Redakce | 08.07.2022 18:48

Sparta Forever láme rekordy! Tedy přesněji, vy jste vzali SF web doslova útokem. Rekordní čísla v průběhu loňského roku i letos padají častěji než Dáda. V roce 2021 jsme na počítadle zaznamenali neuvěřitelných 4 153 946 návštěv. To znamenalo nárůst v počtu návštěvníků o neuvěřitelných 30 % oproti roku 2020! Tedy o rovný milion! A teď nám řekněte jedno - kdo to má? Děkujeme za vaši přízeň!

Mysleli jsme si, že to je vrchol. Vyvedli jste nás z omylu. Nárůst zájmu a počtu návštěv v naší virtuální hospodě a největší sparťanské komunitě pokračuje. V červnu jsme oslavili nejvyšší průměrnou měsíční návštěvnost v historii. Přeskočila číslo 13 000 unikátních návštěvníků denně! Nyní se každý den včetně víkendů pohybujeme na číslech 12 000 – 15 000 unikátních návštěvníků. To nás těší! Ještě větší radost máme z toho, že web technicky drží a nepadá. No a úplně nejvíce největší nadšení máme z toho, jak jste si oblíbili naši novou vizuální identitu. A vzali ji za svou. Design webu a především kolekci suvenýrů Sparta Forever! Brzy oslavíme její roční výročí.

Podobný nárůst v desítkách procent jsme viděli i na našich sociálních sítích. Ještě nás tam nesledujete? Máte šanci to napravit a občas nahlédnout i do naší SF kuchyně. Sdílejte, komentujte, lajkujte a šiřte SF víru mezi další sparťany. Stejně tak nás těší i nárůst prodeje v eshopu spartani.cz či v prodejně Stylsport v Havanské ulici na Letné.

Jedeme dál! Tak jak jsme již od roku 2004 zvyklí. Zakládáme si na nezávislosti, původním obsahu tvořeným pohledem fanoušků, informacích a jedinečných materiálech, které si jinde nepřečtete a nedozvíte, a propojování online a offline fans světa. Jsme a vždy budeme opravdu fanouškovský web, proto nehodláme suplovat práci oficiální klubové komunikace, nebo médií. Díky všem, kteří se jakkoliv na SF aktivitách podílíte. Posílejte Vaše reportáže, fotky, názory, komentáře, články, postřehy, pozvánky, zajímavosti atd., obsah webu tvoříme my všichni, fanoušci Sparty. SF je totiž více než jen web! Je to životní styl!

Sparťanky a Sparťani, díky!

Ať žije Sparta!

Redakce
www.spartaforever.cz


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Vyhlášení výsledků jarní TIPOVAČKY 2021/22

Nejlepší hráč sezóny dle fanoušků? Tohle se vedení Sparty líbit nebude!

Rozhovor s MISS SPARTA FOREVER 2021 Míšou

Kamil Veselý k novému věrnostnímu systému pro permanentkáře Sparty

Hodnocení sezony - útočníci

Rozhovor s I. vicemiss SPARTA FOREVER 2021 Anet

Bodování fanoušků - názor k novému systému sparťanských permanentek

Redakce | 08.07.2022 18:48 Vstoupit do diskuze
2