sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Hokejové sestře startuje po letní revoluci nová sezóna!

Redakce 05.09.2019 15:08

Zatímco fotbalistům začala nová sezóna už v červenci, sparťanští hokejisté odstartují nový extraligový ročník v druhém zářijovém týdnu prvním kolem na domácím ledě proti Plzni.

Naše hokejová sestra oslaví letos na podzim 116. výročí od svého založení a před novou sezónou došlo k výrazným změnám. Novým vlastníkem se stala investiční skupina Kaprain českého finančníka Karla Pražáka. Nové je také vedení klubu, když generální ředitelkou je Barbora Snopková Heberová, která pro post sportovního ředitele získala nejlepšího střelce sparťanské historie Petra Tona. Aby ve sportovním úseku nebyl legendární Petr Ton osamocený, doplnil jej ve vedení nejproduktivnější hráč v klubové historii Jaroslav Hlinka, jenž ukončil po pětadvaceti letech profesionální kariéru.

Hodně se toho událo i v hráčském kádru, který přivítal, nejen pro sparťanské fanoušky, známá jména. Do Sparty přišli Michal Řepík, Adam Polášek, Marek Ďaloga nebo Marek Kvapil. Mezi příchozími hráči najdete také slovenskou hvězdičku Matúše Sukel’a, který byl s pěti góly nejlepším střelcem slovenského národního týmu na světovém šampionátu.

Během přípravy sparťanští hokejisté prohráli se Soči, Ženevou a HV71, ale také porazili Karlovy Vary, KooKoo, Mannheim, Mladou Boleslav a v derby dali Slavii pět gólů.

V posledních dvou sezónách se Sparta umístila na desátém místě. Na extraligový titul čekají fanoušci od roku 2007. Dotáhnou k prvnímu ligovému triumfu legendy ve vedení klubu? Věřme, že se hokejistům bude v nové sezóně dařit lépe než fotbalistům v dosavadním průběhu sezóny.

Sparťanští hokejisté přivítají na úvod nového ročníku v O2 areně tým HC Škoda Plzeň ve čtvrtek 12. září od 18:30.
Vstupenky na HCS jsou nově v prodeji také na Ticketmaster.cz zde: Vstupenky - HC Sparta Praha.

Ticketmaster zároveň věnoval našemu webu spartaforever.cz dárkové poukazy na vstupenky využitelné na domácí zápasy HCS v O2 areně. O tyto poukazy budeme na našem webu soutěžit příští týden.

Všichni věříme, že nová hokejová sezona přinese sparťanským hokejistům a jejich fanouškům mnohem více radosti, než ty poslední a bude znamenat začátek nové, úspěšné éry!

Sparta je jen jedna!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

6 7

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

6 6

zápasy: 17
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

6 5

zápasy: 16
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 3

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 1

zápasy: 15
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  recchi  recchi  360

2.  Morn  Morn  355

3.  steve17  steve17  354

4.  Skříň  Skříň  344

5.  Kiri  Kiri  343

5.  martinka  martinka  343

5.  bbs  bbs  343

8.  jana  jana  341

9.  spartak5  spartak5  339

10.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  336

11.  BFG  BFG  335

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama