Redakce | 30.12.2021 10:43

Skočili jsme rovnýma nohama do nového roku. Nám tu však zbyl jeden restík z toho loňského. Vyhlásit vítězky tradiční a oblíbené soutěže Miss Sparta Forever 2021. Zároveň sparťanky i obdarovat krásnými cenami v podobě fanouškovských suvenýrů.

Sečíst desítky hlasů nám zabralo nějaký ten čas a taky jsme trochu vánočně rozjímali, ale je to tu.
Než odtajníme výsledky a proběhne virtuální korunovace nových královen, chceme poděkovat všem soutěžícím. Sparťanky, díky za zaslání soutěžních fotek a účast v této tradiční soutěži webu spartaforever.cz. Všechny fotografie měly své kouzlo a všechny jste pro nás pomyslnými vítězkami, jelikož fandíte nejlepšímu klubu!

Pojďme se však podívat, které fanynky Sparty získaly nejvíce bodů a tím kromě titulů dostanou i krásné sparťanské ceny od fanouškovského eshopu www.spartani.cz. Díky tomu mohou rozšířit nejen svůj šatník, ale dát i jasně najevo, komu patří jejich fotbalové srdce.


Na třetím místě se umístila a titulem II. VICEMISS SPARTA FOREVER 2021 se může pyšnit fanynka Aneta, která při shodě jmen bojovala s doplněnou II. Ta od ostatních fanoušků dostala 145 bodů. Získává tak ceny v hodnotě 1000,- Kč dle vlastního výběru v eshopu www.spartani.cz.Druhou příčku se ziskem 154 bodů obsadila a titul I. VICEMISS SPARTA FOREVER získává Anet! Spolu s titulem dostává i ceny dle vlastního výběru v eshopu www.spartani.cz v hodnotě 1 500 Kč.Spusťte sparťanské chorály! Vítězkou a novou MISS SPARTA FOREVER se stává Míša s počtem 185 bodů! Nová MISS od nás obdrží suvenýry dle vlastního výběru v hodnotě 2000,- Kč z obchodu s fanouškovskými suvenýry www.spartani.cz.Již tradicí je, že redakce webu spartaforever.cz vybírá i Miss Sympatie. A tou je Denča a vyhrává suvenýry dle vlastního výběru taktéž z eshopu www.spartani.cz v hodnotě 500 Kč.Ještě jednou velká gratulace vítězkám a díky všem účastnicím! Oceněné sparťanky budeme kontaktovat v průběhu jarní části fotbalové sezony na maily, ze kterých přišly jejich fotky a domluvíme se ohledně předání cen.


Galerie Miss Sparta Forever 2021
MISS SF 2021 - fotky


Sparta je krásná!
Redakce

Redakce | 30.12.2021 10:43 Vstoupit do diskuze
0