Redakce | 01.04.2022 07:47

Nemáme to v posledním období vůbec jednoduché, navíc se zase dočasně začíná vracet zima. Přes všechny těžkosti sparťanského národa se vám ale právě nabízí skvělá příležitost k vylepšení svého sparťanského šatníku. Decentně, ale přesto elegantně...Nabízíme Vám exkluzivní novinku v podobě jednobarevné černé šály se skvěle zpracovaným novým logem SF. Pletenou hřejivou šálu jsme důkladně vyzkoušeli a hodí se ke všem příležitostem. K obleku, zimní bundě, vestě, tričku, mikině, plavkám....do práce, na výlet, na pláž, na fotbal, na hokej, do divadla....a klidně i do opery :) . Myslíme, že se nám povedla. Co říkáte?

Šálu najdete jak v našem eshopu v kolekci SF: Sparta Forever tak i v prodejně Stylsport v Havanské ulici 12 na Letné, kousek od stadionu Sparty.

Ve Stylsportu se můžete stavit i před sobotním zápasem Sparty s Baníkem na Letné, otevřeno bude od 16:00 hod. Mapa zde: Stylsport, Havanská 12.

V nabídce je toho vedle SF kolekce i mnoho dalšího, určitě si vyberete, tak se stavte mrknout: www.spartani.cz

Z vítěžku eshopu jsou mimo jiné financovány taktéž různé fanouškovské aktivity, mezi které patří např. i celostadionová chorea apod.

A do komentáře nám třeba napište, co vám v našem shopu chybí. Sparta!

Redakce

Redakce | 01.04.2022 07:47 Vstoupit do diskuze
0