08.03.2006 17:12
zase novy typ komentare, nejvim jak vam, ale me se libi a pokud bude dalsi, uz se na nej tesim.
09.03.2006 14:22
děkuji za pochvalu-další motivace do další práce
09.03.2006 09:35
komentář je hezký a více takových, ale jak si mohl dát řidič plzeň, to se přece nedělá, když řídíš :)))))
09.03.2006 14:24
tisková oprava:Plzeň jsem měl já,Kevin Birell :)
Lukáš Penxa přestupuje do Zbrojovky
Los Chance ligy 2026/2027
Kádr A-týmu na startu přípravy
Děkujeme, Pany!
Jedenáctý triumf na Planeo Cupu
Filip Panák mentorem v B-týmu