sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Vyhlášení Miss Sparta Forever 2020!

Redakce 09.03.2021 23:34

Konečně se nám podařilo sečíst mnoho desítek hlasů v oblíbené soutěži MISS SPARTA FOREVER 2020. A můžeme prozradit, že počítání bylo nejen namáhavé, ale hlavně neuvěřitelně napínavé. Rozhodoval každý bodík! Tím pádem nyní i známe nejkrásnější sparťanky dle hlasování fanoušků. Než odtajníme výsledky a proběhne virtuální korunovace nových královen, chceme poděkovat všem soutěžícím. Díky sparťanky za zaslání soutěžních fotek a účast v této tradiční soutěži webu spartaforever.cz. Všechny fotografie měly své kouzlo a všechny jste pro nás pomyslnými vítězkami, jelikož fandíte nejlepšímu klubu!

Pojďme se podívat, které fanynky Sparty získaly nejvíce bodů a tím kromě titulů dostanou i krásné sparťanské ceny od fanouškovského eshopu spartani.cz. Díky tomu mohou rozšířit nejen svůj šatník, ale dát i jasně najevo, komu patří jejich fotbalové srdce.


Na třetím místě se umístila a titulem II. VICEMISS SPARTA FOREVER 2020 se může pyšnit Lucka. Ta od fanoušků dostala 212 bodů. Získává tak ceny v hodnotě 1000,- Kč dle vlastního výběru v eshopu www.spartani.cz.
Druhou příčku se ziskem 213 bodů obsadila a titul I. VICEMISS SPARTA FOREVER získává Anet!Spolu s titulem dostává i ceny dle vlastního výběru v eshopu www.spartani.cz v hodnotě 1 500 Kč.

Spusťte sparťanské chorály! Vítězkou a novou MISS SPARTA FOREVER se stává Káťa s počtem 269 bodů! Nová MISS od nás obdrží suvenýry dle vlastního výběru v hodnotě 2000,- Kč z obchodu s fanouškovskými suvenýry www.spartani.cz. A jako bonus pak i setkání s jedním ze současných, či bývalých hráčů Sparty. Samozřejmě až někdy v budoucnu, až to situace atd. dovolí.

Již tradicí je, že redakce webu spartaforever.cz vybírá i Miss Sympatie. A tou je Linda. Ta vyhrává suvenýry dle vlastního výběru taktéž z eshopu www.spartani.cz v hodnotě 500 Kč.


Ještě jednou velká gratulace vítězkám a díky všem účastnicím! Oceněné sparťanky budeme kontaktovat v průběhu dalších dní na maily, ze kterých přišly jejich fotky a domluvíme se ohledně předání cen. Jelikož jsme se již dávno přehoupli do roku 2021, tak vězte, že letos odstartuje i další ročník této oblíbené soutěže. Bude tak pro všechny sparťanky opět příležitost se přihlásit!


Galerie Miss Sparta Forever 2020
Miss SF 2020


Sparta je krásná!


Redakce
www.spartaforever.cz

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter
  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

5 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Krejčí "37" Ladislav

známka:

5 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Højer Casper

známka:

5 3

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Wiesner Tomáš

známka:

5 0

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

4 8

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Pike  Pike  22

2.  taborita1  taborita1  19

3.  dombas  dombas  18

4.  *n*  *n*  17

4.  blíženec  blíženec  17

4.  Ládínek  Ládínek  17

7.  soty66  soty66  16

8.  Slavičín  Slavičín  15

8.  Jirka Stupka  Jirka Stupka  15

8.  Richtric  Richtric  15

8.  djuky  djuky  15

8.  Ivoš  Ivoš  15

13.  recchi  recchi  14

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama