Priske vydrž, ale začni už k***a vyhrávat!

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
boy_of_russia 
Dobrej report

19.09.2022 08:45

Dobrej report, díky za něj. Souhlas asi se vším, krom toho zlepšování hráčů. Konkrétně u Mejdra mi přijde, že je pořád dost mimo. Minimálně ty jeho centry mi stále přijdou jak z pomocný školy. Buď kopne svíci letící 5 vteřin přímo do rukavic gólmana, nebo tomu dá naopak takovou razanci, že to přeletí všechny a skončí v zámezí.


Novák 
re: Dobrej report

19.09.2022 09:08

dík moc za pochvalu. od tebe těší o to víc, že většinou patříš k docela frontálním kritikům - ale je pravda, že pálíš o nějaký to patro výš :-) s tím zlepšováním to je složitý: záleží na tom, co očekáváš. já jsem u Mejdra v týhle fázi spoko s tím, že se sklidnil, zlepšil a zúčelnil pohyb, přidal důraz. většinou ani nevím, že hraje, což je pokrok v našem vztahu :oD centry od beka mi přijdou docela složitá disciplína: razance, tajming, přesnost... tam máme lepší tu druhou stranu, o tom žádná a uvidíme, jestli se tam Honzík vůbec dohrabe.


boy_of_russia 
re: re: Dobrej report

19.09.2022 09:15

Já pouze nastavuji zrcadlo vedení klubu, které si už několik let žije v bludu, že svojí práci dělá dobře :). S těmi centry - tak zrovna o Mejdrovi šly zvěsti, že v Hradci měl centry vážně dobrý. Proto mě tolik překvapuje, že to u nás kope tak, jak to kope :). Ale konkrétně tohle není jen o něm, s tím má problém půl kádru. Když jsem v sobotu viděl, jak jsme během posledních 15 minut kopali snad 6 rohů a všechny šly přímo do rukavic Laštůvky, který si to stáhl ze vzduchu, aniž by se ho kdokoliv snažil atakovat nebo nějak rozhodit, tak mě na tribuně málem vomejvali. Člověk by řekl, že když nám to nejde ze hry, tak si budeme umět pomoct standardkami (jako např. Plzeň), ale evidentně ne.


Letnak 
Priske

19.09.2022 08:54

Též si myslím, že hráčům a trenérovi se nadávat nedá. Ti hráči na hřišti jezdí,na nic nekašlou.....jen to finále tomu chybí.


Herrer 
Díky

19.09.2022 09:22

Opět super report a příjemný číst zas trošku něco pozitivního. Čekal jsem dusno a měl radost, že nakonec nebylo. O to víc mě překvapilo, když jsem viděl po zápase ty světlice. Nemůžu říct, že se na ty lidi zlobím. Jsou to přeci jen kotelníci a po těch nemůžeš chtít, aby byli donekonečna duchaplný, cituplný a bůh ví čeho ještě plný. Je to smutnej pohled, ale doteď se drželi a Rosický demisi pochopit dokážu. Cítím v tom víc kus bezmocnosti a rozčarování, než nějakou čirou nenávist. Taky jsem byl po zápase vlastně dost v klidu, žádná nasranost, jen trošku smutek, jak nám to všecko furt nevychází i ve chvílích, kdy tam vlastně není nic vyloženě špatně. Pořád si teda myslím, že jsme se do tý kaše dostali sami svými buď špatnými, nebo špatně načasovanými rozhodnutími a prozřetelnost spolu s chladnokrevně a pragmaticky nastavenym zákulisím (takový o nás bez nás), nám to dávají pořádně sežrat. Ale jak píšeš, opravovat něco, co je dlouhodobou prací dovedeno do takového chaosu, je složitý a vždycky na tebe nějakej ten kostlivec ze skříně vyskočí. Proto stopro souhlas - stabilita je naprostej základ. Jenom tak ty skříně jednou vyklidíme.


Jilm01 
re: Díky

19.09.2022 10:02

A taky souhlas.


Jilm01 
Souhlas, souhlas, souhlas

19.09.2022 10:01

Po tom zápase jsem byl strašně zklamanej, ale ne nasranej. Ten Tvůj report, to je balzám na moji duši. Naprosto s ním souhlasím. A pořád věřím, že se to zlomí a začneme vyhrávat. Jenom doufám, že VSJBČ bude mít trpělivost a nehodí do toho vidle.