Fanoušek měsíce - roboACS

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
majk 
Robo je borec

04.11.2022 10:10

krásnej článek, těším se na další hromadu výjezdů....ty si projdi památky, já počkám v hospodě.... nejlegendárnější výjezd s ním mám asi ze žižkova do mostu....ale našlo by se toho víc. Když ho člověk nenechá organizovat hledání stadionu, dá se to s ním přežít :-))


roboACS 
re: Robo je borec

04.11.2022 17:43

Jestli myslíš ten výjezd, jak si strojvedoucímu v metru radil kudy má jet na Háje a přemlouval ho, jestli by nás nehodil na stadion. Pak nám na Kačerově vážili láhev rumu, jestli má správnou hmotnost a mě pak málem nepustili na stadion kvůli značnému promile, tak to ale nebylo do Mostu, ale do Plzně. Dopoledne Žižkov - Brno 1:1 a odpoledne Plzeň - Sparta 0:0. Ještě starý stadion, hrozná mlha a první zápas Jozefa Chovance po návratu na trenérskou lavičku. Ale jestli myslíš něco jiného, tak si to já asi nepamatuji :)


majk 
re: re: Robo je borec

04.11.2022 18:57

tak to já bych se hádal.....jeli jsme po žižkově do mostu, vlakem z hlaváku...platil jsem už před vršovicema pokutu za kouření v kupé, šel jsem to dohulit na hajzl a tam už byli další dva sparťani s cigárem :-). Pak jsme si v Mostě vzali tágo a smáli se z něj policajtům, co si to mašírovali na stadion pěšky.....a pak jsme jim dali asi bůra nebo kolik.....ale možný je všechno, s tebou člověk nikdy neví :-)


Herrer 
Respekt

04.11.2022 11:03

Roba znám jen od vidění a ze čtivejch reportů. Líbí se mi, jak to má hozený. Díky za rozhovor i smysluplný odpovědi.


roboACS 
re: Respekt

04.11.2022 17:46

Já děkuji za poděkování :)


Novák 
fanoušci dobrého fotbalu

04.11.2022 12:02

to mi mluvíš z duše: když po posraným zápase musíš (jakoby to nestačilo!) poslouchat ještě řeči nějakejch joudů, co včera znali zpaměti celou sestavu Mladý Boleslavi a dneska přesně ví, kolik stál kterej Vlkanova... výhra/prohra jim je jedno - když se přestane dařit, jdou prostě o dům dál. takoví když se pak začnou rádoby objektivně bavit o tom, že Sparta teda velký špatný, tak se ve mně střádá agresivita. zaplať Pánbů za chráněnou dílnu jménem SF!


Celticgirl 
Dekuju!

07.11.2022 19:12

Opet diky za fajn rozhovor! Je mile si spojit s nickem oblicej, Roba dlouha leta potkavam vsude mozne, az ted diky SF vim, co ma tady za nick a jsem rada, ze zde prispiva jako autor, SF presne takovy lidi potrebuje :-). Btw kdyz jsem delala rozhovor ja, trosku jsem vahala, jestli priznat Teplice jako oblibeny stadion, kdyz vsichni vime, ze ma spoustu much. Ale jak vidim, Teplice jsou oblibene napric fanousky :))


roboACS 
re: Dekuju!

08.11.2022 21:10

Já bych si taky rád spojil obličej s nickem. Tak se ke mě někdy zkus přihlásit. Většinou nekoušu :)