27.09.2009 00:34
Nové číslo Ultrasu už mám doma.Opět se povedlo,udržuje si podle mě vysoký standart minulých čísel :-).Vůbec mi nevadí,že je černobílý.Jen by mě zajímalo,kolik se jich včera prodalo.Škoda,že někteří fanoušci nemají o tento zín vůbec zájem.
ZÁZNAM | Tisková konference
Tisková konference na startu přípravy
Realizační tým B-týmu
Jakub Surovčík podepsal novou smlouvu
Lukáš Penxa přestupuje do Zbrojovky
Los Chance ligy 2026/2027