Redakce | 11.08.2023 15:07

V úterý nás čeká odveta 3. předkola LM s FC Kodaň na Letné. Je to jeden z nejdůležitějších zápasů podzimu a tak je potřeba k tomu i přistoupit. Z Kodaně jsme si přivezli nadějný výsledek, ale teď začínáme od znova, čeká nás těžká šichta jak na hřišti tak v hledišti, dánský mistr je velice kvalitní tým, stálý účastník pohárové Evropy a např. jeho výsledky v loňské Lize mistrů hovoří za vše. Ale my hrajeme doma, na Letné a o postup se porveme a věříme, že na rozdíl od prosince 2009 to společně zvládneme a zvítězíme!

V úterý požene sparťanské hráče za postupem vyprodaná Letná. Na hřišti musí pod sparťany hořet tráva a v hledišti a na tribunách musí bouřit dvanáctý hráč! Musíme do toho dát všechno, společně!

Chceme mít na Letné parádní atmosféru po všech směrech a tak jako vždy při těchto velkých a vyprodaných zápasech proběhnou na Letné velká chorea. Jako první se uskuteční choreo na jižní tribuně (co je i kotel Sparty) a to už při nástupu hráčů na plochu na začátku utkání. Druhé choreo pak bude klasicky ve 12. minutě na protilehlé tribuně. A jako vždy, tak ani tentokrát se to samo neudělá a tak prosíme všechno co mohou, přijďte nám pomoci s jejich přípravou. Sraz je v pondělí v 17:00 hod. u hlavního vchodu na stadion. Každá ruka, se hodí. Malá, velká, mužská, ženská, klučičí, holčičí :) Stačí opravdu jen přijít. Jaké si to uděláme, takové to budeme mít. Předem díky!

A v úterý od první do poslední minuty musí celá Letná hnát rudé koně za vítězstvím, za postupem! Společně to dáme!

Sparta Forever!

Redakce


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

SF20let: Jak jsme dělali přestup Tomáše Rosického do Sparty

Co týden dal a dá podzim 2023 (3.díl)

Z párty na párty - report z výhry Sparty nad Pardubicemi

SF20let: Jak nám Matušovič zboural web

Co týden dal a dá podzim 2023 (2.díl)

SF slaví 20 let. V jedinečné aktivitě hledá i vaše srdeční příběhy

Co týden dal a dá podzim 2023 (1.díl)

Něco za něco - report z výhry Sparty nad Olomoucí

Co týden dal a dá podzim 2023 - prolog

Sedací pytel SPARTA FOREVER s titulovou slevou!

Redakce | 11.08.2023 15:07 Vstoupit do diskuze
0