sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Rozhovor s II. vicemiss SPARTA FOREVER 2018 Editou

Redakce 15.06.2019 09:07

Jak už bývá na tomto webu tradicí, vždy vám přineseme nějaký bonus v podobě povídání s každou z nej sparťanek v soutěži o MISS SPARTA FOREVER a samozřejmě i její fotky. Jako první je na řadě II. VICEMISS SPARTA FOREVER 2018 - Editou.


Ahoj, gratulujeme k zisku titulu I. VICEMISS SPARTA FOREVER 2018! Jaké to je být 2-3. z 36 krásných sparťanek?

Je to skvělý pocit, když už člověk do něčeho takového jde.. potěšilo mě to :-)

Vybírala jsi z více fotek kdy jsi se nemohla rozhodnout nebo padla jasná volba na tu soutěžní?

Padla jasná volna. Jednou, dvakrát se cvaklo foťákem a bylo to.

Kdo fotil onu úspěšnou fotku a kdo tě do soutěže o nejkrásnější fanynku sparťanku přihlásil?

Fotila ji má známá, se kterou jsme zrovna byly kus za Prahou fotit nějaké fotky v přírodě a já si sebou vzala dres a šálu a poprosila ji ať mi udělá jednu fotku právě pro tento účel.. a přihlásila jsem se do soutěže sama.

Za 202 bodů od tvých fanoušků se sluší poděkovat..co bys vzkázala všem co pro tebe
hlasovali?


Všem, kteří pro mě hlasovali obrovské upřímné srdečné DÍKY. Vážím si toho. Každému posílám velkou pusu :-)

Která z tvých konkurentek si podle tebe zasloužila vyhrát a proč, kdyby bylo jen na tobě?

Tak každá si zaslouží být svým způsobem trochu tou “královnou”. Právě proto, že na sobě nosí hrdě ten rudý dres. Ale pokud mám říct jedno jméno, tak mě je nejvíc sympatická Verunka, která to vyhrála. Její fotka mi přijde nejvíc upřímná a nestrojená.

Jak často chodíš na zápasy Sparty a na jakou tribunu?

Jakmile nejsem v práci, tak se snažím být na každý zápas. Miluji venkovní zápasy, které si užívám úplně jiným stylem. Je to pro mě způsob, jak upustit páru, kde pumpuje adrenalin a ta atmosféra je jiná. Takže jedu kamkoliv, když mi to podmínky dovolí. A na domácí zápasy chodím na protilehlou tribunu, kam kupuji permici pravidelně.

Jaké suvenýry Sparty kromě soutěžního trička vlastníš? Chodíš ve sparťanském i mimo zápasySparty?

Vlastním spousty oblečení.. hlavně trička a šály, které jsou vždy jako limitovaná edice na aktuální zápas při derby atd. Mám svůj vlastní dres se jménem, potom nějaké hrnečky, klíčenky, náramky taky doma najdu. A ano, jsou dny kdy chodím ve sparťanském i mimo zápasy.

Prozraď čtenářům tohoto webu nějaké zajímavosti o sobě? Co děláš nebo studuješ? Jaké jsou tvé záliby? Oblíbená knížka? Hudební kapela? Jídlo? Parfém? Barva? Dovolená? atd. Můžeš prozradit cokoli a pokud možno co nejvíc – třeba míry :-)

Něco o sobě.. jsem letuška, což je hodně náročné, ale baví mě to. Žiji v Praze, ale rodiče pochází z venkova, kam ráda jezdím a kde jsem vedoucí týmu fotbalového mužstva. Takže fotbal je asi můj největší koníček. Ať je to právě u nás, kde se tomu věnuji už hooodně let.. kde mám rodinu, přátelé, a ráda tam trávím čas.. a nebo v Praze, kde je to zase Sparta. Jsem hrozně společenský člověk, co je pro každou srandu a je mě všude plno. Ráda nakupuji, cestuji a poznávám lidi, věci, města...hlavně když je zábava. Ráda cvičím, což je můj zdroj dobré nálady a čisté hlavy, ale taky ráda jim.. a moje oblíbená barva je jednoznačně černá.

Co tvoje rodina? Je taky/celá sparťanská nebo jsi výjimka?

Naše celá rodina je sparťanská. Tam přes to nejede vlak. Táta i máma. Já jsem více fotbalová, naši zase hokejový. Ti nechybí na žádný zápas.. tam je na prvním místě Sparta, poté práce. Takže vždy dostanu permici a musím povinně chodit i na hokej.

Co říkáš nápadu volit fanouškovskou Miss Sparty, účastnila ses v jiných ročnících a zúčastníš se podobné akce i příště?

Přijde mi to jako super nápad, kdy se mohou zapojit do něčeho i fanoušci ženského pohlaví. Účastnila jsem se už jednou, před lety, kdy ale byla má fotka bez mého vědomí poslána do soutěže. A jestli se budu účastnit znovu, to nevím.. ???? řeším většinou věci spontánně.

Sledovala jsi soutěž průběžně nebo sis počkala až na konečné výsledky?

Sledovala jsem výsledky asi první týden, potom jsem na to popravdě úplně zapomněla a až mi začali psát známí, že gratulují, tak jsem to zjistila.

Co uděláš s výhrou?:)

Výhru jsem odmítla, respektivě poprosila, jestli by nemohla být věnována někomu, komu by pomohla nebo udělala radost, a tak mi bylo slíbeno, že ji dostane dívka, která byla popálená při zápase s Plzní.

Co ti říká ženský fotbal, kopala si někdy sama do kulatého nesmyslu, nebo ti to nic neříká?

Fotbal jsem hrála, 5 let minimálně. Jelikož jsem vyrostla mezi kluky a 90% mých kamarádů jsou kluci, tak jsem začala kopat taky a ve fotbale jsem tak nějak vyrostla a žiji v něm do dnes. Po tich 5 letech jsem asi začala blbnout s kluky a přišlo mi trapné, že holka hraje fotbal, tak jsem s tím bohužel přestala. Do teď mě to mrzí. Ale tak se chodím aspoň dívat :-)

Stal se ti ve spojení se Spartou nějaký zajímavý, nevšední zážitek? Máme na mysli zejména různé kuriózní situace jak doma, v zaměstnání, mezi přáteli...

Mám spousty zážitků a historek ve spojení se Spartou.. ale na který asi nezapomenu, tak se pojí se zápasem proti Plzni, kdy jsme v 57. minutě prohrávali na domácí půdě 0:1, já seděla v dolní části protilehlé tribuny a přišel D.Limberský, který měl házet aut, ale nějak se k tomu neměl a naopak se ještě otáčel k divákům a vysmíval se, což mě rozčarovalo a tak jsem k mému křiku přidala zvednutý prostředníček mířený právě na jmenovaného plzeňáka. Po chvíli mi začali chodit zprávy, ze jsem v televizi a vystříhnutá fotka ze záběru s komentářem pana Bosáka už letěla světem internetem. Od té doby mi nikdo jiný z našeho fanklubu, Týnec nad Sázavou, kde jsem hrdě členem, neřekne jinak než “Paní Fakáčová”. Tak to je asi taková vtipná vzpomínka, která zanechala mou přezdívku :-)

Je nějaký zápas Sparty, na který nikdy nezapomeneš?

Je tolik zápasů, které jsem si užila a šel mi z nich mráz po zádech.. ale pokud mám říct teď jeden, tak to byl zápas Sparta & Villareal, čtvrtfinále, kdy se sice prohrálo, ale kluci bojovali jako lvi, potili krev a žrali trávu. I přes prohru to byl obrovský zážitek, kdy celý stadion stál a tleskal. Když dával myslím Láďa Krejčí na 4:2, malém spadl stadion. To bývala Sparta a obrovské, silné zápasy..

Kdo ze současného kádru patří mezi tvé oblíbence a kterému hráči bys udělila titul Missák a proč?

Tak můj oblíbenec je jednoznačně Václav Kadlec, to je má srdeční záležitost už hodně dlouho. Jinak mám samozřejmě ráda více sparťanů.. hodně už jich momentálně teď za Spartu nehraje, ale koho bych jmenovala asi ze současného týmu, kdo se aktuálně pohybuje po hřišti, tak je Martin Frýdek, protože je to jeden z mála, kdo je podle mého ještě stále srdcař a bojovník.

Máš nějaký oblíbený klub v zahraničí?

Nesleduji zahraniční fotbal, takže nemám žádný oblíbený zahraniční klub.

Znala jsi před účastí v soutěži web Sparta Forever? Chodíš na něj pravidelně?

Znala, občas se zajdu na stránky podívat.

Děkujeme za rozhovor.

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

6 7

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

6 6

zápasy: 17
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

6 5

zápasy: 16
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 3

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 1

zápasy: 15
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Morn  Morn  371

2.  recchi  recchi  370

3.  steve17  steve17  363

4.  spartak5  spartak5  360

4.  Skříň  Skříň  360

6.  jana  jana  357

6.  Kiri  Kiri  357

8.  martinka  martinka  355

9.  bbs  bbs  351

10.  radamell  radamell  346

11.  Vencano  Vencano  343

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama