JEDNOTNÝ SEKTOR V OSTRAVĚ

Na cestě za titulem potřebuje Sparta maximální podporu. V sobotu nás čeká zápas s nesmiřitelným soupeřem – Baníkem Ostrava. Podpora klubu našeho srdce na Bazalech by měla být samozřejmostí pro každého kovaného Sparťana. Pro tento zápas jsme přichystali další zajímavou fans akci.

18.04.2013 | Co se děje | 12. HRÁČ | komentáře(4)

Další derby pražských „S“

Sotva jsme se vzpamatovali z oslav po vítězném derby nad rivalem z Edenu v Gambrinus lize, máme zde derby nové. Je se stejným soupeřem, ale tentokrát se střetnou týmy žen.

18.04.2013 | Co se děje | Redakce | komentáře(2)

Zápas o vládu nad Prahou se blíží! Ukažme sešívkám, jak se zpívá hymna! Buďme v derby inspirací pro naše hráče!

Z událostí posledních týdnů musí mít každý sparťan velkou radost a dobrý pocit na duši. Nejen že se Spartě začalo dařit výsledkově, bodově se dotáhla na ligové čelo a velmi důrazně a se vztyčenou hlavou bojuje o titul.

09.04.2013 | Co se děje | Ondra | komentáře(7)

V sobotu dokončení přípravy chorea na DERBY! Každá pomocná ruka bude potřeba!

Sobotní výkop nejtradičnějšího zápasu u nás se kvapem blíží. Ale nejen na trávníku bude Sparta bojovat, ale i v hledišti. A jelikož se nechceme nechat zahanbit tam ani tam, budeme jako již tradičně při velkých zápasech prezentovat velkou kartoniádu na protilehlé tribuně.

11.04.2013 | Co se děje | 12. HRÁČ | komentáře(0)

Prosba. V Ostravě se ztratila šála.

Jednomu z fanoušků Sparty na Bazalech u vstupu do sektoru spadla šála. Pokud jste ji někdo našel, napište nám do redakce. Více info uvnitř článku.

23.04.2013 | Co se děje | Redakce

V neděli předříprava chorea na derby!

Blíží se nám důležité utkání jara s těmi od tratě a je potřeba se na to připravit i po fanouškovské stránce. Jsou dva důležité zápasy, které nás na jaře ještě čekají, a to derby doma a následný výjezd na bahník. Abychom mohli vytvořit na derby dobrou kulisu, je k tomu potřeba vytvořit podklady

04.04.2013 | Co se děje | 12.HRÁČ | komentáře(0)

Plzní nekončíme! Naopak! Pojeď podpořit SPARTU do Olomouce!

Bratři a sestry, slyšte má slova a mějte je na paměti. Zápasem proti Plzni, který se nám vydařil, ale tím sezóna nekončí, spíš naopak „začíná“…

03.04.2013 | Co se děje | Tonda, Redakce | komentáře(5)

Den odplaty se blíží.

Po reprezentační pauze nás čeká ligový zápas jara, veledůležitý souboj s přímým konkurentem v boji o titul – Viktorií Plzeň. I když se západočeský klub drží v ligové špičce teprve třetí sezónu, stal se z něj během této krátké chvíle jeden z našich hlavních rivalů nejen na hřišti.

19.03.2013 | Co se děje | Ondra | komentáře(49)

Nové série nálepek - Sparta Forever a Ultras Sparta

Před jedním z důležitých zápasů jara, které snad už brzo skutečně přijde:), přicházíme s novými sériemi nálepek Sparta Forever a Ultras Sparta. Dohromady přesně 20 motivů v sériích jaro 2013, na kterých jste se také podíleli, spatřuje světlo světa právě nyní. Věříme, že se většině budu líbit a ozdobí všechna možná i nemožná místa.

28.03.2013 | Co se děje | Redakce | komentáře(1)