Redakce | 01.09.2021 08:30

Fanouškovská iniciativa Sparta Forever (SF) představuje novou vizuální podobu webu, nový znak i mobilní verzi serveru. Za vším stojí rozšířená redakce webu www.spartaforever.cz společně s dalšími sparťany. Zároveň se toto vylepšení podařilo realizovat prostřednictvím finanční podpory mnoha návštěvníků stránek SF ze široké sparťanské veřejnosti. Všem proto patří velké díky!

Iniciativa Sparta Forever (SF) působí ve fans prostředí již téměř osmnáct let. Během této doby měl web tři vizuální podoby. Svůj kabát zásadně změnil po osmi letech existence v roce 2012. Jelikož znovu uplynula tato doba, přistoupili jsme opět k modernizaci našeho virtuálního dresu, aby odpovídal současným i budoucím potřebám moderní komunikace a fanoušků Sparty. Tentokrát jsme však přistoupili i ke změně loga Sparta Forever, které jsme nepřetržitě používali od založení SF v roce 2004. Přestože máme náš již starý znak všichni neuvěřitelně rádi, vždy na něj budeme náležitě hrdí a navždy zůstane důležitou součástí naší historie, cítili jsme, že je nejlepší čas se posunout dál. Hlavními požadavky na nový znak SF proto bylo, aby

• dostal šmrnc a moderní podobu
• došlo k jeho zjednodušení v kontextu toho, jak o Sparta Forever mluvíme, tedy jako o SF
• ponechal si tradiční ACS trikolóru
• umožňoval širší použití na oblíbené fans suvenýry
• měl flexibilitu ve svém využití

Na zadání, přípravě i realizaci pracovali výhradně fanoušci Sparty. Za to jsme nesmírně rádi. Nebyli jsme nuceni platit nějakou drahou agenturu. Díky tomu se nám podařilo i dodržet naplánovaný rozpočet. Nyní jsme hlavně rádi, že jsme celý proces úspěšně zvládli, a všichni se můžeme těšit z moderní podoby webu.

Díky, sparťani!

Můžeme také prozradit, že se celá redakce SF ihned zamilovala do prvního návrhu designu webu i loga. Přestože to byl v prvních vteřinách trochu kulturní šok, věříme, že se vše bude líbit i co nejvíce dalším sparťanům. Web a iniciativa Sparta Forever tu jsou totiž pro všechny příznivce Sparty. Společně s novou vizuální podobou webu máme i jeho tzv. mobilní verzi. Věříme, že tím bude návštěva serveru spartaforever.cz pro nás všechny zase o něco příjemnější.

Především však přijměte naše obrovské poděkování. Bez vás by to nešlo. Byli jste skvělí a neuvěřitelně si vážíme vaší finanční podpory a tím i velké pomoci! DÍKY, sparťani! Právě vy jste začali novou éru dalšího rozvoje SF tak, aby byl v co nejlepší kondici připraven pomoci v další úspěšné éře naší Sparty. Zpátky na vrchol!

Zároveň vás prosíme o trpělivost. Čeká nás ještě ladění webu, dodělání některých částí a tak podobně. Pokud tedy někde narazíte na pihu na kráse, dejte nám vědět ideálně v sekci Web na našem Fóru. Ať se Vám nová grafika i logo co nejvíce líbí!

Navíc jsme připravili v našem eshopu www.spartani.cz i malou kolekci oblečení a věcí s naším logem - Kolekce Sparta Forever/ a doufáme, že i ta se vám bude líbit a něco si z ní pořídíte.

P.S. Pokud tedy najdete nějaké chyby na novém webu, či máte připomínky k věci, pište to do našeho fóra, do sekce web.

P.S. 2: A neblokujte prosím reklamy, nic není zadarmo, díky :)

Redakce www.spartaforever.cz

Sparta navždy!


Redakce

Redakce | 01.09.2021 08:30 Vstoupit do diskuze
1