sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

MISS SPARTA FOREVER 2018

Redakce 12.11.2018 20:13

MISS SPARTA FOREVER - nejpopulárnější soutěž na těchto stránkách, pokračuje již ve svém jubilejním 15. pokračování. MISS SPARTA FOREVER 2018 již tedy dostala občanku a to je dobře:) Těšíme se totiž na Vaše fotky!

Co to je MISS SPARTA FOREVER?

Jde o soutěž o nejpůvabnější fanynku Spartičky, kterou vyberou všichni Sparťani, návštěvníci tohoto webu, kteří budou také rozhodovat o celkovém pořadí. Budou zajisté hodnotit nejen krásu a půvab dané fotbalové fanynky, ale také i nápad a originalitu fotky! Soutěž je otevřena všem dívkám a ženám, které vyznávají rudé barvy Sparty. Čím dříve fotku pošlete, tím déle bude na očích čtenářům tohoto webu, kteří poté vyberou tu nej. Fotky MISS ze všech 14 předchozích ročníků najdete zde: www.spartaforever.cz/fotoalbum.php?parent=152

Jak se přihlásit do MISS SPARTA FOREVER?

Jedinou cestou je poslat na redakční e-mail fanousci@spartaforever.cz svou fotku či snímek své přítelkyně, kamarádky, známé, manželky či kolegyně a jak jinak než ve sparťanském, což znamená v šále nebo dresu, obojím, či s jiným suvenýrem v barvách našeho milovaného klubu. Na stadionu, u bazénu, v pivovarské varně, zahalena do sparťanských samolepek či úplně jinak a jinde….nápadům, originalitě a invenci se meze pochopitelně nekladou, avšak redakce si ponechává právo vyřadit a neuveřejňovat jakékoliv dle jejího názoru nepřípustné či nevhodné snímky, např. snímky evidentně upravované s přidaným znakem Sparty v grafickém editoru, fotky hrubě vulgární apod. K fotce, prosíme, připojte jméno či soutěžní přezdívku dotyčné dívky a vše tedy zašlete na naši emailovou adresu fanousci@spartaforever.cz. Volte pečlivě výběr fotografií, po jejím zařazení do soutěže již nebude možné tuto fotografii měnit! Soutěže se samozřejmě MŮŽOU zůčastnit i slečny a paní, které již v minulých ročnících své fotky poslaly. Naopak je účast minulých účastnic žádoucí, abychom mohli vidět, jak rostou do krásy:)

Jak bude soutěž o MISS SPARTA FOREVER probíhat?

Všechny došlé fotografie stejně jako v minulých letech budou průběžně umisťovány ve zvláštním albu v rubrice Fotogalerie/Miss Sparta Forever 2018. Následně po uzávěrce dojde k hlasování, kdy každý registrovaný návštěvník tohoto webu bude moci určit své top pořadí dle kterého budou sparťankám přiřazeny soutěžní body. Z nich vzejde samotná vítězka a další pořadí těch nejlepších. Ta absolutně nejlepší bude moci užívat titulu MISS SPARTA FOREVER 2018, tedy Miss fanoušků Sparty.

A několik upozornění:
Zasláním fotky a jejím uveřejněním na web dává každá soutěžící souhlas k jejímu vyvěšení. Proto na žádosti o stažení fotky v průběhu soutěže nebude brán zřetel!!! (vyjma konkrétních závažných důvodů dle dohody s redakcí). V případě, že se pak dotyčná umístí, nemusí převzít ceny. Nezasílejte fotky svých kojenců, miminek a dětí útlého věku, pro které je zde na webu určena rubrika NOVÁ KREV SPARTY, tohle je soutěž o nej dívku nebo paní, která už má za sebou první rande!:)

Kdy je uzávěrka MISS SPARTA FOREVER?

Soutěž probíhá právě od této chvíle až do 31. 12. 2018 včetně, kdy bude první část ukončena. Poté bude následovat finálové hlasování, které bude ukončeno 14.1.2019 a novou MISS bychom tak mohli mít sečtenu a vyhlášenu v prvním měsíci roku 2019 :-)

O co se hraje?

Vítězka získá kromě titulu a nesmrtelné slávy:) i velmi zajímavé hodnotné ceny, které včas prozradíme záměrně později, aby se k nám prostě nikdo nehlásil jen s vidinou nějakých konkrétních cen, ale hlavně pro radost. Ceny se sparťanskou tématikou obdrží i další účastnice umístěné na bedně, tedy druhém a třetím místě a poté také MISS SYMPATIE vybraná redakcí Sparta Forever. Šanci na výhru má tedy skutečně každá fanynka, i kdyby snad nedostala dost hlasů od čtenářů tohoto webu.

Všem dívkám a soutěžícím přejeme hodně štěstí a těšíme se na vaše fotky!

SPARTA FOREVER!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 2

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kozák Libor

známka:

6 2

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

6 2

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

6 0

zápasy: 8
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Kiri  Kiri  203

2.  recchi  recchi  198

3.  Morn  Morn  195

4.  bbs  bbs  185

5.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  184

5.  Skříň  Skříň  184

7.  vapno23  vapno23  182

8.  spartak5  spartak5  179

8.  steve17  steve17  179

10.  BFG  BFG  176

11.  martinka  martinka  174

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama