sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Souboj charitativních titánů ve čtvrtek na Viktorce Žižkov

Redakce 14.06.2020 12:12

Sport a zejména fotbal je nejen o kláních o body, vítězstvích, ligových titulech atd., ale i podstatným sociálním fenoménem napříč celou společností s velkým přesahem do mnoha sfér a tím pádem je spojen i s významným charitativním potenciálem. V charitativních projektech se angažuje celá řada sportovců a nadací a jedněmi z nejvýraznějších jsou fotbalový tým Real Top Praha a Nadace Jakuba Voráčka.

A právě Nadace Jakuba Voráčka společně s Real Top Praha realizuje v termínu 18.6.2020 od 18 hodin na stadionu FK Viktoria Žižkov jedinečné fotbalové utkání „SOUBOJ CHARITATIVNÍCH TITÁNŮ“ plné velkých jmen z oblasti sportu i kultury.

Celé utkání bude živě přenášet O2 TV sport a do prodeje půjde s ohledem na platná omezení pouze omezený počet vstupenek, k dostání jsou prostřednictvím sítě TICKETMASTER, hodnota jedné vstupenky je minimálně 700 Kč, pokud by chtěl někdo přispět více, je připravená i taková alternativa. Všechny uplatněné vstupenky poputují do slosování o zcela jedinečné výhry, které si připravily oba týmy, ale i partneři této akce.

"S ohledem na nastalou složitou situaci, jsme museli zrušit většinu na letošní rok naplánovaných akcí. Ale nemůžeme, ani nechceme zůstat stát stranou, a protože aktuální vládní opatření povoluje přítomnost na stadionu pro maximálně 500 osob, rozhodli jsme se za podpory O2 TV sport uspořádat fotbalové utkání, na které tentokrát nebudete muset nikam cestovat, bude stačit si 18.6.2020 od 18:00 hodin zapnout O2 TV sport a můžete fandit i pomáhat s námi. Velice děkujeme všem, kteří se do tohoto projektu, který vznikl doslova před pár týdny zapojili a pomáhají nám s realizací celé netradiční akce. Vítáme všechny další, kteří by se rádi připojili. V průběhu celého přenosu budeme anoncovat možnost zaslání dárcovské DMS v hodnotě 30/60/90 Kč, právě na podporu našich pacientů."

Nadace Jakuba Voráčka

Nadaci Jakuba Voráčka založil v červnu 2015 Jakub Voráček, hráč NHL Philadelphia Flyers, se svojí sestrou Petrou Klausovou. Cílem nadace je zlepšit v České republice podmínky pacientů s diagnózou roztroušené sklerózy mozkomíšní. Tato nemoc byla diagnostikována i Petře Klausové, díky ní se seznámila s problémy, kterým čelí pacienti i lékaři. Společně s bratrem Jakubem se rozhodli postavit k problému čelem a pomáhat stejně nemocným lidem. Symbolem nadace je Kluk Puk.

Nadace Jakuba Voráčka se zaměřuje na podporu těchto oblastí: podpora individuálních pacientů s roztroušenou sklerózou v tíživé situaci podpora rozvoje MS center v České republice - projekt KOMPLEXNÍ REHABILITACE PACIENTŮ S RS
podpora organizací sdružující pacienty s RS. www.nadacejakubavoracka.cz

Real Top Praha

Členy spolku jsou známé osobnosti z řad umělců a sportovců. Už před pěti lety se rozhodli společně pomáhat všude tam, kde je to potřeba. Jsou jediným týmem v ČR, jehož členové za účast na akcích nedostávají žádný honorář, naopak získané finanční prostředky putují na konkrétní pomoc. Jejich naše činnost je výhradně charitativní.

Spolek vznikl v roce 2005 a za uplynulé období dokázali svou činností získat více než 25.000.000 Kč pro desítky pacientů a jejich rodin, kteří jsou závislí na pomoci druhých. Z výtěžku této akce na půl roku zaplatí hipoterapii pro žáky se zdravotním postižením z Prahy 6. Járovi ve vigilním kómatu přispějí na další stimulaci jeho mozkové činnosti. Pomůžou Izabelce, která bojuje s methylmalonovou acidurií, jež ji ohrožuje na životě. Péťovi uhradí potřebné neurorehabilitační programy v Sanatoriích Klimkovice a zakoupí další zdravotní pomůcky. www.realtoppraha.cz

Oba týmy nastoupí pod zkušenými trenéry: Ivan Hašek a Matěj Matějovský

Kapitáni: Jakub Voráček vs. Jan Koller

Soupiska hráčů: FUKAL Milan / BEJBL Radek / LATKA Martin / KISEL Karol/ VLASÁK Tomáš / HEINZ Marek/ BOSÁK Jaromír / TROJAN Ivan / HAMPL Ladislav / PAVELEC Ondřej / TLUSTÝ Jiří / DYK Vojtěch / ULICH Ivo / ŠTÁFEK Jakub / SUCHAŘÍPA David / RAJMONT Matouš / LÍPA Ondřej /UJFALUŠI Tomáš / ŠMICER Vladimír / BERGER Patrik / ZÁRUBA Robert / KRČMÁŘ Michal /
RAJNOCH Jan / BRABEC Erich / JAROŠÍK Jiří / KEMPNÝ Michal / PASTRŇÁK David / GUDAS Radko /
SMOLEŇÁK Radek / ŠILHAVÝ Jaroslav / PLEKANEC Tomáš / HRDINA Jiří / NOVOTNÝ David /
ZELENKA Lukáš / VETCHÝ Ondřej / KOUKAL Jan / MRÁZEK Petr / Kohák Jakub / VIDLIČKA Vlastimil

(soupiska hráčů není definitivní, rozdělení do týmů představí ORGANIZÁTOŘI na sociálních sítích jeden den před samotným utkáním)

Předběžný program akce

17:00 otevření areálu FK Viktoria Žižkov

17:45 slavnostní zahájení, rozcvičení

17:55 zahájení živého vysílání - představení obou týmů

18:00 slavnostní výkop a zahájení utkání
hra – 2 x 40 min., přestávka v poločase zhruba 5 min.

Ca. 19:30 předpokládané ukončení utkání

Pokud se tedy chcete této vyjímečné akce zůčastnit, můžete zakoupit si zakoupit vstupenku v síti TICKETMASTER (pokud nebudou již vyprodané) a dorazit ve čtvrtek na stadion Viktorky Žižkov. Případně pak sledovat utkání na O2 TVsport a v jeho průběhu třeba přispět prostřednictvím dárcovské DMS.

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

7 3

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 6

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Vitík Martin

známka:

6 5

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Čelůstka Ondřej

známka:

5 8

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

5 7

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  milhaus9  milhaus9  57

1.  akcizur  akcizur  57

3.  Fotr  Fotr  55

4.  spartak5  spartak5  54

5.  shvexa  shvexa  52

6.  omega13  omega13  51

7.  Ivoš  Ivoš  50

7.  leonpa  leonpa  50

7.  GAR  GAR  50

10.  tony68  tony68  49

10.  vlada  vlada  49

12.  czg30  czg30  48

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama