Redakce | 17.07.2022 08:06

Blíží se začátek sezony 2022/23 a s ním opět startuje tradiční Tipovačka na našem webu. Tak vzhůru do toho!

Letní pauza byla celkem dlouhá a tak se všichni určitě už těšíme nejen na fotbal, ale i na to, jak oprášíme svá tipařská umění :) Opět budete moci tipovat jak zápasy nejen prvního mužstva SPARTY, ale i třeba našeho béčka, dorostu či žen, stejně jako utkání v dalších světových ligách, reprezentace, poháry, přáteláky, atd. Věříme, že nám už do toho už nehodí žádný covid vidle.

Každý týden tak bude na výběr klasicky 10 - 20 zápasů. Nové kolo bude většinou zveřejněno v rozmezí neděle - úterý, první zápas bude nejdříve 24 hodin po zveřejnění tipovačky. Občas se můžou objevit i nějaké zajímavé novinky a experimenty, to se vždy včas dovíte ve fóru v sekci k tomu určené s názvem TIPOVAČKA.

Podzimní část TIPOVAČKY 2022/23 začíná právě teď 1. kolem!

Utkání lze tipovat až do jejich začátku a nezapomeňte, že jakmile natipujete, nejde to změnit!

Snad se na podzim už nedočkáme toho, že se něco neodehraje, ale pokud by k této situaci náhodou došlo a zápas, jenž je v tipovačce nebude odehrán v naplánovaném termínu, bude bez náhrady smazán, maximálně se třeba vypíše v dalším kole tipovačky, pokud v něm bude na programu. Věřme tedy, že k tomu bude docházet co nejméně, nejlépe nikdy :)

Na ty nejúspěšnější z vás čekají po skončení tohoto podzimního půlročníku jako vždy pěkné ceny se sparťanskou tématikou z eshopu spartani.cz a obchodu Stylsport.

Snad vše jasné, případné dotazy v sekci TIPOVAČKA.

Vyhlášení jarní části Tipovačky je zde: Tipovačka jaro 2022. Výherci budou kontaktováni v průběhu podzimní části soutěže ohledně vyzvednutí cen.

Tak hodně štěstí!

Redakce


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Haló, tady redakce!

Vyhlášení výsledků jarní TIPOVAČKY 2021/22

Nejlepší hráč sezóny dle fanoušků? Tohle se vedení Sparty líbit nebude!

Rozhovor s MISS SPARTA FOREVER 2021 Míšou

Kamil Veselý k novému věrnostnímu systému pro permanentkáře Sparty

Hodnocení sezony - útočníci

Rozhovor s I. vicemiss SPARTA FOREVER 2021 Anet

Bodování fanoušků - názor k novému systému sparťanských permanentek

Redakce | 17.07.2022 08:06 Vstoupit do diskuze
0