Redakce | 17.07.2023 07:51

Blíží se začátek nové sezony 2023/2024 a s ním opět startuje tradiční podzimní Tipovačka na našem webu. Tak vzhůru do toho!

Mistrovská pauza se celkem táhla a tak se všichni určitě už těšíme nejen na fotbal, ale i na to, jak oprášíme svá tipařská umění :) Opět budete moci tipovat jak zápasy nejen prvního mužstva SPARTY, ale i třeba našeho béčka, dorostu či žen, stejně jako utkání v dalších světových ligách, reprezentace, poháry, přáteláky, atd. Snad nám do toho něco nehodí vidle :)

Každý týden tak bude na výběr klasicky 10 - 20 zápasů. Nové kolo bude většinou zveřejněno v rozmezí neděle - úterý, první zápas bude nejdříve 24 hodin po zveřejnění tipovačky. Občas se můžou objevit i nějaké zajímavé novinky a experimenty, to se vždy včas dovíte ve fóru v sekci k tomu určené s názvem TIPOVAČKA.

Podzimní část TIPOVAČKY 2023/2024 začíná právě teď 1. kolem!

Utkání lze tipovat až do jejich začátku a nezapomeňte, že jakmile natipujete, nejde to změnit!

Snad se už nedočkáme toho, že se něco neodehraje, ale pokud by k této situaci náhodou došlo a zápas, jenž je v tipovačce nebude odehrán v naplánovaném termínu, bude bez náhrady smazán, maximálně se třeba vypíše v dalším kole tipovačky, pokud v něm bude na programu. Věřme tedy, že k tomu bude docházet co nejméně, nejlépe nikdy :)

Na ty nejúspěšnější z vás čekají po skončení tohoto jarního půlročníku jako vždy pěkné ceny se sparťanskou tématikou z eshopu spartani.cz a obchodu Stylsport.

Snad vše jasné, případné dotazy v sekci TIPOVAČKA.

Vyhlášení jarní části Tipovačky je zde: Vyhlášení výsledků jarní TIPOVAČKY 2022/23 Výherci budou kontaktováni v průběhu podzimní části sezony ohledně vyzvednutí cen.

Tak hodně štěstí!

Redakce


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Nejlepší hráč mistrovské sezóny? Kralovaly dvě číselné zkratky!

Vyhlášení výsledků jarní TIPOVAČKY 2022/23

Sedací pytel SPARTA FOREVER s titulovou slevou!

KOLEKCE ŠAMPIONI 37

Fanoušek měsíce - Tommy.

Co týden dal a dá jaro 2023 - Epilog

Zázrkaky se dějí - shrnutí sezony 2022/23

Když na vršku fouká - report ze zápasu s Plzní a oslav titulu

Sparta. Tečka. - komentář k uplynulé sezoně

Co týden dal a dá jaro 2023 (18 a půl - 1. mistrovské vydání)

Redakce | 17.07.2023 07:51 Vstoupit do diskuze
0