roboACS | 30.08.2021 01:33

V šestém ligovém kole jsme doma na Letné přivítali Dynamo České Budějovice, tedy klub z města, kde sídlí státní podnik pivovar Budvar. Budvar 33 teď točí i v naší oblíbené hospodě v Hangáru, kam pravidelně chodíme na před zápasové soustředění. Sešli jsme tu i v sobotu odpoledne. Měla dorazit i jedna kámoška, ale asi se někde zapomněla a netrefila dveře od Hangáru. Kdo mohl tehdy tušit, že si z ní vezmou příklad i naši fotbalisté a netrefí doslova vrata od hangáru.
Ano celý zápas jsme soupeře přehrávali. V první půli to ještě nebylo až tak výrazné, ale paradoxně tehdy padl ten jediný gól sobotního podvečera. Po rohovém kopu si nejvýše vyskočil Dávid Hancko - 1:0.

Ve druhé půli už to byla doslova hra na jednu branku. Stačilo kulatý nesmyl nějak po druhé dopravit za záda brankáře a roztrhl by se pytel s góly jako při zápase s Votroky. Jenže i kdyby se hrálo do půlnoci gól bychom nedali. Jak jsem již psal netrefili bychom ani vrata od hangáru. Lítalo nám to tam kolem branky, zleva, zprava, i nad a něco pochytal brankář. 33 střeleckých pokusů, 8 přímo na branku, ale ten druhý tam ne a ne padnout. Koledovali jsme si o průser. Naštěstí bylo Dynamo Budvar do předu úplně neškodné a tak nakonec i ten jeden gól stačil na tři body a vedení v tabulce.

Chci věřit, že jsme si ty góly schovali do Plzně, kde hrajeme, po repre pauze, v sobotu 11.9.2021 od 19 hodin. A jestli tam nevyhrajeme ani letos, tak už opravdu nevím kdy?

roboACS


AC Sparta Praha – SK Dynamo České Budějovice 1:0 (1:0)

Góly: 38. Hancko. ŽK: Panák – Novák, Škoda, Talovierov, Mihálik. Rozhodčí: Franěk – Hrabovský, Leška. Počet diváků: 6363.

Sparta: Nita – Wiesner, Panák, Hancko, Polidar (19. Souček) – DMK (90.+1 Minčev), Pavelka, Sáček, Hložek, Pešek – Pulkrab (57. Karabec).

Dynamo: Šípoš – Sladký, Králik, Talovierov, Novák – Brandner (61. Tolno), Hellebrand (82. Vais), Čavoš, Hora, Mihálik – Bassey (65. Škoda).
Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Cvajlík (Liga Zwei, ne já!) - report z výjezdu na II. bundesligu do Regensburgu

Co týden dal a dá (5. díl) - máme za sebou pátý týden sezony. Pojďme se na něj opět ve zkratce podívat.

Jak se béčko porazilo samo - report z utkání Sparta B - Viktoria Žižkov

Co týden dal a dá (díl 04) - máme za sebou čtvrtý týden sezony. Pojďme se na něj opět ve zkratce podívat.

Co týden dal a dá (3. díl)

Vzbuďte nás, až to skončí - report z (nejen) fotbalové soboty a utkání Sparta - Karviná

Marná snaha - report z utkání Sparta - Monaco

Co týden dal a dá (2. díl)

Přijď pomoci s choreem na utkání s Monakem!

Párky byly vyprodány - report z domácí výhry nad Rapidem Videň

Co týden dal a dá (1. díl) - ohlédnutí za minulým týdnem a pozvánka na nový.

roboACS | 30.08.2021 01:33 Vstoupit do diskuze
1