandit Spartě z plných hlasivek a pomožme pokořit sešívanou lůzu. Na zápas se vydáme společně pochodem od našeho svatostánku na Letné, všechny podrobné informace najdete uvnitř článku. Ještě před samotným zápasem je zde jedna novinka, možnost zhlédnout ostrý trénink už v předvečer zápasu, přijďme i sem v co největším počtu a zfanatizujme rudé koně na druhý den.
21.03.2012 | Co se děje | Redakce

Již tento pátek hraje Spartička další svůj ligový zápas. Od 20:15 přivítá ve svém chrámu na Letné tým z hlavního města jižního Polska - FC Baník Ostrava. Zápasy s tímto soupeřem bývaly vždy vyhecované a nejinak tomu bude i nyní. Baník hraje o holé bytí a nebytí v první lize, Sparta hraje o TITUL. Čeká se slušná návštěva a tak byste neměli chybět a měli s sebou vzít i všechny své "načaté" kamarády, aby přičichli k té pravé fotbalové atmosféře, kterou snad dokážeme vytvořit. Musíme ale bouřit a být jako jeden muž, "páprdové na tribunách to nevytrhnou". My jsme Sparta, nikoli sponzoři od Nike ve VIP lóžích. V tomto článku se dozvíte i o jedné zajímavosti z fanouškovského prostředí, která by neměla uniknout vaší pozornosti a která se právě k pátečnímu zápasu váže. Jedná se o oficiální KŘEST nového fanouškovského trička DVANÁCTÝ HRÁČ, přímo na ploše stadionu před zápasem.
14.03.2012 | Co se děje | Redakce | komentáře(9)

Už v pátek 9.3.2012 od 20:15 nás čeká další duel naší Spartičky. Zápas s Viktorií jako minulý víkend, ale nyní s tou z opačného pólu tabulky a ze Žižkova. Ano, Sparta jede k dalekému výjezdu na Prahu 3 a věříme, že vy všichni budete přítomni také. Bez ohledu na dění na hřišti a na první tři tragická kola, pojďme si my fanoušci zápas užít a pořádně si zafandit. K tomu je potřeba zaplnit sektor do posledního místa, tedy sektor pro fanoušky SPARTY pochopitelně! Na Žižkově bývá zvykem, že lidi jsou rozesetí všude možně, to ale není dobrá vizitka Sparťanů...každý by se měl těšit na to, až v sektoru SPARTY potká kamarády, až si s nimi zafandí a společně oslavíme 3 body do tabulky. Držme při sobě i v tomto smyslu, buďme jedna síla a jako jeden muž!
07.03.2012 | Co se děje | Redakce | komentáře(17)