Redakce | 09.09.2020 10:17

Mnozí z nás jistě navštívili na konci minulého roku výstavu fotografií Zdeňka Lhotáka "Tenkrát na Spartě", zachycující unikátními fotografiemi dění kolem Sparty v osmdesátých letech minulého století (fotogalerie z výstavy zde: Tenkrát na Spartě. Zdeněk Lhoták dlouhá léta působil jako fotograf Sparty a měl možnost se dostat i do zákulisí klubu.a fotil všechno dění nejen na trávníku, ale měl přístup i do kabiny, do prostoru určeného pro regeneraci a třeba Jan Berger ho dokonce pozval fotit k sobě do bytu.

Některé tyto unikátní fotografie byly k vidění na výstavě a nyní je v konečné fázi i příprava knihy, jež ponese stejný název jako výstava a jejím obsahem právě budou tyto fotky z osmdesátých let, tedy doby, kdy se tvořila nová, obrozená Sparta pod taktovkou Václava Ježka, kterou provázala řada úspěchů včetně šesti titulů. Zbývá už jen jediné, získat finance na její tisk. Pomoci k tomu můžeme i my prostřednictvím sbírky na známé platformě hithit. Nejmenší podpora je 99,- Kč a každý fanda bude mít svoje jméno na věky věků v knize jako podporovatel.

Přispívat můžete zde: Hithit - Tenkrát na Spartě

Předem díky všem, co přispějí!

AKTUALIZACE 25.9. 2020: Dnes byla cílová částka 127 000 vybrána, ale přispívat můžete samozřejmě stále dál, čím víc financí se vybere, tím víc kusů knihy se vydá. Díky!


Redakce

Redakce | 09.09.2020 10:17 Vstoupit do diskuze
0