Redakce | 08.06.2018 08:30

Velká sobotní sláva na Letné je už za dveřmi a s ní i finišují přípravy na její hladký průběh. A součástí této velké události jsou samozřejmě i fanouškovské aktivity, mezi které bude patřit i tentokrát velké choreo na protilehlé tribuně.

Všichni víme, že je s těmito aktivitami spousta práce a samo se to neudělá a tak prosíme, kdo má čas, přijďte přiložit ruku k dílu a pomoci s roznosem chorea, aby vše bylo připravené na sobotu. Sraz dobrovolníků je dnes v pátek 8.6. v 17:00 před Zákaznickým centrem Sparty na Letné. Čím více nás dorazí, tím dříve to bude hotovo. Díky!

Samotné choreo pak proběhne v 10. minutě sobotního zápasu. Prosíme tak všechny na protilehlé tribuně, aby v této minutě zvedli barevné igelity nad hlavu. Dbejte pokynů organizátorů a spíkra u mikrofonu. Igelity před tím také nijak neničte či nezahazujte, chceme přeci, aby to měl Rosa pěkné, ne?

Součástí rozlučky Tomáše Rosického bude spousta doprovodných akcí, jak na samotném stadionu, tak v jeho okolí a tak se máme na co těšit. Stadion bude otevřen už od 15 hodin a tak dorazte včas, ať o nic nepřijdete. Více info zde: Rozlučka TR10: bohatý program na hřišti i mimo něj

Připomínáme, že v sobotu je na programu nejen Tomášova rozlučka, ale i utkání roku pro naši devatenáctku, přímý zápas o titul, navíc v derby se slavií. Výhra v tomto utkání = vítězství v I. lize dorostu. Tak pojďme naše kluky v tomto utkání podpořit a dotlačit je k zisku titulu. Zápas Sparta U19 - slavia U19 začíná na Strahově v sobotu v 11:00 hod. Po jeho skončení pak bude dostatek času na přesun na Letnou, nějaký ten obídek, pivečko a pak hurá na Rosu.