sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Vyjádření k neuctivému transparentu - obchod STYLSPORT DĚKUJE ZA REKLAMU

STYLSPORT 23.11.2019 15:08

Na zápase Sparty s Budějovicemi to nebyla tragédie jen na hřišti, ale také v hledišti. Fandění podprůměrné, neodpovídající průběhu hry, čemu všemu nasadili pověstnou "korunu" někteří členové v kotli, vyvěšením neuctivého transparentu na adresu STYLSPORTU, tradičního a dlouho fungujícího obchodu sparťanských fanoušků, který od roku 2011 podporuje aktivity sparťanských fans.

Již delší dobu jsme přehlíželi pomluvy, cílenou neochotu spolupracovat, neochotu být jednotní a snahu usurpovat si jedinou pravdu na veškeré fanouškovské dění ze strany Letenských. Tohle už bylo ale přes čáru.

Pro vysvětlení pro neznalé jen pár skutečností, které již mladším generacím fans zůstávají skryty minulostí nebo je dostávají ve velmi zkreslené, případně v záměrně překroucené, podobě.

Prvním, kdo se snažil "zprofesionalizovat" fungování fanoušků na Spartě a ultras aktivit byl Ufon, který se podílel na provozu obchodu s oblečením pro sparťanské fans. Postupně, poté co 2 roky nic podobného nefungovalo, se tento obchod přetransformoval na obchod STYLSPORT, který od jisté doby měl monopol na financování aktivit sparťanských fanoušků a v tomto ohledu se domluvil na spolupráci se všemi "vůdci kotle". Z činnosti STYLSPORTU bylo zajištěno tolik výdajů, že by to vystačilo na 10 samostatných článků....chorea, vlajky, graffiti, organizované výjezdy, podpora provozu webu Sparta Forever a s ním spojených aktivit a dalších mnoho nepublikovatelných výdajů. V poslední době třeba nákup nových vlajek na tyče na velké vlajky za 28.000,- Kč, pyro ... posledním větším výdajem byla podpora důstojné oslavy 126. narozenin SPARTY.

Před rokem si mladí chlapci z kotle otevřeli svůj obchod, používají starý znak 1893 vytvořený "starými ultrasáky", snaží se něco dělat a být aktivní. V pořádku, veškeré aktivity fanoušků a nový vítr jsou vždy obecně přínosem. Aktivita Letenských v poslední době jim samozřejmě budiž ke cti a vždycky jsme se je my starší snažili i podporovat... ostatně v nedávné době Letenským nevadilo financovat většinu choreí, grafitt a dalších "projektů" z provozu STYLSPORTU. Za to se nyní v kotli objevil tento transparent. Nevíme kdo konkrétně ho tam dal, věříme, že ne všichni Letenští s ním souhlasí. V celém kontextu tak spíše komicky působí třeba dlouhodobé hrazení výdajů ze strany STYLSPORTU na provoz e-shopu Letenských do dnešní doby...

Tolik pro vysvětlení.

Špinavé prádlo se má prát doma, ale naší dlouhodobou snahu o domluvu Letenských jejich představitel(é) ignoruje(í)...škoda, když už to na hřišti nefunguje, mohli bychom být alespoň jednotní jako fanoušci.

STYLSPORT

PS: Děkujeme za podporu od velké většiny ostatních fanoušků Sparty. Vážíme si toho a je to dobrým vysvědčením naší mnohaleté činnosti.

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

6 7

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

6 6

zápasy: 17
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

6 5

zápasy: 16
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 3

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 1

zápasy: 15
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Morn  Morn  371

2.  recchi  recchi  370

3.  steve17  steve17  363

4.  spartak5  spartak5  360

4.  Skříň  Skříň  360

6.  Kiri  Kiri  357

6.  jana  jana  357

8.  martinka  martinka  355

9.  bbs  bbs  351

10.  radamell  radamell  346

11.  Vencano  Vencano  343

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama