Redakce | 25.02.2024 22:21

Na podzim jsme uspořádali internetovou sbírku na choreo a v tomto článku Info o sbírce na CHOREO
vás informovali o tom, jak bylo s penězi naloženo. Zůstatek byl 74.000,- Kč, které zbývalo použít na dalších zápasech Sparty. Od té doby se uskutečnilo mnoho zajímavých zápasů a i my jsme se snažili jak nám síly stačily:) Samozřejmě víme, kde jsou rezervy a budeme se snažit nadále se zlepšovat! V tomto článku přinášíme tedy aktuální informaci o tom, jak jsme na tom k dnešnímu dni s financemi v rámci Sparta Forever.

Po skončení poslední naší internetové sbírky ještě samostatně přispěla pobočka fanclubu Sparty z Poličky částkou 8.000,- Kč a tedy "startovní" hotovost vystoupala na 82.000,- Kč.

Následně jsme nakoupili materiál (tedy folie, látky na zakrývání, gumičky, lepící pásky) na velká kartonová chorea, tedy na výroční zápas se Zlínem, domácí zápas s Galatasaray a také na nadcházející domácí derby, přispěli jsme na choreo na zápase s Bohemkou a pochopitelně jsme i finančně participovali na oslavách 130 let Sparty přímo na Letné, celkem v nákladech za 208.000,- Kč.

Z těchto 208.000,- Kč bylo tedy 82.000,- Kč pokryto předchozím příjmem ze sbírky na podzim, následně jsme obdrželi částku 56.000,- Kč od Sparta Fans z kelímků, které vhazujete do boxů umístěných na stadionu a zbývající částka 70.000,- Kč byla uhrazena ziskem z prodeje našich fanouškovských suvenýrů v obchodě Stylsport, Havanská 12, Praha 7 nebo na eshopu spartani.cz Děkujeme tedy všem, kteří nákupem triček, šál, sparťanského piva a jiných suvenýrů takto podporujete naši činnost!

Pochopitelně největší dík patří všem ochotným přijít a přidat nezištně ruku k dílu při osobním roznosu chorea, bez vás by nebylo možné nic realizovat. Udělejte si čas i před domácím ligovém derby, o konkrétním čase budeme informovat.

SPARTA FOREVER!

Redakce


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Je toho moc! - report z výhry nad Galatasaray

Sparta vs. Liberec se zastávkou v Istanbulu

Co týden dal a dá jaro 2024 (2.díl)

Choreo na Galatasaray

Nakonec to byla dřina - report z výhry Sparty nad Libercem

Letadlem do Cařihradu - report z výletu do Istanbulu fanouškovským leteckým speciálem

Horoskop a hvězdy - report z výjezdu do Istanbulu

Co týden dal a dá jaro 2024 (1.díl)

SF20 let: Luky, už jsme (snad) na té cestě správným směrem

Jeden den tam v Karviné - report z výjezdu za Spartou do Karviné

VŠECHNO NEJLEPŠÍ NÁM, VÁM!

Co týden dal a dá jaro 2024 - prolog

Redakce | 25.02.2024 22:21 Vstoupit do diskuze
0