sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Startuje CEE Cup - završí sparťanská U19 zlatý hattrick? Buď u toho!

Redakce 13.07.2017 13:48

Po roce tu máme opět CEE Cup, velký mládežnický mezinárodní turnaj, kde nám loni svojí obhajobou vítězství udělala velkou radost sparťanská U19. A všichni věříme, že i letos se naši kluci s konkurencí opět zdravě poperou 0 prvenství. Završíme zlatý hattrick? Buďme tedy u toho a dorazme nejen na zápasy naší devatenáctky.

CEE Cup si už našel svoje pevné místo ve společnosti prestižních mezinárodních klání mladých týmů U19 nejen z Evropy, ale i z jiných kontinentů a jeho úroveň se každým rokem zvyšuje. A samozřejmě ani v letošním ročníku, který startuje ve čtvrtek 20. července na Strahově, tomu nebude jinak, konkurence a atraktivita se opět posunem směrem nahoru.

Na turnaji se představí letos opět dvanáct mužstev. Domácí scénu zastupují vedle obhájce ze Sparty Praha mužstvo Slavie Praha. Ze Slovenska dorazí dorost úřadujícího mistra AS Nitra, z Maďarska tradičně velmi silný Győri ETO FC, z Makedonie pak FC Akademy Pandev, z Bosny FK Sarajevo, z Turecka nám dobře známý Altinordu FK. Velkým lákadlem pro fanoušky budou jistě ostrovní týmy Burnley FC, Everton FC a Leicester City FC. Vedle těchto evropských týmu pak přijal účast i poprvé v historii kanadský tým Prostars FC Toronto z provincie Ontario a zcela premiérově se objeví i zástupce Afriky, jímž bude nigerijský Real Sapphire Football Club (aktualizace: tento tým bohužel nakonec nedorazí, hráči nedostali víza, počet účastníků turnaje se ale nemění, protože jejich místo zaujme rumunský tým Academia De Fotbal Sport Team). Máme se opravdu na co těšit!

Jednotlivá mužstva byla rozdělena do čtyř skupin, jejichž zápasy se odehrají na stadionu Evžena Rošického a v tréninkovém centru Sparty na Strahově. Rozlosování a program zápasů najdete zde: Rozpis zápasů

Sparťanská U19, obhájce vítězství z předchozích dvou let, byla nalosována do skupiny A spolu s anglickým Burnley FC a Prostars FC z Kanady a zápasy odehraje v TCM na Strahově. Tudíž už na začátek turnaje nečeká náš opět hodně omlazený dorost vůbec nic lehkého. A první utkání (a zároveň otevírací zápas celého turnaje) s Burnley FC nás čeká už tento čtvrtek 20. července od 10:00 na Strahově. S Prostras FC pak změříme síly v sobotu 22. července také od 10:00 na Strahově.

Tak dorazme podpořit naše naděje v co největším množství, udělat jim tu pravou domácí atmosféru a dotlačit je do semifinále, do kterého postoupí vždy jen vítěz skupiny!

Ale nejen utkání naší devatenáctky budou stát za to, spousta skvělého fotbalu slibují i další utkání, tak neseďme doma na gaučích a vyrazme na fotbal a bavit se. Kdy jinde je možno vidět tak skvělou konfrontaci mládežnické kopané.

Vstupné na všechny zápasy základních skupin i semifinále je zdarma. Na finálové utkání, které se uskuteční ve středu 26. července od 18:00 hod. ve vršovickém Dolíčku pak lístek stojí 100,- Kč. Program samotného finále začíná už v 15:00 hod. zábavným programem pro děti (turnaj, skákací balon, malování a další).

Jak jsme zmínili výše, první utkání naší devatenáctky je na programu ve čtvrtek 20. července od 10:00 v TCM na Strahově (po jeho skončení pak následuje tamtéž od 12:30 utkání Everton FC - Akademy Pandev), tedy ve stejný den, kdy čeká sparťanské áčko generálka na novou sezonu od 20 hodin s Vittese Arnhem na Letné. Tak si udělejme takový Sparta Day, dopoledne na U19, pak na nějaké dobré pivko a večer na Letnou ;-)

A následující čtvrtek 27. července tu máme první zápas 3. předkola Evropské ligy (utkáme se s vítězem dvouzápasu CZ Bělehrad - Irtyš Pavlodar na jeho hřišti), no hned v neděli 30. července nám pak startuje I. fotbalová liga domácím utkáním s Bohemians 1905 na Letné. Už se to tedy sakra blíží. A aby nám to tedy uteklo ještě rychleji, tak si pojďme zkrátit čas právě návštěvou tohoto mládežnického CEE Cupu. Určitě nebudeme litovat.
Fotogalerie z loňského vítězného finále Sparty s Fluminense FC: Sparta U19 - Fluminense FC

Webové stránky turnaje CCE Cup: www.ceecup.org

Stránky turnaje na Facebooku: www.facebook.com/CEECupU19/

Twitterový účet turnaje: twitter.com/cee_cup

Účet na Instagramu: www.instagram.com/cee_cup/

Tak vzhůru na fotbal, na SPARTU!

Sparta Forever!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu

1.  konik071  konik071  0

1.  teddy  teddy  0

1.  taborita1  taborita1  0

1.  *n*  *n*  0

1.  inNatura  inNatura  0

1.  Heppig  Heppig  0

1.  milhaus9  milhaus9  0

1.  piskyn  piskyn  0

1.  looki  looki  0

1.  Potajcuk  Potajcuk  0

1.  Polin  Polin  0

1.  maro  maro  0

1.  jižan  jižan  0

1.  THRASHER  THRASHER  0

1.  funky  funky  0

1.  Roonie.  Roonie.  0

1.  ajosek  ajosek  0

1.  akcizur  akcizur  0

1.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  0

1.  huya  huya  0

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama