Redakce | 05.02.2024 09:43

Blíží se začátek jarní části sezony 2023/2024 a s ním opět startuje tradiční jarní Tipovačka na našem webu. Tak vzhůru do toho!

Zimní pauza se celkem táhla a tak se všichni určitě už těšíme nejen na fotbal, ale i na to, jak oprášíme svá tipařská umění :) Opět budete moci tipovat jak zápasy nejen prvního mužstva SPARTY, ale i třeba našeho béčka, dorostu či žen, stejně jako utkání v dalších světových ligách, reprezentace, poháry, přáteláky, atd. Snad nám do toho něco nehodí vidle :)

Každý týden tak bude na výběr klasicky 10 - 20 zápasů. Nové kolo bude většinou zveřejněno v rozmezí neděle - úterý, první zápas bude nejdříve 24 hodin po zveřejnění tipovačky. Občas se můžou objevit i nějaké zajímavé novinky a experimenty, to se vždy včas dovíte ve fóru v sekci k tomu určené s názvem TIPOVAČKA.

Jarní část TIPOVAČKY 2023/2024 začíná právě teď 1. kolem!

Utkání lze tipovat až do jejich začátku a nezapomeňte, že jakmile natipujete, nejde to změnit!

Snad se už nedočkáme toho, že se něco neodehraje, ale pokud by k této situaci náhodou došlo a zápas, jenž je v tipovačce nebude odehrán v naplánovaném termínu, bude bez náhrady smazán, maximálně se třeba vypíše v dalším kole tipovačky, pokud v něm bude na programu. Věřme tedy, že k tomu bude docházet co nejméně, nejlépe nikdy :)

Na ty nejúspěšnější z vás čekají po skončení tohoto jarního půlročníku jako vždy pěkné ceny se sparťanskou tématikou z eshopu spartani.cz a obchodu Stylsport.

Snad vše jasné, případné dotazy v sekci TIPOVAČKA.

Vyhlášení podzimní části Tipovačky je zde: Vyhlášení výsledků podzimní TIPOVAČKY 2023/24 Výherci budou kontaktováni v průběhu jarní části sezony ohledně vyzvednutí cen.

Tak hodně štěstí!

Redakce


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Manics: Pro fanoušky je velká čest být na ploše

SF20 let: Knížky na choreo, inspirace Realem i řádění

Kalendářní rok jsme zahájili vítězně - report z přípravy Sparta - FC Kodaň

SF20 let: Sdílíme zlaté střípky niterných vzpomínek na opravdový SF pravěk

Fanoušek měsíce - saeta

Slovo redakce: bilance roku 2023

Vyhlášení výsledků podzimní TIPOVAČKY 2023

SF20let: 2054

100 ACS věcí, které mi dělaly v roce 2023 radost

Letadlo do Istanbulu

Redakce | 05.02.2024 09:43 Vstoupit do diskuze
2