Maminka má vždycky pravdu

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
MaskotKali 
Již po několikáté...

13.03.2023 09:29

jsem se zatajeným dechem četl reportáž Mistra (nikoliv Lumíra) Nováka a opět v sobě prožíval ty okamžiky vítězství naší Sparty. Moc mě baví, jak to píše, ta omajda okolo je nadmíru čtivá. Jen tak dál. Smekám virtuální klobouček.


Novák 
re: Již po několikáté...

13.03.2023 10:32

díky moc. s redakcí SF si říkáme, že sestavy, rozestavení apod. si přečtou lidi jinde a líp, tak se snažím ten fotbal do toho moc netahat :oD (já stejně moc nevím, co je to"wingback" ;-) jsem rád, že baví.


ACS-fan 
Ať žijou Novákovi!

13.03.2023 09:33

Původně jsem chtěl oslavit jen paní Novákovou, ale realizace úspěšné cesty za fotbalem je společným dílem, zkušený manžel ví jak na to :-) Na reportu si vždycky pošmáknu a komentování věcí souvisejících prostě miluju. Díky! Články pana Nováka nás provázejí sezónou plnou jarních příslibů. Co si přečteme na jejím konci v květnu?


Novák 
re: Ať žijou Novákovi!

13.03.2023 10:37

hele, paní Nováková je fakt fenomén: druhýho člověka, kterýho se cokoli sportovního týká tak málo, abys pohledal: ale moje prosazování si fotbalu se většinou potká s tichou tolerancí - pokud se tedy struna nenapíná moc. ;-) je to velká žena!