22.09.2005 11:12
Skoda, ze jsem si vcera nedal klobasku, fakt vypadala fajne... jinak vetsi drama bylo, jestli dojedeme zpatky, nebo ne ;-)
22.09.2005 12:43
Aspon jsme v obraze, nikde jinde se o tom moc clovek nedocte ;-)
22.09.2005 17:16
Tak poslední odstavec článku psaného včera večer jsem pojal skutečně nadčasově... :-(((
Realizační tým B-týmu
Jakub Surovčík podepsal novou smlouvu
Lukáš Penxa přestupuje do Zbrojovky
Los Chance ligy 2026/2027
Kádr A-týmu na startu přípravy
Děkujeme, Pany!