24.06.2009 21:00
no mě se to četlo moc hezky!:P
Tomáš Rosický: Schicka je mi líto. Český fotbal je nekreativní
Odebrané permanentky
Den s Viktorem Vitályosem
Strahov boys: Sochůrek & Pavelka
Musím makat dál
Nová smlouva pro Sochůrka