Co týden dal a dá jaro 2023 (díl 14 a 1/2)

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
Youthforce 
Wiesner

28.04.2023 09:54

Na úvod článku mi tam chybí upozornění, že v článku jsou použity podprahové "záběry" :)


majk 
re: Wiesner

28.04.2023 10:01

všiml sis, jo ? :-)))


disi 
Amen

28.04.2023 09:57

..není co dodat.


disi 
re: Amen

28.04.2023 11:36

..přece jenom :) Cizince, který tu velké zápasy podobně prožíval si myslím znám. A není to Kanga :) A ještě je náš !


majk 
re: Amen

28.04.2023 11:38

teď si mi nasadil fakt brouka....věděl bych, pokud myslíš asiata z Brna :-)


looki 
re: re: Amen

28.04.2023 12:37

ten do našeho prostředí zapadnul až tak, že se málem stal reprezentantem v sáňkování, jen nechtěl Rudovi Pivrncovi lézt do zelí :-)


disi 
re: re: Amen

28.04.2023 21:36

Já zase nevím, kdo je asiat z Brna :)


Celticgirl 
Produktivita

28.04.2023 14:08

Majku, neber to jako prudu, ale celkem mě zajímá, proč u Zeleného postrádáš (zcela správně) produktivitu, ale u Wiesnera Ti nevadí? Tuhle sezonu Zelený 4 A, 1 G. Wiesner 2A, 3 G. Bodů mají stejně (málo). Možná i proto spoustě lidem pije krev zrovna Tomáš, protože Zelený tam směrem dozadu nemá tolik vrátek, nebo tolik momentů, kdy vypustí souboj, aby jeho hráč mohl v klidu neatakovaný nasměrovat střelu kam potřebuje. Troufám si tvrdit, že to má Zelený náročnější co se produktivity týče i proto, že má před sebou hráče, který má nahraje v jednom z milionu případů, kdežto Wiesy může sám dojíždět akce, jelikož se mu Čvanči stahuje doprostřed. O to větší fyzický zápřah TW pro změnu má, protože běhá bazény nahoru a dolů - možná i z toho pramení jeho nízká produktivita, nevím. Oba mají nevýhodu, že jim ti před nimi moc nepomohou dozadu a bráněj za dva, plus Zelený má celkem blbý, že dopředu chodí jen otevírat prostory, protože Haraslín má hlavu často dole a jede si to svoje. Ale asi je mi milejší i právě z důvodu, že před nimi je naše největší útočná hrozba, když si splněj to, co maj dozadu, protože tam pak často hoříme a lepší týmy to umějí potrestat. Produktivitu bych tak nezazlívala ani jednomu.


majk 
re: Produktivita

28.04.2023 14:33

tak dokola pisu, ze wingbeky musime resit oba. Udat jen cisla bodu je faul...uznavam, ze jardovi asistence mne minou, mel jsem napsat branky. Fer by ale bylo treba dodat, ze Wiesner toho urcite neodehral tolik jako Zeleny....az se tu bude nasazovat curaci hlava Zelenymu, budu se ho zastavat taky....ten ale v klidu proplouva, kdezto Tomas je tu vlacen bahnem kdykoliv nastoupi....obcas jeste predtim.


Celticgirl 
re: re: Produktivita

28.04.2023 15:23

Coz podle me souvisi prave s tou obrannou fazi. Wiesy mel v sezone apoustu momentu, kdy se na neco vysral nebo si to chtel profesorsky ohlidat, az z toho byl pruser. Asi mu nikdo nebude vycitat, kdyz ho hraci budou obchazet jak kuzelky, pokud se aspon toho souboje zucastni. Neni to obrance, da se to cekat. Ale ta bohorovost uz dost pije krev i me. To u Zelenyho nevidim. Jeho hrac muze dat gol, kdy ho neuhlida, ale vzdy je aspon v souboji. Nicmene Zeleny aspon byl krajni bek, pozdeji stopery tam je jasny, ze tu obranu bude mit lepsi, ale nejde mi ani tak o statistiky, jako o to srani na zakladni veci. A uplne nejvic me vytaci prave to, ze TW musi hrat, protoze tam zkratka nikdo lepsi neni, prave to, co hraje. Chci ho vejs, kde muze bejt profesorskej a nebude to videt, navic vyuzije sve nejvetsi prednosti. Fakt se modlim, at se v lete nekdo povede. Btw TW je tu taky pekne dlouho, uz mel bejt davno jinde. Fotbalove na to ma, mrzi me to i kvuli nemu, vek nezastavis a na tyhle pozici se uz vyrazne nezlepsi