Redakce | 09.03.2021 23:34

Konečně se nám podařilo sečíst mnoho desítek hlasů v oblíbené soutěži MISS SPARTA FOREVER 2020. A můžeme prozradit, že počítání bylo nejen namáhavé, ale hlavně neuvěřitelně napínavé. Rozhodoval každý bodík! Tím pádem nyní i známe nejkrásnější sparťanky dle hlasování fanoušků. Než odtajníme výsledky a proběhne virtuální korunovace nových královen, chceme poděkovat všem soutěžícím. Díky sparťanky za zaslání soutěžních fotek a účast v této tradiční soutěži webu spartaforever.cz. Všechny fotografie měly své kouzlo a všechny jste pro nás pomyslnými vítězkami, jelikož fandíte nejlepšímu klubu!

Pojďme se podívat, které fanynky Sparty získaly nejvíce bodů a tím kromě titulů dostanou i krásné sparťanské ceny od fanouškovského eshopu spartani.cz. Díky tomu mohou rozšířit nejen svůj šatník, ale dát i jasně najevo, komu patří jejich fotbalové srdce.


Na třetím místě se umístila a titulem II. VICEMISS SPARTA FOREVER 2020 se může pyšnit Lucka. Ta od fanoušků dostala 212 bodů. Získává tak ceny v hodnotě 1000,- Kč dle vlastního výběru v eshopu www.spartani.cz.
Druhou příčku se ziskem 213 bodů obsadila a titul I. VICEMISS SPARTA FOREVER získává Anet!Spolu s titulem dostává i ceny dle vlastního výběru v eshopu www.spartani.cz v hodnotě 1 500 Kč.

Spusťte sparťanské chorály! Vítězkou a novou MISS SPARTA FOREVER se stává Káťa s počtem 269 bodů! Nová MISS od nás obdrží suvenýry dle vlastního výběru v hodnotě 2000,- Kč z obchodu s fanouškovskými suvenýry www.spartani.cz. A jako bonus pak i setkání s jedním ze současných, či bývalých hráčů Sparty. Samozřejmě až někdy v budoucnu, až to situace atd. dovolí.

Již tradicí je, že redakce webu spartaforever.cz vybírá i Miss Sympatie. A tou je Linda. Ta vyhrává suvenýry dle vlastního výběru taktéž z eshopu www.spartani.cz v hodnotě 500 Kč.


Ještě jednou velká gratulace vítězkám a díky všem účastnicím! Oceněné sparťanky budeme kontaktovat v průběhu dalších dní na maily, ze kterých přišly jejich fotky a domluvíme se ohledně předání cen. Jelikož jsme se již dávno přehoupli do roku 2021, tak vězte, že letos odstartuje i další ročník této oblíbené soutěže. Bude tak pro všechny sparťanky opět příležitost se přihlásit!


Galerie Miss Sparta Forever 2020
Miss SF 2020


Sparta je krásná!


Redakce
www.spartaforever.cz

Redakce | 09.03.2021 23:34 Vstoupit do diskuze
0