Poznej sám sebe

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
Ivoš 
Juro, jsem moc rád

13.05.2024 08:00

že si zmínil výkon Vindahla. Mockrát tu na stránkách zaznělo, že brankář má především brankářovat a teprve pak fotbalovat. V sobotu Peter všem svým kritikům ukázal, že chytat umí skvěle. Jeho rozehrávka je pak už jenom super bonus navíc. Ještě kdyby se tak chtěl doučit ty penalty :-). A jinak, report od tebe opět skvostný, ostatně jako vždy. Díky za něj.


Novák 
re: Juro, jsem moc rád

13.05.2024 10:11

oni všichni podali dobrej výkon, řekl bych. ty druhý zas nejsou taky žádný nazdárci. přijde mi, že máme hráče, co rostou se zápasama: čím těžší, tím jsou lepší - o kapitánovi se to vědělo, Angelo je taky takovej příklad a teď si myslím, že se Vindahl taky přidal. za pochvalu díky - to se neomrzí. znáš to sám ;-)


ACS-fan 
Nikdy nezklameš

13.05.2024 09:44

Další pěkná sonda do duše věrného sparťanského fanouška. Čtu si a srovnávám s tím, co se ve stejné době dělo se mnou. Bez tvého reportu by se ligové kolo nedalo uzavřít. Díky za něj. Teď už zbývá jen majkův týdeník, který ovšem není věnován jen Spartě.


Novák 
re: Nikdy nezklameš

13.05.2024 10:14

díky za pochvalu! máš/měls to teda jinak? mě by zajímalo, jestli se tyhle pocity časem ztrácí - pochopitelně to nebylo moje první Derby, ale ty jich, tipuju, máš za sebou třeba 4x tolik. zvykne si na to člověk časem?


ACS-fan 
re: re: Nikdy nezklameš

13.05.2024 10:47

Nezvykne. Teď je to o to horší, že ve hře je strašně moc. Když nebyla šance na titul, snášel jsem derby líp. Celý den se snažím nemyslet na zápas, odpoutávat myšlenky všemi možnými způsoby. Ale když vylezu z metra a vydám se na pochod ke stadionu s rudou lavinou, tak už jsem plně vtažen do děje. Věk a desítky navštívených derby mi nepomáhají, je to spíš naopak :-)


Herrer 
Díky, Juro!

13.05.2024 19:27

Je fajn, číst si pocity v danou chvíli pesimistickýho optimisty, derby prostě boří mantinely. A jako tohle: "...a k většině z nich se snad o metr nad všechny hlavy vyšroubuje náš hráč se zářivou páskou na rukávu a nepřipustí ani zakončení", to muselo zaplesat i Fráňovi Šrámků :-)


Novák 
re: Díky, Juro!

13.05.2024 19:55

jak vis, ja se trosce patosu nebranim ;-) ale z Ladi mam ze soboty fakt tenhle obraz: naprosty dominantni monstrum! to uz mi zustane, i kdyz LK37 odejde... jsem rad, ze te to bavilo! ;-)