sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Poslední domácí zápas sezony a Lafiho letenská derniéra v rudém dresu - zaplňme Letnou!

Redakce 16.05.2018 08:36

Závěr letošní nepovedené sezony je tu. Na letošní ročník určitě nebudeme vzpomínat v dobrém, ale i přesto bychom v sobotu měli na Letnou dorazit v co největším počtu. Ve hře je stále třetí místo a hlavně se s Letnou loučí David Lafata.

Přes celkem velká předsezónní očekávání a cíle můžeme už nyní říci, že letošní sezona je dost nepovedená a poslední dvě kola můžou maximálně rozhodnout o tom, jestli bude úplně špatná a jedna z nejhorších v novodobé éře Sparty, či jenom hodně špatná. O titul dávno nehrajeme, postup do předkol Ligy mistrů se nás také netýká, ale stále je ve hře třetí místo (hodně slabá náplast) a tím i jistá skupina Evropské ligy. Předkola této soutěže už máme sice zajištěná, přinejhorším páté místo v tabulce nám již nikdo nevezme, ale při vzpomínce na letošní vyřazení od Crvené zvezdy by se jistota skupinové fáze určitě hodila. Tudíž je stále o co hrát a své k tomu musíme ukázat i my, fanoušci. Tudíž žádné chaty, chalupy, Karlštejny či Chuchle, ale všichni v sobotu na Letnou. Hraje Sparta!

A pak je tu ještě jeden, neméně důležitý důvod, proč zaplnit Letnou do posledního místa. David Lafata, kapitán, hrající legenda, autor 112 branek v dresu Sparty, se bude loučit s Letnou a sparťanskými fanoušky. V sobotu naposledy oblékne rudý dres doma na Letné, aby pak po posledním zápase na Bohemians v Dolíčku definitivně ukončil svoji profesionální kariéru. David toho udělal pro Spartu neskutečně moc a zcela jistě si zaslouží při tomto loučení ovace zaplněné Letné. Byla by ostuda, kdybychom nedokázali náš stadion vyprodat. Udělejme Lafimu tu správnou sparťanskou atmosféru a nejen potleskem mu poděkujme za vše, co dokázal, a to nejenom v našem dresu. Díky Lafi!

Takže slov už bylo napsáno dost, teď je čas na činy. Vyprodejme Letnou, dotlačme Spartu k výhře nad Olomoucí a poděkujme Davidu Lafatovi!

Utkání Sparta - Sigma Olomouc je na pořadu v sobotu 19. května od 16:00 hod. na Letné.

Vstupenky na zápas jsou v prodeji v síti Ticketportal zde: AC Sparta Praha - Sigma Olomouc a pokud se tam nevyprodají, tak v den zápasu i na pokladnách Letné, které otevírají tři hodiny před začátkem utkání.

Pro nejmenší fanoušky je před tímto zápasem tradičně pořádán dětský den na tréninkovém hřišti na Letné. Začátek je v 11:00 hod. Více informací najdete zde: Dětský den na Letné

Všichni na Letnou, Davide díky a Sparta tempo!

Nananananana David Lafata, Lafata, Daaavid Lafata!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (1)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

5 8

zápasy: 18
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Stanciu Nicolae

známka:

5 8

zápasy: 19
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Frýdek Martin

známka:

5 7

zápasy: 20
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Tetteh Benjamin

známka:

5 7

zápasy: 21
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

5 6

zápasy: 21
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Fotr  Fotr  501

1.  bbs  bbs  501

3.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  495

4.  milhaus9  milhaus9  470

5.  shvexa  shvexa  457

6.  recchi  recchi  455

6.  Klerenc  Klerenc  455

8.  Vencano  Vencano  452

9.  FVL  FVL  448

10.  soty66  soty66  447

11.  alf1  alf1  446

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama