20.09.2013 12:00
díky za něj. Byl to fajn zážitek. Taky jsem tam určo nebyl naposledy.
20.09.2013 13:37
http://www.efutsal.cz/ind ...
20.09.2013 14:34
Dal jsem samozřejmě jako každý fanoušek u nás přednost ČT4 a futsalu před protekčními spratky ze západu a nelituju. A nejvíc mě potěšil sešívaný pláč hned po zápase, voni se fakt nikdy nezměněj :))))))))
Los Chance ligy 2026/2027
Kádr A-týmu na startu přípravy
Děkujeme, Pany!
Jedenáctý triumf na Planeo Cupu
Filip Panák mentorem v B-týmu
Expert popsal nového brankáře Sparty.