Derby a jiné české maličkosti

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
majk 
a tak to já

06.05.2021 10:31

jsem za to gesto rád. Není možný, aby nýmandi který Křetinský navíc sám platí hodili do mančaftu připravujícího se na derby takovej šrapnel. Samozřejmě, úplně jiná věc je, kdyby se zpráva ukázala nakonec jako pravdivá. Pak bychom mohli jen v klidu přimalovat další vlastní gol našemu brněnskému spasiteli.


Radek-G1 
Tesat do kamene

06.05.2021 11:16

Jdou mi tato slova z duše...


mufety 
Obrana

06.05.2021 11:24

Podle mě je nejhorší co Sparta má obrana, hlavně beci. Dřív jsme měli tvrdé,rychlé,důrazné beky Kadeřábka,Pospěcha (pamatuji si jak v Derby totálně vymazal tenkrát ve formě hrajícího Šventa) Grigeru, Pamiče, Labanta, .....ti nikomu nic nedarovali a jezdili po prdeli nahoru dolů, dneska ????? poserové Wiesner,Sáček, to je trapný, dvacet přihrávek dozadu a centry všechny soupeři a že se Wiesnerovi povedou dva zápasy a všichni jsou z toho posraný ....to je málo. Hanousek jezdil ale zase neuměl fotbal ale alespoň makal, jenže to je tak na Duklu. Když vidím co mají Čína, Bořil je idiot ale oproti našim bekům je o dvě třídy jinde. Coufala nám vyfoukli a taky to byl jezdec, Masopust taky myslím že měl jít k nám a zase nic. Ještě že máme zmapovaný sever jak Říká T.R. on nám zase něco připraví jeho bráška.


Hustoles 
re: Obrana

06.05.2021 12:19

oproti našim bekům - Sáček není bek, hraje tam snad 2 roky, Wiesner není bek - hraje tam půl roku, Hancko není bek - zaskakuje tam skoro pravidelně... bek je Hanousek, Vindheim, Zahustel. Nej otázkou je, proč ti kdo nejsou beky ve Spartě hrají beky, a naopak ti co jsou beky nejsou hodni Sparty.


DarkCook 
re: re: Obrana

06.05.2021 12:25

Trošku poopravím. Zahustel taky vlastně není původem bek :)


mufety 
re: re: Obrana

06.05.2021 13:33

On Kadeřábek taky nebyl bek ze začátku :-) takže vlastně my už dva nebo tři roky beka nemáme.....tak to je o to smutnější. Zřejmě špatný manažer