Redakce | 24.06.2023 20:49

10. února 2004. Den vzniku výhradně fans iniciativy a webu Sparta Forever (SF). Brzy budeme mít na krku dvacítku. Proto jsme se rozhodli oslavit tento úctyhodný milník aktivitou s názvem #sf20let – svět srdečních příběhů. Ta bude probíhat průběžně po celou sezónu.

V čem aktivita spočívá?

Při příležitosti oslav 20 let Sparta Forever chceme propojit podtitul našeho webu a iniciativy SF „srdeční záležitost“ s tisíci mikro i většími příběhy, které jsme ve spojení se SF my i vy zažili. A že jich bylo! Prostředí fotbalových fanoušků a fanynek je jimi doslova prošpikované :-) Přáli bychom si je zachytit ve webové podobě společně s vámi. Jak jinak. Vždyť SF je od počátku otevřeno všem sparťanům a postaveno na iniciativě jednotlivců i skupin s přístupem „jaké si to společně uděláme, takové to máme“.

Na naší redakční straně bychom rádi připomněli klíčové okamžiky, vyprávěli historky či prozradili zajímavosti ze zákulisí SF. Prostě sdíleli i příběhy, které většinovému sparťanskému táboru zůstaly skryté, nebo je lehce zanesl prach, ale stojí za to je vytáhnout opět na světlo. Ano, rádi i nostalgicky vzpomínáme. A nyní k tomu máme skvělou příležitost:-)

Zároveň bychom vás rádi vyzvali k tomu, abyste nás v tom nenechali samotné a vaše příspěvky do aktivity #sf20let – svět srdečních příběhů nám posílali i vy! A společně tak oslavili tu dvacítku :-) Můžete posílat příběhy a historky zažité se SF, nebo spojené s některou z pořádaných aktivit, či třeba názor na z vašeho pohledu nejzajímavější počiny pod hlavičkou SF, případně můžete připomenout nějakou SF událost, nebo popsat váš vztah k SF a jakou roli u vás hraje...

Prostě vaše osobní vzpomínka, názor, pohled, událost či cokoliv jiného ve spojitosti se SF – a nemusí to být jen jeden příběh! Budeme rádi, když nám jich budete vyprávět i více! Jedinou „podmínkou“ je právě to, aby váš příspěvek měl propojení na SF.

Vaše texty nám posílejte ideálně na redakční e-mail fanousci@spartaforever.cz nebo osvědčeným SF kontaktům. My je tu postupně zveřejníme.

Sami jsme zvědaví, zda se tato aktivita „#sf20let – svět srdečních příběhů“ chytne a co se nám případně sejde. A třeba zažijeme i nějaká překvapení v podobě například příspěvků od Daniela Křetínského :-)

Dejte nám a ostatním sparťanům o vašich srdečních SF příbězích vědět! Začínáme právě teď!

A pokud jste přeci jen na úspornější příspěvky o pár větách, tak je můžete sdílet pod hashtagem #sf20let.


Redakce
www.spartaforever.cz

PS. Zatím si můžete přečíst pár dříve publikovaných střípků ze života SF!

Za oponu SF - jak to všechno začalo!

Rozhovor s bývalou tiskovou mluvčí Lenkou Gallo (dříve Rakovou)

Jedinečná éra skončila, děkujeme! Tohle bylo TOP 5 momentů


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Co týden dal a dá podzim 2023 (1.díl)

Něco za něco - report z výhry Sparty nad Olomoucí

Co týden dal a dá podzim 2023 - prolog

Fanoušek měsíce - Průcha

Startuje podzimní část TIPOVAČKY 2023/2024!

Nejlepší hráč mistrovské sezóny? Kralovaly dvě číselné zkratky!

Vyhlášení výsledků jarní TIPOVAČKY 2022/23

Sedací pytel SPARTA FOREVER s titulovou slevou!

KOLEKCE ŠAMPIONI 37

Fanoušek měsíce - Tommy.

Co týden dal a dá jaro 2023 - Epilog

Zázrkaky se dějí - shrnutí sezony 2022/23

Když na vršku fouká - report ze zápasu s Plzní a oslav titulu

Sparta. Tečka. - komentář k uplynulé sezoně

Co týden dal a dá jaro 2023 (18 a půl - 1. mistrovské vydání)

Redakce | 24.06.2023 20:49 Vstoupit do diskuze
0