sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Rozhovor s I. vicemiss SPARTA FOREVER 2016 Deniskou

Redakce 28.11.2017 11:43

Trochu se zpožděním, přinášíme postupně rozhovory s dívkami - sparťankami, které se umístily na bedně v soutěži o Miss Sparta Forever 2016. V červenci to byl rozhovor s dívkou na bronzovém stupínku - Katulí, dnes je na řadě druhá v pořadí, čili I. vicemiss Sparta Forever, Deniska.

Ahoj, gratulujeme k zisku titulu I. VICEMISS SPARTA FOREVER 2017! Jaké to je být 2. ze 38 krásných sparťanek?

Dobrý den, to víte, že je to krásný pocit. Kterépak ženě/dívce by se to nelíbilo a natož v klubu, který zbožňuje!

Vybírala jsi z více fotek kdy jsi se nemohla rozhodnout nebo padla jasná volba na tu soutěžní?

Rozhodovala jsem se mězi dvěma, ale nakonec tahle u mě pocitově vyhrála :-)

Kdo fotil onu úspěšnou fotku a kdo tě do soutěže o nejkrásnější fanynku sparťanku přihlásil?

Fotila mě kamarádka a do soutěže jsem se přihlásila sama, ale rozhodně to nebyl můj nápad. Na fcb jste zvěřejnili rozbíhající soutěž, Gábi Vlčková(Gabra) mě označila, podpořila a ostatní přátelé taktéž, tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu :-)! Ale rozhodně nejsem soutěživý typ člověka.

Za 215 bodů od tvých fanoušků se sluší poděkovat..co bys vzkázala všem co pro tebe hlasovali?

To rozhodně ano a upřímně, z celého sparťanského srdce, děkuji! Moc si toho vážím a cením!
Která z tvých konkurentek si podle tebe zasloužila vyhrát a proč, kdyby bylo jen na tobě?

Vyhrála ta, která měla a všem vítězkám gratuluji :-)!

Jak často chodíš na zápasy Sparty a na jakou tribunu?

Bohužel často ne. Jelikož mám práci, ve které se nehraje na víkendy, svátky atd. A hlavní důvod je ten, že nemám s kým pravidelně jezdit a přeci jenom sama si cestu do Prahy,resp.z Phy pozdě večer, nerisknu . Ale přátele mají pernamentky, takže když jedou a mají místo, tak frčím s nima.

Jaké suvenýry Sparty kromě soutěžního trička vlastníš? Chodíš ve sparťanském i mimo zápasy Sparty?

Ajajaj, tak to bude na dlouho a určitě na něco zapomenu. Spartičce fandím tak cca 20 let, takže toho je. Mám 6 dresu, 4 šály, 8 triček/tílek, různé knihy, 5 hrníčku, skleničku na víno, 3 dcl skleničku, 2 porcelánové postavičky,prapor, velikou vlajku, povlečení, deku, 4 polštářky, ponožky, utěrky, 3 čepice, 2 mini dresy,pouzdro na mobil, různé samolepky, 4 mikiny, 1x šortky, štrupny, hodiny, obraz, topinkovač, 3x lahev na pití, 1x šejkr, 2x klíčenka, školní batoh, 6 tužek, 3x ručník, 2x náramek, mnoho pytlíků bonbonů, 2x pantofle, tekuté mýdlo, sprchový gel, svíčku, popelník, vánoční ozdoby, připínáčky, míček, diář, naušnice, kalendář a ještě mám u rodičů kočičku, která se jmenuje Spartinka :-)
Prozraď čtenářům tohoto webu nějaké zajímavosti o sobě? Co děláš nebo studuješ? Jaké jsou tvé záliby? Oblíbená knížka? Hudební kapela? Jídlo? Parfém? Barva? Dovolená? atd. Můžeš prozradit cokoli a pokud možno co nejvíc – třeba míry :-)

Pracuji v havlíčkobrodské nemocnici jako porodní asistentka. Moje práce je zároveň můj koníček. Jsem svobodná, nezadaná. Miluji kromě Spartičky aktivní sport a mým favoritem je zumba. Každý den musím mít k jídlu maso. Mám skvělou rodinu, kamarády. Mám ráda večerní sedánky se skleničkou vína a dobrým jídlem. TOP kapelu nemám, písnička mě musí tzv.dostat :-)! Barvu? To je jasné modrá, žlutá, červená :-)!
Parfém Versage bright crystal. Dovolené miluji u moře s all inclusive :-)! Moc ráda se směji a pomáhám lidem. A míry...jak jinak než „90-60-90“....to je samozřejmě vtip :-D.

Co tvoje rodina? Je taky/celá sparťanská nebo jsi výjimka?

Kdepak, v mojí rodině nikdo Spartě nefandí, a proto mám vše těžší a nikdo mě nechápe. Ani za těch x let, co ji fandím!

Co říkáš nápadu volit fanouškovskou Miss Sparty, účastnila ses v jiných ročnících a zúčastníš se podobné akce i příště?

Myslím si, že to je milá změna ve fotbalovém světě. A hlavně pro Vás hezké pokoukání, ne :-D? Nn, jak už jsem jednou napsala. Nejsem soutěživý typ a já si vážím druhého místa a tím to u mě končí :-)!

Sledovala jsi soutěž průběžně nebo sis počkala až na konečné výsledky?

Výsledky sledovalo moje okolí, já ne :-)!


Co uděláš s výhrou?

Nakoupila jsem si dvě mikiny a jedno tričko...a asi jsem paní, co mě obsluhovala, byla sympatická :-D prt samolepku, kterou jsem měla ještě vybranou(antislavistickou), jsem dostala jako dárek :-)!

Co ti říká ženský fotbal, kopala si někdy sama do kulatého nesmyslu, nebo ti to nic neříká?

Pocházím z vesnice a vyrůstala jsem s klukama, takže jsem fotbal sama hrávala a na hřišti jsem byla víc než někteří kluci :-)!

Stal se ti ve spojení se Spartou nějaký zajímavý, nevšední zážitek? Máme na mysli zejména různé kuriózní situace jak doma, v zaměstnání, mezi přáteli…

Pořád z mého okolí poslouchám různé poznámky na Spartičku, dostávám smskou vtipy proti Spartičce, ale na druhou stranu mě moc těší, že každý si ve spojitosti se Spartičkou vzpomene na mě. Jinak pro mě zážitky jsou každé zápasy Spartičky, ale také jsem měla to štěstí a vyhrála jsem sparťanskou soutěž a mohla jsem být na jejich večírku a předat cenu pro největšího sympaťáka. A to byl pro mne zážitek. Lukáš Přibyl byl úžasný, být ve stejné místnosti s Andrejem Kvašňákem a dalšími...prostě zážitek! Další, co se mi přihodilo bylo to, že jsem se v kotli při derby málem udusila. Hodili pode mne dýmovnici, nešla odkopnout a já neměla kudy utéct, prt kotel byl úplně plný. To byla fakt hrůza. A minulou sezonu jsem jela na zápas do Jihlavy a nepustili mě na hlavní tribunu, jelikož jsem byla ve sparťanském a musela jsem sama do kotle. Vůbec tam nebylo vidět na hřiště, kolem mě nefanoušci, které jen zajímalo, zda už dovezly sudy s pivem a zápas se Spartičce vůbec nepovedl :-(!Takže příště do Jihlavy ve sparťanském pod bundou :-D.

Je nějaký zápas Sparty, na který nikdy nezapomeneš?

Na ten první...který byl v Hradci Králové. Byla jsem tehdy v 9.třídě :-)!
Kdo ze současného kádru patří mezi tvé oblíbence a kterému hráči by jsi udělila titul Missák a proč?

Já teď mám zase ve Spartičce Tomáška (Tom Rosický)..to byl vždy můj favorit a teď se mi vrátil a moc mu fandím. Vidím, že on vidí Spartičku srdcem, chce za nás bojovat a to je pro mě důležité. Hlavně aby měl zdravotní štěstí! A pak mám ráda Lafiho, Vaška Kadlece a Marťu Frýdka. Ale nerozděluji je. Hlavně, aby opravdu za Spartičku bojovali a to je nejdůležitější!

Máš nějaký oblíbený klub v zahraničí?

Ano, mám ráda Real Madrid.

Znala jsi před účastí v soutěži web Sparta Forever? Chodíš na něj pravidelně?

To nějaký fanoušek Sparty nezná :-)? Ano, sleduji Vás pravidelně i na fb! Mám ráda články ze zápasů. Již v roce 2006 jsem měla to štěstí a stala jsem se na Vašich stránkách „Fanouškem týdne“.

Díky za rozhovor.


Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

5 9

zápasy: 13
góly: 6
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

5 9

zápasy: 12
góly: 4
ž. karty: 3
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 8

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

5 5

zápasy: 13
góly: 4
ž. karty: 3
č. karty: 0

hrac

Šural Josef

známka:

5 4

zápasy: 8
góly: 15
ž. karty: 3
č. karty: 0

1.  MrSpartan  MrSpartan  295

2.  zbarda  zbarda  286

3.  Rudej  Rudej  284

4.  spartak5  spartak5  283

5.  FVL  FVL  282

6.  spartanekk  spartanekk  272

7.  Skříň  Skříň  268

8.  radamell  radamell  262

9.  black.newt  black.newt  260

10.  Roonie.  Roonie.  259

11.  maraml  maraml  255

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama