Redakce | 01.11.2023 15:36

Letná bouří. Dvanáctý hráč Sparty je v plné síle. Jsme v obrovských počtech na svých místech. Doma i na venkovních stadionech. Jsme plně odhodlaní bojovat hlasivkami za náš klub. Za Spartu. Jsme připraveni podstupovat i ty nejtěžší boje. A v nich neustupovat. Jsme ochotni vydat se do poslední kapky energie. A najít pak ještě další. Po neslaných nemastných letech se naplno probudilo srdce klubu. My, jeho fanoušci.

Je ale třeba pokračovat v neustálém vylepšování našeho supportu, organizace i vizuální prezentace. Dále posílit naši jednotu. Sílu. Soudržnost. Když totiž držíme spolu, jsme nejsilnější. Sparťanky a sparťani bok po boku jako jeden. I to nám dává další energii zdolávat největší překážky a vstát, když klopýtneme. I proto je fajn, že bylo zrušeno plexi mezi kotlem a ostatními tribunami. To určitě také pomůže posílit jednotu.

Cítíme, že je čas pro další impuls do našeho fanouškovského tábora. Vrací se ikona sparťanského dresscodu. Legendární triko Dvanáctým hráčem Sparty jsme. V novém refreshovaném provedení. Věříme, že i tohle je další signál pro to, abychom byli ještě lepším dvanáctým hráčem Sparty.

Oblečte se do trika 12 a dejte jasně najevo, že DVANÁCTÝM HRÁČEM SPARTY JSME MY!

KDE SI TRIKO POŘÍDIT?
Od této chvíle si můžete triko 12 koupit ve fans prodejně Stylsport v Havanské ulici 12 na Letné (PO-PÁ 10-17 hod. a před každým zápasem Sparty), nebo na e-shopu www.spartani.cz! K dispozici je samozřejmě v pánské i dámské variantě. Zisk z jeho prodeje jde tradičně na choreografie.

Pánské triko www.spartani.cz/novinky/12htriko/
Dámské triko www.spartani.cz/damske/dm12h/


Více o vzniku iniciativy 12 se dozvíte v posledním díle našeho seriálu SF20let SF20let: Jak to bylo s dvanáctým hráčem? Takto!

Redakce


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Co týden dal a dá podzim 2023 (17.díl)

VÝROČNÍ LEŽÁK 130 LET SPARTY

Co týden dal a dá podzim 2023 (16.díl)

Díky za příspěvky v naší internetové sbírce na choreo na protilehlé!

Paralelní svět - report z výhry Sparty nad Bohemians na Letné

SF20let: Jak to bylo s dvanáctým hráčem? Takto!

Táto!

Co týden dal a dá podzim 2023 (15.díl)

Info o sbírce na CHOREO

Smíšené pocity - report ze zápasu Sparta - Rangers

Redakce | 01.11.2023 15:36 Vstoupit do diskuze
0