Svý jistý

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
ACS-fan 
Svý jistý máme s Novákem a majkem

17.10.2022 08:44

Nebýt těchhle dvou bardů, bylo by fórum o moc chudší. Kafíčko ve sparťanském hrnku a k tomu si číst prima report ze zápasu. Už jsem si hrál s myšlenkou, že něco někdy po zápase napíšu, ale kdepak, v týhle konkurenci to nejde, byl by to krutý kontrast, nuda. Díky za tvé básnické střevo a fotbalové oči, které vidí, co jiní ne. A už se těším na další porci od majka.


Novák 
re: Svý jistý máme s Novákem a majkem

17.10.2022 09:00

díky, díky: budu do omdlení opakovat, že když to lidi čtou, mnohem líp se to píše. každá reakce potěší, každá diskuse podnítí. ad reporty (nebo jakýkoli souvislejší vyjádření): celý je to mnohem jednodušší, než si spousta lidí představuje - stačí mejlem poslat na <fanousci@spartaforever.cz& gt; text, co má člověk ze svý hlavy (nebo ještě líp srdce :-). a konkrétně od tebe by si určitě spousta lidí přečetla z gustem!


káně 
re: re: Svý jistý máme s Novákem a majkem

17.10.2022 09:26

přesně tak, SF je web fanoušků, každý report je vítám :) není problém zveřejnit dva z jednoho zápasu :) každý si ho píše po svém a tak zdá se nehorzí, že by byly dva reporty stejné :) v tom je krása SF. Tak se na report těšíme


ACS-fan 
re: re: re: Svý jistý máme s Novákem a majkem

17.10.2022 09:35

Tak až jednou naberu kuráž... :-)


majk 
re: re: re: Svý jistý máme s Novákem a majkem

17.10.2022 12:39

já ti to před odesláním klidně ještě zkontroluju :-)))