Redakce | 27.04.2021 12:48

Po rozhovoru s I. vicemiss Sparta Forever 2020 Anet vám nyní přinášíme rozhovor s Lindou, která od nás získala titul Miss sympatie 2020. Tak příjemné čtení.

Ahoj, gratulujeme k zisku titulu MISS SYMPATIE SPARTA FOREVER 2020! Jaké to je být nejsympatičtější z 19 krásných sparťanek?

Zdravím všechny sparťanské fanoušky, ještě jednou děkuji moc. Rozhodně mě to překvapilo. Na to, že bych byla zvolena jako Miss Sympatie, jsem ani nepomyslela, hlavně kvůli výběru fotky. Na 99% svých fotek se usmívám a jde ze mě pozitivní energie, což k symptaii rozhodně patří, tady ne. (smích) Byla tam spousta jiných fotek, kde se holky usmívaly a zasloužily by si to mnohem více. Každopádně si toho moc vážím, o tom žádná. :-)

Vybírala jsi z více fotek kdy jsi se nemohla rozhodnout nebo padla jasná volba na tu soutěžní?

Dohromady jich bylo něco málo přes dvacet. (smích) Nakonec jsem si vybírala asi mezi třemi. Chtěla jsem, aby na fotce byla primárně vidět moje sparťanská sbírka a někde v dálce já. (smích)

Kdo fotil onu úspěšnou fotku a kdo tě do soutěže o nejkrásnější fanynku sparťanku přihlásil?

Do této soutěže mě přihlásila moje starší sestra, která mě rovnou i vyfotila.


Za body od tvých fanoušků se sluší poděkovat..co bys vzkázala všem co pro tebe hlasovali?

Určitě jim patří velké díky. Vážím si každého hlasu. Nikde jsem to nezveřejňovala a nikoho o hlas neprosila. Jediný dva lidé o kterých vím, že mi dali hlas, byl taťka se ségrou. O to mě to potěšilo více.

Která z tvých konkurentek si podle tebe zasloužila vyhrát MISS SF a proč, kdyby bylo jen na tobě?

Těžko říct. Všechny dívky, ženy byly něčím krásné a každá ta fotka měla něco do sebe. Avšak na Miss Sympatie jsem měla jasno – Anet. Působila na mě velice sympaticky a taky se mi moc líbila ta sbírka šál, kterou mám mimochodem také. (smích)

Jak často chodíš na zápasy Sparty a na jakou tribunu?

Poslední dva roky to bylo těžší skloubit s prací, jelikož mám směny i o víkendu a do toho ještě své zápasy. Takže jsem chodila na stadion jen někdy, ale ty zápasy na kterých jsem nebyla osobně, tak jsem si pouštěla aspoň zpětně. Do té doby jsem měla několik let permanentku a chodila na zápasy pravidelně. Každý rok do jiného sektoru. Chybí mi to, moc.

Jaké suvenýry Sparty kromě soutěžního trička vlastníš? Chodíš ve sparťanském i mimo zápasy Sparty?

Dresy, šály, trička, kšiltovky, čepice, roušky, ponožky, míče, kalendáře, ručník, polštář, hrací karty i kostky. Je toho více a rozhodně mám v plánu tu sbírku dále rozšiřovat. Jasná věc, nosím hlavně v létě, kdy je to oblečení a doplňky více vidět.
Prozraď čtenářům tohoto webu nějaké zajímavosti o sobě? Co děláš nebo studuješ? Jaké jsou tvé záliby? Oblíbená knížka? Hudební kapela? Jídlo? Parfém? Barva? Dovolená? atd. Můžeš prozradit cokoli a pokud možno co nejvíc – třeba míry :) 

Je mi 22 let, pracuji ve firmě Nike a miluju fotbal a pivo. Ale ne, abych to trošku rozvedla. Mám ráda všechno, co se točí kolem fotbalu. Mojí největší vášní je cestování do světa za fotbalem. Chci navštívit co nejvíce světových stadionů, zatím jich mám 16. Hraju jak velký, tak i malý fotbal. Ideální večer je u fotbalu s pivkem, jak to u mě doma chodí téměř každý den. (smích) Oblíbené knížky mám dvě. Jedna z nich je biografie Petra Švancary – Mercedes, projížďka životem fotbalového baviče a ta druhá Zlatana – I am Zlatan Ibrahimović. Oblíbené barvy mám hned tři. (smích) Moje vysněná dovolená by vypadala tak, že bych se sebrala a projela všechny prvoligový i druholigový stadiony v Anglii a zakončila bych to zápasem Celtic vs Rangers ve Skotsku.

Co tvoje rodina? Je taky/celá sparťanská nebo jsi výjimka?

Díky své rodině fandím tomu nejúžasnějšímu klubu u nás. Co já vím, tak to začalo u dědy, který to přenesl na tátu a poté i na mě. Nejen sparťanské srdíčko, ale fotbal obecně. Ostatní členové rodiny vědí, co je dobré, ale nesledují to tak.

Co říkáš nápadu volit fanouškovskou Miss Sparty, účastnila ses v jiných ročnících a zúčastníš se podobné akce i příště?

Proč ne. Jak jistě víme, tak fotbal sledují převážně muži. Když se tam občas objeví i ženy, určitě to není na škodu. I když se vždy někdo najde, kdo nás bude posílat za plotnu. (smích) Ještě nikdy. Bylo to vůbec poprvé, co jsem se zúčastnila soutěže na internetu. A jestli se zúčastním i příště? Když bude dobrý nápad na fotku, nemám důvod říct ne. :-)

Sledovala jsi soutěž průběžně nebo sis počkala až na konečné výsledky?

V průběhu soutěže jsem se podívala asi 3x.

Co uděláš s výhrou? :)

Výhra už je doma. Pořídila jsem si krásnou šálu a také kalhotky, které mi v mé sbírce snad jako jediné chyběly. (smích)Co ti říká ženský fotbal, kopala si někdy sama do kulatého nesmyslu, nebo ti to nic neříká?

Ženský fotbal jde poslední dobou určitě nahoru. Pomalu, ale jistě. Sama hraji už několik let, ale příznávám, že ho vůbec nesleduji. Hraju velký fotbal za ženský tým Prague Raptors FC, sídlící v Praze, na pozici stopera. Je to nově založený tým, od roku 2017, poskládaný z hráček ze všech koutů světa. Máme i mužský tým a akademii pro ty nejmenší, který baví kopat do míče, kde působím jako trenérka. Také hraju malý fotbal 5+1, pražskou Hanspaulskou ligu, s chlapama. To mě moc baví. (smích) Ještě trénuji v League5Academy, kterou založil francouz a belgičan. I tady se najdou malý fotbalový nadšenci z různých zemí.

Stal se ti ve spojení se Spartou nějaký zajímavý, nevšední zážitek? Máme na mysli zejména různé kuriózní situace jak doma, v zaměstnání, mezi přáteli…

Nic nevšedního mě nenapadá. No i když, možná jsem si na něco vzpomněla. Jela jsem pracovně jako delegátka na zápas Ligy Mistrů do Německa na Dortmund – Slavia. Autobus byl plný slávistů. Nebylo úplně jednoduché se udržet a tak se to po pár hodinách provalilo. Vzadu byl bordel, pilo se a řvalo. Tak jsem je šla poprosit, jestli by se nemohli zklidnit. V ruce jsem měla mobil s bílo-černou nenápadnou sparťanskou samolepkou. Jeden chlap se zvedl, po pár pivech měl nevhodné poznámky a chtěl mě obejmout. Ten měl na sobě červeno-bílé tričko s obrovským logem Slavie. Po chvilce jsem se neudržela a neodpustila si ne úplně vhodnou poznámku. Hned zaregistrovali můj mobil a vše jim došlo. O pár týdnů později jsme měli školení delegátů a já to od šéfa dostala sežrat. (smích)

Je nějaký zápas Sparty, na který nikdy nezapomeneš?

Nedokážu vybrat jen jeden. Každý zápas je jedinečný a je tam spousta emocí. Ale pokud se bavíme o akcích, kde jsem byla přítomna, tak nezapomenu například na domácí zápasy Evropské ligy v sezóně 2014/15 a ani na rozlučku TR10. Velkým zážitkem bylo také vítězné finále Poháru České Pošty 2014 proti Plzni na Slavii.Kdo ze současného kádru patří mezi tvé oblíbence a kterému hráči by jsi udělila titul Missák a proč?

Opět je těžké vybrat jen někoho. Na každém postu mám svého oblíbence. Ale zmínila bych, že jeden z nich je mladý talent Vitík, který hraje na pozici stopera. Líbí se mi jak na hřišti, tak i mimo něj. Už v tak mladém věku mi přijde, že to má v hlavě pěkně srovnané. Všechno má teprve před sebou. Může toho dokázat opravdu hodně. To samé Krejčí mladší, i když ten na první pohled vypadá jako pravý opak Martina. (smích) Ale není tomu tak, je to hodný klučina. A titul Missáka bych udělila třeba Dočkymu. Je to pan fotbalista a ještě k tomu dobře vypadá. (smích)

Máš nějaký oblíbený klub v zahraničí?

Co se týče zahraničí, tak sleduji Arsenal. Je to klub s úžasnou historií. Hodně mi připomíná Spartu. Také se ráda dívám i na West Ham, od příchodu Součka (poté Coufala) pravidelně. Celkově mě baví nejvíce anglická liga. Ale mám to tak, že.. ať už navštívím jakýkoli světový stadion, tak si je dám na Livesportu do oblíbených a celou sezónu sleduji jak si vedou. (úsměv) Ať je to Barcelona nebo Malmö FF. (smích)

Znala jsi před účastí v souteži web Sparta Forever? Chodíš na něj pravidelně?

O webu Sparta Forever jsem nevěděla. Sledovala jsem jen instagramový profil. Teď už jsem to ale napravila a i na web se podívám.

Díky za rozhovor.


Redakce


Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Rozhovor s I. VICEMISS SPARTA FOREVER 2020 Anet

Proč?, aneb Pavko vítej zpátky!

Vyhlášení Miss Sparta Forever 2020!

Přiznání fanoušků Sparty: Nefandíme pouze Spartě!

Redakce | 27.04.2021 12:48 Vstoupit do diskuze
0