22.10.2006 13:50
Moc pěkný komentář, kdy už konečně začne Sparta využívat svých odchovanců, místo toho aby se jich zbavovala do jiních týmů kde pak září ? Dejme šanci mladým hráčům z B týmu aby se také ukázali v A týmu :-)
Lukáš Penxa přestupuje do Zbrojovky
Los Chance ligy 2026/2027
Kádr A-týmu na startu přípravy
Děkujeme, Pany!
Jedenáctý triumf na Planeo Cupu
Filip Panák mentorem v B-týmu