Redakce | 12.02.2021 09:04

SF má narozeniny, my máme přání jediný, štěstí zdraví, štěstí zdraví a taky něco navíc … Sparťani, taky jste si s námi trochu popěli? Jak jistě víte, web SpartaForever.cz před pár dny oslavit své 17. narozeniny. A protože pomyslná plnoletost každého znáš přináší více či méně pozitivní věci, rozhodli jsme se náš fanouškovský web v dohledné době pozvednout tak, aby do své plnoletosti vstoupil s novou identitou a nadále rostl do krásy. Pomůžete nám?

Ne, nebojte se, žádné překopání nechystáme. Ale znáte samotné základy, na kterých SF vzniklo?

Slovo redakce - důvody vzniku webu a iniciativy Sparta Forever

Web je náš všech, fanoušků. Ale rozhodli jsme se, že zapracujeme na redesignu, nadělíme si nový háv a rovněž přívětivou mobilní verzi webu. Asi už je na čase, co? Hurá, taky si to myslíme.

A protože nic není zadarmo, rádi bychom se na Vás obrátili s malou prosbou o příspěvek. Ne, nechceme rozhodně nikoho nutit, sami si uvědomujeme, že možná není ideální čas s tím přijít, doba je zlá, starostí máme každý až až (ale plánovali jsme to už delší dobu a slibujeme, že nám to nebude trvat dva roky a stát mega)....na fotbal taky zatím nemůžeme, do hospody nemůžeme. Ale o to víc v dnešní době roste význam fanouškovského webu, kde můžeme diskutovat o všem nejen letenském, co nás těší a trápí. A že je toho zrovna hodně :)

Pokud tedy budete chtít, budeme rádi i za každý drobný příspěvek.

Pojďme se podívat lehce na detail:

O co jde? Pozvednutí webu, redesign (nový háv, lepší přehlednost, větší funkcionalita atd.), přívětivá mobilní verze
Cíl? Vybrat 70 000 Kč
Číslo účtu? 2341432329/0800
Do kdy? Do 15. března 2021.

Platbu můžete také uskutečnit přes QR kód.


Pokud se celá věc povede, chystáme jako poděkování unikátní limitovanou fanouškovskou kolekci s novým designem. Ale to se nechce překvapit.

Děkujeme.

SpartaForever.cz, srdeční záležitost

Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Povídali jsme si Lenkou Gallo (Rakovou), bývalou mluvčí Sparty, která stála u zrodu SF. Přečtěte si první část rozhovoru.

Poprvé jsme nahlédli za oponu SF a poodkryli jeho zákulisí

Povídali jsme si se sparťanským blogerem vystupujícím jako Číslo 34

Pavel Vrba trenérem Sparty ? Lepší ze špatných řešení..…názor k aktuálnímu dění ve Spartě


Redakce | 12.02.2021 09:04 Vstoupit do diskuze
0