Redakce | 02.08.2021 06:05

Fanoušci se pomalu vrací ve větších počtech na stadiony, i když bohužel stále pod podmínkou různých restrikcí a omezení a tak nastal i čas návratu různých velkých fanouškovských choreografií apod. Aspoň tedy do doby, než nám to třeba zase znemožní.

Dlouho jsme se bez těchto velkých kartoniád na našem stadionu kvůli epidemiologické situaci a zákazů s ní spojených museli obejít, ale právě teď nastal čas, kdy opět můžeme ukázat naši fanouškovskou kreativitu! Sparta totiž přivítá na Letné v úterý 3. srpna ve 3. předkole Ligy mistrů špičkový francouzský tým AS Monaco a jelikož očekáváme i díky dobré cenové politice na toto utkání slušně zaplněný stadion, je i ideální příležitost na tradiční velkou kartoniádu na protilehlé tribuně! Udělejme naši hráčům parádní atmosféru nejen svým fanděním, ale i tímto představením!

Ale jak všichni jistě víme, samo se to neudělá a pro zdárný průběh je potřeba přiložit ruce k dílu. Kartony máme nakoupené, ale je třeba pomoci s jejich roznosem a připevněním na sedačky stadionu. A proto prosíme opravdu hodně, kdo může, přijďte nám s tím pomoci! Každá ruka je dobrá! Jaké si to totiž sami uděláme, takové to budeme mít!

Sraz na pomoc s roznosem chorea je v úterý v den utkání ve 13:00 před hlavním vchodem na Letnou - vstup A! Tak kdo má čas, dorazte, malí, velcí, mladí, starší, prostě všichni :-)

Zažili jsme na Letné už spoustu velkých utkání a na nich nádherné choreografie, které krásně dotvořili atmosféru zápasů. Dlouho jsme si je museli odpírat a bůh ví, jak dlouho současný stav vydrží, tak toho pojďme využít!

V zápase s Monakem jistě nejsme favoritem, ale je to kulatý a na hřišti se může stát všechno a tak pojďme našim hráčům připravit atmosféru se vším všudy! Buďme tím správným 12. hráčem Sparty!

Předem díky všem, co přiloží pomocnou ruku!

P.S. Podmínky vstupu na Letnou na roznos chorea jsou stejné jako vždy, ale tentokrát stačí předložit čestné prohlášení.

Sparta Forever!

Redakce


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Párky byly vyprodány - report z domácí výhry nad Rapidem Videň

Co týden dal a dá (1. díl) - ohlédnutí za minulým týdnem a pozvánka na nový.

Sejky pálil, Fany čaroval - report z výjezdu na první zápas béčka Sparty v II. lize po deseti letech

Na prahu nové sezony. Sparta do ní jde silnější. Nebo ne? - malé "preview nové sezony

Hodnocení sezony - útočníci - ještě jeden návrat k uplynulé sezoně

Zakázaný výjezd do Vídně - report z výpravy na první utkání 2. předkola LM do Vídně s místním Rapidem

Co týden dal a dá (0. díl)

Fanoušci rozhodli o nejlepším hráči uplynulé sezóny. Ten si to opravdu zasloužil!

Redakce | 02.08.2021 06:05 Vstoupit do diskuze
0