sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Kam s ACS oblečením, ze kterého jsme my a naše děti už vyrostli? Máme pro vás 6 užitečných tipů z redakce!

Redakce 12.06.2021 08:35

Také znáte tyto situace? Nabereme, nebo ztratíme nějaký ten sval a oblíbené sparťanské triko nám pak už bohužel úplně nesedí. Nebo prostě našim dětem už není těch pár měsíců, ale již několik let a školáka do kojeneckých dupaček s logem klubu prostě nenarvete. Občas k narozeninám dostaneme dva stejné dárky. Podobné situace mnohdy vedou k tomu, že se nám doma hromadí nevyužité, či nepotřebné oblečení. Tyto věci pak ve skříních zabírají místo pro naše sparťanské sbírky. Proto přinášíme několik tipů, jak se s takovou situací vypořádat. Byla by škoda, aby takové sparťanské oblečení leželo dlouhé roky schované ve skříních se slovy „To se jednou bude hodit!“. Ať i nadále aktivně šíří slávu klubu na jiné sparťance, či sparťanovi!

Vyhlašujeme detox skříní
Detox skříní nám v nich uvolní nejen místo, ale vyřazené oblečení udělá radost i jinému sparťanovi. V dnešní složité době též pomůže jiným domácnostem ušetřit i nějakou tu korunu. Než se do inspekce šuplíků pustíte, tak vězte, že se sice bavíme o nevyužitých věcech, ale zároveň takových, které jsou opravdu ve velmi dobrém stavu a mohou někomu jinému skvěle posloužit. Triko, které i po vyprání viditelně pamatuje výjezd kde jsme to přehnali s rumem a pivem, si ponechme jako skvělou vzpomínku, nebo na další výjezd do stejného města. :-)


Kam s nevyužitým oblečením? Inspirace přímo z redakce!

1. AKTIVUJTE KÁMOŠE
Nejjednodušší je zahodit lenost a aktivovat sparťanské kamarády. Těch máme kolem sebe bambiliony. Zkuste se zeptat, zda by někdo nevyužil vaše nepotřebné kousky oblečení. Sparťanské rodiny se též vesele rozrůstají, takže dětské oblečení může někomu udělat velkou radost a ušetřit stokoruny. Za Spartou, na fotbal, ani zajít do hospody vypít s kamarády nějaký žejdlík piva se dlouho nemohlo, takže moc dobře tušíme, čím jste v lockdownu aktivně vyplňovali čas. :-) Sparťanský babyboom je tu a tak se bude dětská ACS výbavička mnohým hodit.


2. PROLOMTE VAŠI BUBLINU
Neuspěli jste v okolí vašich kamarádů? Prolomte svou sparťanskou bublinu těch úplně nejbližších a zeptejte se známých. Dejte vědět široké sparťanské rodině. Využijte web Sparta Forever a místnosti Bazar na fóru. Nebo třeba zkuste oblečení nabídnout v šikovné facebookové skupině ACS BAZAR. Tam můžete věci darovat, prodat, či třeba naopak získat. Nabídka a poptávka je pestrá. I proto, že ve skupině je již téměř 7 000 fanoušků Sparty.


3. VYUŽIJTE ACS KOMUNITY
Případně zkuste oslovit další sparťany tím, že využijete služby bazarových portálů. Ty nebudeme jmenovat, ale téměř každý o nějakém asi ví. Věnujte zkrátka čas tomu, abyste vašemu nevyužitému oblečení našli nového majitele. Tím zvýšíte šanci, že bude opravdu nošeno a šířit i nadále slávu Sparty. V tomto případě nejsme příznivci anonymních sbírek a sběrných boxů, které otevírají železné tlamy na každém sídliště. U nich nikdy nevíte, kde by ACS oblečení skončilo.


4. SWAPUJTE! :-)
V dnešní době stále oblíbenější výměna (= swap) věcí. Nabídněte nepotřebnou mikinu a naopak za něj získejte triko, které jste mnoho týdnů marně sháněli. Takto můžete získat i kousky, které se již neprodávají. A obměna sparťanského šatníku vás pak nemusí stát ani halíř. Vyhlašujeme neoficiální sparťanský SWAP věcí :-)


5. POMOŽTE POTŘEBNÝM
Možností je opravdu hodně. Vždy také záleží, zda chcete za věci získat nějakou tu pětku na pivo, nebo je darovat a mít z toho dobrý pocit. Nedávno jsme společně s Irenou Martínkovou udělali radost mladému sparťanovi, jehož maminka by mu sparťanské věci nemohla dopřát.článek zde V tomto případě to byly sice nové věci, ale prostřednictvím různých organizací jsme již několikrát našli sparťanské domácnosti, kde je potěšily ACS věci z druhé ruky.


6. POMÁHEJTE DVAKRÁT
Bonusová inspirace! Jak to také děláme my? Pokud se rozhodneme nepotřebné oblečení nedarovat, ale získat za něj nějaký peníz, tak s tím, že získané peníze následně věnujeme na dobrou věc v rámci Sparty. Občas se objeví sbírky na sparťanské rodiny v nouzi. Je tu i Nadační fond Sparty. Nevyužité oblečení roky ležící ve skříních tak může nejen udělat radost, ale zároveň pomoci i tímto způsobem.


Konec okénka "ála weby převážně pro ženy" :-)


Redakce SF
www.spartaforever.cz


Co se aktuálně mezi fans děje? Co číst dále?

Aktuality z redakce Sparta Forever

Hodnocení jednotlivých řad Sparty v uplynulé sezoně - brankáři

Konec dobrý, všechno dobré? To určitě ne - komentář k právě skončené sezona


Fotogalerie

 

Diskuze k článku

Komentáře (1)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter
  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

5 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Krejčí "37" Ladislav

známka:

5 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Højer Casper

známka:

5 3

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Wiesner Tomáš

známka:

5 0

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

4 8

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Pike  Pike  22

2.  taborita1  taborita1  19

3.  dombas  dombas  18

4.  *n*  *n*  17

4.  blíženec  blíženec  17

4.  Ládínek  Ládínek  17

7.  soty66  soty66  16

8.  Ivoš  Ivoš  15

8.  Slavičín  Slavičín  15

8.  Jirka Stupka  Jirka Stupka  15

8.  Richtric  Richtric  15

8.  djuky  djuky  15

13.  recchi  recchi  14

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama